رپورتاژ

خدمات سئو سایت یاسئومی (Yaseomi) برای افزایش بازدید گوگل

سئو سایت در نهایت باید به فروش کمک کند و قطعا در سایت های فروشگاهی ترافیک هدفمند از گوگل مهم است. سئو سایت برای سایت های موسیقی و فیلم باید افزایش ترافیک را بیاورد. برای سایت های پزشکی باید آدرس و شماره مطب دکتر را در اختیار همه قرار دهد. سئو سایت برای هر کسب و کاری خروجی متفاوتی رقم میزند ولی در نهایت همه این ها باید بیشتر دیده شدن و بیشتر تماس داشتن شما کمک کند. سئو یعنی بهینه سازی پیشرفته تمامی فضاهای مهم ربات گوگل و سنجه های مهم در سایت شما که مشاوره سئو جواد یاسمی با بهترین شرایط چیدمان تسک های سئو در پلتفرم خدمات سئو یاسئومی اینکار را انجام می دهند.

خدمات سئو یعنی تمامی موارد بهینه سازی سایت از 0 تا 100 را به صورت پروژه ای برون سپاری کنید و خیال خود را از نتیجه گرفتن راحت کنید. تخصص در سئو مهم ترین مولفه است که باید بدانید خیلی ها سئو بلد هستند ولی تعداد افرادی که در سئو و سایت به شما خروجی میدهد محدود هستند و درگیر سایت های زیادی هستند. پشتیبانی سئو و سایت با چه هزینه ای ممکن است؟ چند کلمه کلیدی در رتبه یک سرچ کنسول باید نگه داشته شود؟ چگونه باید بهترین خروجی سئو به دست آمده در تعداد کلیک روزانه سرچ کنسول را حفظ کنیم؟ پشتیبانی سئو سایت ها خیلی متفاوت است اگر یک مثال بزرگ بزنیم پشتیبانی از سایت دیجیکالا، ترب، علی بابا چقدر هزینه دارد و پشتیبانی از سئو سایت یک کارخانه یا سئو سایت یک شرکت چقدر هزینه دارد.

خدمات سئو و مشاوره سئو جواد یاسمی

قطعا شرایط کار و هزینه ها متفاوت است. افزایش بازدید گوگل در ماه هایی که سایت در حال سئو شدن هست سخت است ولی بعد از داشتن یک استراتژی و یک برنامه سئو مشخص می تواند روی افزایش کلیک و نرخ تبدیل سئو بیشتر کار کرد. برای  بهتر شدن نرخ تبدیل یا همان سی تی ار سرچ کنسول باید سئو داخلی مخصوصا عنوان کاربر پسندی داشته باشید. البته در خیلی از مواقع با بکلینک و سئو خارجی مناسب می شوددر رتبه های یک بود و مدت طولانی این رتبه را حفط کرد.

خدمات سئو

خدمات سئو سایت یکی از مهم ترین نیازمندی های استارتاپ های بزرگ است و خیلی از شرکت ها برای اینکه بتوانند در سئو سایت خود بهترین باشند و در کلمات کلیدی مختلف در رتبه های بالای گوگل باشند از خدمات سئو شرکت های سئو استفاده می کنند. خدمات سئو سایت می تواند مختلف باشد و از سرویس های استراتژی سئو تا سرویس های خدمات تولید محتوا، تدوین استراتژی سئو، بهتر شدن سرعت سایت، بهبود سئو فنی کل دامنه و … همگی خدمات سئویی هستند که این روزها شرکت ها برای بهتر شدن شرایط فروش خودشان استفاده می کنند.

خدمات سئو سایت یاسئومی

خدمات سئو تضمینی

خدمات سئو سایت تضمینی برای قراردادهای بزرگ و مهم انجام می شود. برای داشتن سئو تضمینی باید تعداد کلمات کلیدی که بسته می شود به تعداد زیادی باشد و 0 تا 100 طراحی سایت و سئو در قرارداد باشد و هاست ما میزبان دیتای شما باشد. تضمین دادن در سئو یکی از چالش های روز دینای سئو وب فارسی است و برای اینکه بتوانیم بهترین خروجی سئو را در کلمات کلیدی مختلفی برای شما بیاوریم باید به خاطر داشته باشیم که این کیفیت تیم و قدرت تحلیل هست که می تواند قراردهای میلیاردی سئو را با تضمین انجام دهد.

بهینه سازی سایت و سئو سایت یاسئومی

خدمات افزایش کلیک گوگل

افزایش بازدید از گوگل یک راه کسب درآمد برای همه سایت های تبلیغاتی و فروشگاهی است. همه میخوانند در گوگل بهترین رتبه را داشته باشند و شما برای اینکه بتوانید ترافیک سایت خود را بیشتر کنید و همه موارد مرتبط به سئو سایت را به بهترین موارد انجام دهید نیاز دارید که نرخ تبدیل خود را بهبود دهید.

نرخ تبدیل خیلی مهم است و شما شاید در خیلی از کلمات کلیدی رتبه خوبی دارید ولی به اندازه کافی بازدید کننده ندارید. برای اینکه بتوانید افراد را قانع کنید که به سایت شما مراجعه کنند باید بدانید که تنها راه شما برای رسیدن به این هدف دید فروش و مارکتینگ است.

دید فروش در سئو به شما کمک میکند که با عنوان هر صفحه مثل در ورودی سایت برخورد کنید و برای اینکه بهترین و بهینه ترین عنوان یا متا تایتل را داشته باشید یک نگاه کیوردی و مارکتینگی داشته باشد و کار تمام است و شما حالا با داشتن تعداد زیادی صفحه که در ورودی خوبی دارند می تواند به بازدید مناسب از گوگل برسید.

خدمات سفارش تولید محتوا

خدمات تولید محتوا برای اینکه به نحوه احسنت گرفته شود باید یک تیم کامل داشته باشید که بدانید برای  گرفتن این تیم شما فقط و فقط یک وظیفه دارید. وظیفه شما برای داشتن یک تیم قوی تولید محتو ا این است که کلمه به کلمه محتوا را چک کنید و نگذارید در متن های سایت های شما کلمات بدرد نخور باشد. برای همین مورد شاید باید ساعت ها بررسی انجام دهید و یا یک ویراستار استخدام کنید تا تمامی مقالات را بخواند. حالا برای اینکه از خدمات شرکت های تولید محتوا و سئو استفاده کنید باید در نطر داشته باشید که برای اینکه بهترین و مناسب ترین شرکت سئو سایت را برای گرفتن مقالات و محتواهای مهم استفاده کنید باید یک برررسی کلی برای روی مقالاتی که در گوگل رتبه دارند بیندازید.

خدمات استراتژی سئو سایت

استراتژی سئ بسته به سطح کار و کارهای مختلی که انجام می شود می تواند ساده و پیچیده باشد. برای توسعه یک سایت از اول بهترین کار این است که شما یک مسیر 0 تا 100 سئو را بر روی وبلاگ ها و سایت های کوچک بروید. هر سنجه را تست کنید تا ببینید چه چیزی در سئو و گرفتن بازدید از گوگل بیشترین خروجی را می دهد. شما برای رسیدن به بهترین خروجی در سئو سایت باید راه های مختلفی را بروید و آنجایی که بهترین خروجی سئو را می بینید یکی از کارهای اصلی شما می شود اینکه این کار را بر روی لینک های دیگر نیز انجام دهید. مثلا خیلی از سایت های متن کافی زیر هدینگ اول نمیگذارند و برای  اینکه شما یک متن کافی زیر هدینگ اول داشته باشید باید بدانید در ابتدا  دید ربات گوگل و دید کاربر با باز کردن لینک سایت شما از دسترسی گوگل چیست و به دنبال چه چیزی می گردد. مقدمه ای عالی و یک مثال در اول صفحه به همراه انگیزه مطالعه می تواند کاربر را نگه دارد و تمامی مواردی که لازم دارد را به کاربر منتقل کرده ایم و داشتن یک حس خوب می تواند بهترین نتیجه ای عالی برای کاربر رقم بزند و بعدش الگوریتم رنک برین گوگل یک نتیجه عالی برای رتبه این مقاله و تعداد کلیک روزانه رقم میزند و اینگونه است که شما با همین نکته ساده و اجرا کردن آن به عنوان یک استراتژی سئو آپدیت کل لینک ها می توانید کلیک های همه لینک های ایندکس شده خود را افزایش دهید و اگر 100 کلمه کلیدی و 100 لینک در صفحه اول گوگل دارید و از  رتبه های 5 به رتبه های حدود 3 بروید حداقل 5 تا 10 درصد سی تی ار بیشتری میگیرید و این گونه بازدید سایت شما از گوگل ممکن است اگر روزی 2000 کلیک داشته باشد از 40 هزار نمایش روزانه به عدد 600 کلیک روزانه با همان تعداد نمایش برسید.

استراتژی سئو سایت می توانید خیلی ساده ولی هوشمند باشد البته اجرا کردن استراتژی های سئو مختلف نیز خیلی سخت است.

خدمات افزایش سرعت سایت

بهبود سرعت سایت در سایت هایی که خیلی صفحه دارند و یک مشکل تکنیکال و یا سرعت کند را دارند میتواند باعث بالا امدن در گوگل شود و در مدت کوتاهی اگر موارد دیگر سئو عالی باشد شما با بهبود سرعت سایت تعدادی زیادی لینک را به رتبه های بالاتر برسانید. البته این رتبه ها در صفحه اول هستند و شما با گرفتن یک سرویس یا خدمات افزایش سرعت سایت می توانید خروجی افزایش کلیک را داشته باشید.

خدمات مشاوره سئو

مشاوره برای اینکه شما رتبه های بهتری در کلمات کلیدی خاصی بگیرد می تواند مناسب باشد و اگر با بررسی هر کدام از موارد بالا توسط یک مشاور حرفه ای در یک جلسه مشاوره سئو جواد یاسمی شما می توانید بهترین نتیجه را از جلسه بگیرید و با اجرا کردن آنها به افزایش بازدید سایت خود از گوگل کمک کنید.

خدمات کیورد ریسرچ  | تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین خدماتی هست که می شود در سئو سایت استفاده کرد و تقریبا مهم ترین قسمت سئو همین کلمات هستند که به درستی تارگت شوند. اگر در یک سایت همه کیوردها تارگت نشده باشد و شما تمامی صفحات را بسازید و محتوای خوبی منتشر کنین بعد از سئو داخلی و ایندکس شدن همه صفحات جدید رتبه های شما رشد خواهد کرد.

خدمات سئو فنی

سئو فنی یا تکنیال سایت وقتی نهایی باشد تمامی موارد دیگر بهتر خودشان را نشان می دهند. برای گرفتن خدمات سئو فنی یاسئومی می توانید درخواست خود را از طریق شماره های شرکت یا شماره 09376996070 ارسال کنید.

آدرس وبسایت یاسئومی برای آموزش سئو

سایت ما به آدرس yaseomi.com با داشتن مقالات آموزش سئو در اختیار شما است.

برچسب ها

مازیار احمدی

مازیارم. مازیار یه وبمستر هست که جوانیشو تو اینترنت گذاشته. عاشق وردپرسه و یه استارتاپ داره که مثل بچش دوسش داره و دوستدار محتوا هست. مازیار موقع کار خیلی جدیه ولی آدم خوش قلبیه و از ته دل میخنده. مازیار عاشق یاد دادن و اشتراک گذاری تجربیاتش هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن