بهترین ها

بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی در ایران ?کدام شرکت ها هستند؟

انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی

امروزه یکی از مهمترین دغدغه ها و نگرانی های افرادی که می خواهند از اینترنت خانگی استفاده کنند و آنرا راه اندازی کنند، انتخاب شرکت سرویس دهنده خدمات اینترنت و انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی می باشد. شرکتی که بتواند خدمات مفیدی را با قیمتی مناسب ارائه نماید.

همه خواهان بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی هستند که بدون دردسر و دارای سرعت دانلود بیشتر باشد و حجم و تعرفه مناسبی براساس خدمات داشته باشد.

امروزه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اسامی بهترین سرویس دهنده های اینترنت خانگی را به همه اعلام می کند.                                                     

این سازمان با نظرسنجی از مخاطبان و کاربران بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی را انتخاب کرده و رده بندی های دقیقی را ارائه می دهد. البته این اطلاعات بصورت دوره ای در اختیار کاربران و سرویس گیرندگان قرار می گیرند تا کاربران بتوانند بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی را از بین شرکتهای مختلف انتخاب کنند.

براساس گزارش این سازمان در سال 1397 بهترین سرویس دهنده های اینترنت خانگی به صورت جدول زیر می باشند.

این جدول برپایه جدول ارائه شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تنظیم شده و نحوه ی امتیازدهی به شرکت ها و بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی به این صورت بوده است که 30 امتیاز برای بهترین شرکت سرویس دهنده اینترنت خانگی هر استان، 20 امتیاز برای رتبه دوم و 10 امتیاز برای رتبه سوم شناخته می شوند و سپس با جمع بندی کل امتیاز در همه استانهای کشور، بهترین سرویس دهنده های اینترنت خانگی شناخته شده و معرفی می شوند.

همانگونه که همه می دانید سرویس دهنده های اینترنت خانگی در ایران وجود دارند که می توانید برای دریافت خدمات اینترنت از آنها استفاده کنید. به همین منظور بایستی ابتدا شناخت کافی از بهترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات در ایران داشته باشید تا بر اساس نیازتان شرکت بهتری را انتخاب کنید.

جدول زیر بهترین سرویس دهنده های اینترنت خانگی را به صورت تفکیک شده برای هر استان نشان می دهد که به واسطه سازمان تنظیم مقررات انتشار یافته است.

معیار انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی

خرید اینترنت پرسرعت برای همه ی استفاده کنندگان از اینترنت خانگی یک دغدغه به شمار می رود.

امروزه به دلیل استفاده از اینترنت در کارهای روزمره، باید در انتخاب شرکت ارئه دهنده دقت بیشتری داشته باشیم.

یکی از سوال های متداول برای خرید خدمات اینترنت این است که از چه شرکتی خرید کنیم و چه سرعتی مناسب ما می باشد؟

اگر ما فقط به نام شرکت و اسم و برند شرکت توجه کنیم آیا انتخاب درستی انجام خواهیم داد؟

یا اینکه هزینه بیشتر خدمات را دلیل بر بهتر بودن خدمات بدانیم ؟

بهتر است ابتدا سرعت اینترنت در ایران را با سایر کشورها مقایسه کنیم.

سرعت اینترنت ایران رتبه 163 را در بین کشورها دارا می باشد و با توجه به سرعت و کیفیت خدمات ارائه شده ما در حال حاضر گرانترین اینترنت دنیا را از ارائه دهنده های اینترنت در ایران خرید می کنیم.

بهتر است گول تبلیغات شرکت های ارائه دهنده اینترنت را نخوریم و با شرکت هایی که فقط قصد دریافت پول بیشتر را دارند قرارداد نبندیم.

برای اینکه بتوانیم تصمیم بهتری در خصوص خرید خدمات اینترنتی بگیریم باید هدف و نیت خود را بطور واضح بدانیم. با تعیین این موارد، سه عامل و فاکتور تعیین کننده خواهند بود. این عوامل عبارتند از سرعت اینترنت، حجم و قیمت. بعد از این سه عامل کیفیت خدمات و برند شرکت سرویس دهنده اینترنت خانگی نیز مهم و حیاتی می باشد.

شرکت های ارائه دهنده اینترنت

سرویس دهنده اینترنت خانگی

در کشور ایران ۱۲ شرکت اقدام به ارائه خدمات ای دی اس ال (ADSL) و ۳ شرکت خدمات وایمکس (WiMAX) می‎نمایند و با توجه به آخرین نظر سنجی ها، به ترتیب رتبه های زیر برای شرکتها تعیین شده اند:

 

لازم است به دو نکته دقت کافی داشته باشید. یکی اینکه برای استفاده از خدمات وایمکس ابتدا باید بدانید آیا شهرتان تحت پوشش وایمکس قرار دارد یا نه و دوم اینکه اگر بیشتر می خواهید از حجم استفاده کنید خدمات شرکت مخابرات بهتر از سایر شرکت ها می باشد زیر بعد از اتمام حجم اینترنت، اینترنت شما قطع نمی شود و حجم اضافی برروی قبض تلفن شما لحاظ می شود.

مقایسه تعرفه بهترین ارائه دهنده های اینترنت خانگی و شرکت های ارائه دهنده اینترنت غیر حجمی

شرکت های سرویس دهنده اینترنت و بهترین ارائه دهنده های اینترنت خانگی ای دی اس ال توانسته اند کاربران بسیاری را جذب نمایند و امروزه کاربران زیادی از ای دی اس ال استفاده می کنند. اگر سیستم های کابلی شما ایراد و فرسودگی نداشته باشد شما می توانید با خیال راحت از خدمات شرکت های ADSL و بهترین سرویس دهنده های اینترنت استفاده نمائید.

ای دی اس ال نسبت به سیستم های وای فای قیمت پائین تری دارد و شرکت های زیادی خدمات ADSL را ارائه می دهند.

طبق گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طبق نتایج نظرسنجی از کاربران بخش فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات از خدمات سرویس دهنده های اینترنتی و بررسی میزان رضایت مندی کاربران از فروردین ماه تا شهریورماه سال 1397 نتایج این بررسی را اعلام کردند.

تعداد شرکت هایی که در این بررسی مورد ارزیابی قرار گرفتند 9 شرکت بودند.

شرکت مخابرات در همه شاخصه های تعیین شده پائین ترین رضایت مندی مشترکان و کاربران را نصیب خود نموده است و شاتل با امتیاز 17.55 در شاخص میزان رضایت مندی کاربران در استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت کسب کرده است . شرکت های آسیاتک، رهام داتک، های وب و پارس آنلاین رتبه های دوم تا پنجم را کسب کرده اند.

مقایسه این نتایج با نتایج ارزیابی در اردیبهشت تا آذرماه سال 1396 بیانگر این است که در دوره قبل نیز شاتل مقام نخست را کسب کرده و های وب حائز رتبه 2 شده است و سال 97 آسیا تک مقام دوم را دریافت کرده است.

بررسی نتایج گزارش ارزیابی رضایت مندی کاربران بین اردیبهشت تا آذر ماه سال 1397 روشن کننده این است که شرکت مخابرات در سال 1397 نیز همچنان در پائین ترین رتبه قرار دارد.

افزایش سطح رضایت مندی کاربران و شهروندان از خدمات ارتباطی ثابت در دستور کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار دارد.

بنابرین رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در 14مهرماه سال 1397 اعلام کردند که برنامه نرم افزاری تلفن همراه برای رسیدگی به شکایات مشترکان و کاربران با قابلیت اطلاعات دهی و اطلاعات گیری راه اندازی می شود .

 همچنین اعلام کردند که این برنامه دارای امکاناتی می باشد تا مشترکان و کاربران کمبودهای پوشش های شبکه اپراتورهای تلفن همراه را در همان لحظه گزارش دهند و می توانند شکایت های خود را در هر لحظه از اپراتورها در این برنامه اندرویدی ثبت کنند و گزارش آن را دریافت نمایند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کردند که ساخت برنامه نرم افزاری تلفن همراه به همراه سامانه 195 که براساس نقشه است برای شفافیت بیشتر در جهت تحقق دسترسی آزاد به اطلاعات و رعایت حقوق شهروندی و ارائه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شده است.

خدمات اینترنت و انتخاب بهترین ارائه دهنده اینترنت خانگی و موضوع رضایت از آن همیشه با بحث ها و چالش های مختلفی روبرو بوده است.

بی شک، یکی از مهم ترین عوامل انتخاب یک سرویس دهنده اینترنت توسط کاربران، میزان رضایت دیگر کاربران جامعه از آن ارائه دهنده اینترنت است.

امیدواریم با مطالعه ی این مطلب، بتوانید بهترین سرویس دهنده اینترنت خانگی را شناسایی کنید.

از نظر شما بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت خانگی در ایران کدام شرکت است؟

برچسب ها

زهره شهولی

زهره، ارشد MIS یا همون Management Information Systems داره که از زیرشاخه های آی تی هست، زهره عاشق نوشتن هست و در وبمسترفا تجربیات خودشو با عشق می‌نویسه.

نوشته های مشابه

s�ظر

 1. راجع به شرکتهای دیگه نمیدونم اما نن چهارپنج ساله از پارس انلاین اینترنت میگیرم باید بگم سال به سال خدماتشون افتضاح وافتضاحتر میشه
  الان دنبال شرکت خوب میگشتم که پارس انلاین رو بزارم کنار مهرم حلال جونم آزاد…
  از مطالب وراهنماییهاتون متشکرم
  خیلی کمکم خواهدکرد

  1. دقیقا ماهم ک از پارس آنلاین استفاده میکنیم خیلی افتضاحه و دم و دقیقه قطع میشه و رو اعصابه

  2. واقعا پارس انلاین دگه خیلی افتضاح شده من شنبه دارم میرم فسخ کنم قرار داد رو با اینکه همین دو روز پیش قرارداد بستم

  3. من تقریبن همه شرکت ها جز مخابرات رو داشتم
   از قم هستم وطبق منطقه ای ک هستم میگم
   شاتل:سرعت عالی،دزدی خیلی کم،تنوع سرویس ها فاجعه و کم
   صبانت:سرعت خوب،دزدی در حد یک گیگ ده دقیقه!!!
   تلکام:دزدترین شرکتی ک داشتم،۲۰۰۰گیگ تو یماه تموم شد : |
   اسیاتک:سرعت خوب،دزدی نسبتا کم،تنوع سرویس ها بد
   پیشگامان:فقط یکماه داشتم و معمولی بود
   پارس انلاین:الان دو ساله دارمش،خیلی خوب بود تا قضایای ابان ماه،از بعد از ابان سرعت کم شد و قطعی زیاد،از شیوع کرونا سرعت کمتر شده و پشتیبانی صفر،ولی دوتا مزیت داره،تنوع و قیمت سرویساش خوبه،دزدی از نظر من کمتر از بقیه داره چون من مصرفم وحشتناک بالاس ولی همیشه اضافه اوردم البته این دو سه ماه اخیر گویا دزدی تو این شرکتم وارد شده و نتم یماه زودتر تموم شد حجمش

  4. اگر میخواهید هیچوقت هیچکس جوابتونو نده های وب بگیرید. از هر ۱۰۰ بار که تماس بگیرید شاید یکبار بتونید با یکی صحبت کنید، موقع راه اندازی و خرید بلافاصله جوابتونو میدن، بعدش دیگه اگر قطع بشه یا هر بلایی سرتون بیاد دیگه دستتون به جایی بند نیست، زنگ میزنید پشتیبانی میگه شما نفر ۵۲ در صف هستید و زمان تقریبی پاسخگویی ۳ دقیقه، بعد از یک ساعت و نیم که می‌رسید جزو ۱۰ نفر اول قطعتون میکنن و دوباره از اول. وقتایی هم که اینترنتشون کلی مشکل داره شماره پشتیبانی رو قطع میکنن میرن خونه. باید شما عنوان این مطلب رو اینجوری بنویسید.
   «در بین دزدها کدام دزد کمتر دزدی میکند.»

  5. مخابرات رو ندیدین نه تنها هی اینترنت قطع و وصل میشه و سرعتش با اینکه ۱۶mb هست افتضاحه تازه اصلا به صرفه نیست و حتی معلوم یست چجوری ترافیک رو حساب میکنن خودتم نمیفهمی چجوری تموم میشه

  6. بیا مخابرات خیلی بهتره از آسیا تک و پارس آنلاین و مخابرات با های وب برابری می کنه به خدا راس می گم خودت سرچ کن تو اینترنت

  7. بند پیشنهاد میکنم از سایت نت سنج پلاس استفاده کنید و بهترین سرویس دهنده اینترنت رو در منطقه خودتون پیدا کنید

 2. اینترنت مخابرات یه تجربه وحشتناکه ، با یه دزد تمام عیار روبرو می شی که هیچ جوابی بهت نمیده

  1. نامردا همه خط ها رو میگن فیبر نوری کردند نمیشه از شرکتهای خصوصی اینترنت گرفت ، کلا تو این مملکت گیر افتادیم .

   1. میتونید از رسپینا اینترنت بگیرید
    تجهیزات لازم رو دارن برای اینترنت روی بستر فیبر نوری

  2. سلام خواهش میکنم بهم گبید کدوم اینترنتو انتخاب کنم مخابرات که دزده شاتل هم برادرشه الانم پارس انللاین دارم دانلود شبانه برام مهمه و خب البته نت گردی هم دارم خودم میدونم که حجم زیاد مصرف نمیکنم برنامه ریزی میکنم ولی این پارس انلاین هم مثل مخابرات دزده و اصلا جواب نمیده الان 10- 11 روزه از 120 گیگ حجمم شده 115 گیگ پولم رفت بیشرفا جواب نمیدن به 195 هم شکایت کردم خواهش میکنم نویسنده سایت بهم جواب بده من سبزوار هستم

   1. در اصل باید مینوشتین که کمتر دزده نه بهترین همشون داغونن کلا اینترنت خانگی ایران داغانه

  3. آقا من میگما چرا این اینترنت مخابرات زود تموم میشد اصلا اون حجمی که میده نیست انگار/من الان شاتل دارم ولی خیلی ظلمه 4 مگ 55 هزار.گرونه.آدم واقعا نمیدونه به کدوم یکی از این دزدا اعتماد کنه

    1. چون سرعتش زیاد زود تموم میشه تمام این علت همینه من حملا کسترده دارم چهار مگ گرفتم یکساله ۱۲۰ گیگ اضافه اوردم سرعت نیم مگه در صورتی باید چهارمگ باشه اره داداشا خواهران گلم

  4. رهام داتک افتضاحه. من گول خوردم واقعا. ولی دارم فسخ میکنم قراردادم رو. هر سری کلی از حجمم رو کم میکنن. علاوه بر اون هر ماه قیمت ها رو به صورت چشمگیر افزایش میدن. سرعتش هم واقعا افتضاحه. گول رهام داتک رو نخورید

 3. پارس آنلاین بدترین شرکت سرویس دهنده و البته که شرکت های دیگر هم کم از سودجویی و کم فروشی شان نشنیده ایم!

  1. سلام ببینید یه حرف کلی میگم کلا اگه اینترنت می خوای معمولی برا بازی و وبگردی بدون اینکه قطع بشه پینگش معمولی باشه قیمت هم معمولی همون مخابرات رو انتخاب کن چون همه شرکت ها یه مشکلی دارن یکی دزده یکی پرسرعت ولی با قطعی یکی بدون قطعی سرعت افتضاه همون مخابرات بزن بگو لعنت بر شیطان

 4. باسلام ازمخابرات سرعت8مگ خریدم به زور3مگ جوابمیده 100بارتماس گرفتم اخرش گفتن باید 1ماهه میخریدی وتست میکردی خودت مقصری…..

 5. آسیاتک دارم.تاپارسال خیلی خوب بود.الان چندماهه واقعاافتضاح شده سرعتش.تعرفه روبردن بالا کیفیتم اوردن پایین.بیشترازاونی هم که مصرف میکنی کم میکنن

  1. چیزی برای گفتن نداره
   پشتیبانی افتضاح
   پینگ داغون
   سرعت حلزون
   من دارم و پشیمونم میخوام عوض کنم

 6. سلام ما چندین ساله شاتل داریم و باید بگم به معنای واقعی کلمه افتضاحههههه بعد چجوری رتبه اولو داره؟؟؟؟؟

 7. سلام
  مطلب مفیدی بود و با بحثی تحلیلی روشن کرد که چگونه باید راجع به خرید اینترنت خانگی تصمیم گرفت.
  یک نکته جالب این نوشته، تذکر این مهم بود که اگرچه شرکت شاتل در ایران اول است، اما اگر تنها تهران را در نظر بگیریم، شرکت آسیاتک مقام نخست رو داره و برای من که از تهران میخوام برای این کار اقدام کنم، راهنمایی دقیقی بود.
  اگر این مطلب با ارزیابی های جدید سازمان مقررات رادیویی به روزرسانی بشه، بیشتر مفید خواهد بود.

  1. من که از سال 87 تا الان از مخابرات تو خونم استفاده میکنم خیلی کیفیت خوبی داره
   البته تو کافی نت که داشتم شاتل پیشگامان پارس آنلاین استفاده میکردم که قطعی شاتل و پارس آنلاین زیاد بود ولی سرعت بالا پیشگامان قطعی کم سرعت نامناسب ولی مخابرات از همشون برای من که اصفهانم بهتر بوده چه روی تلفن فیبرنوری چه خط های قدیمی
   البته کیفیت و سرعت همراه اول 4G از همشون بهتر بود برام

 8. تف به این ستکان داری اینترنت تازه اشتراک گرفتم قطع است یه توصیه به هموطنانم اینترنت نگیر از شرکت ها اگه پولته رودوست داری خدمات دهی صفر من مشترکه آسیاتکم ازش ناراضیم همین پولی که دادم به اینترنت میتونستم یه بشقاب دیگه به ماهواره ام اضافه کنم و حالشو ببرم تازه نصاب ماهواره خیلی با وجدان تره کمتر میگیره برای تنظیمات از گفتن بود از شما نشنفتن

 9. بهتر بود بجای تیتر بهترین سرویس دهندگان اینترنت کدام شرکتها هستند مینوشتین کدام سرویس دهندگان کمتر راهزنی میکنند.والا ما که هر شرکتیو دیدیم برا خودش مرادبیگ هستش..راستی مگر یه قوانینی برای ارایه نت وجود نداره ؟مثلا برای سرعت دو مگ مگر شرکتها موظف نیستند که حداقل 40 گیگ بین الملل رو به مبلغ 25 تومان بفروشن؟پس چرا مثلا اسیاتک همین سرویس رو 36 تومن میده؟

 10. واقعیت اینه که سرویس دهنده اینترنت !!!! در ایران یه چیز بی معنیه میخاد مخابرات باشه میخاد شاتل یا آسیاتک ارتباطات در ایران کلیدش به دستگاههای امنیتی وصله اگه مث تموم دنیا این خدمات واقعا به بخش خصوصی و رقابتی واکگذار میشد می دیدید که به سال نرسیده به کره جنوبی می رسیدیم این شرکتها همه تحت قوانین نهادهای امنیتی کار می کنن پس فرقی نمی کنه از کی خدمات بگیری همه در شرایط خاص !!!!! سر و ته یه کرباس و بله قربان گوی حکومتند

 11. از مخابرات سرعت ۸مگابیت یک ماهه گرفتم ، سرعتی که باید ارائه بدن برای دانلود میشه حدود ۸۰۰ کیلوبایت تا ۱مگابایت . هفته ی اول تقریبا راضی بودم و سرعت دانلود حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ کیلوبایت بود ولی از هفته ی دوم به بعد رفت برای ۳۰۰ کیلوبایت !!! پینگشم در بهترین حالت ۱۰۰ تا ۱۳۰ هست(۵درصد مواقع) و درباقی موارد حدود ۲۰۰ -۳۰۰ و بدتره ، پس اصلا به درد بازی آنلاین نمیخوره .
  الانم دنبال یه شرکت دیگه میگردم ، فکر میکنم داتک رو امتحان کنم. با این حال اگه کسی شرکت خوبیو میشناسه که دزدیش کمتره پیشنهاد بده ، ممنون.

  1. داداش به هیچ وجه سمت داتک نرو توروخدا.من پشیمونم که از داتک نت گرفتم .میخوام قطعش کنم هزار گیگمو خورد.خود به خود خالی شد هزار گیگ 300 هزار تومنو دزدیدن اینا نرو سمت داتک.این اتفاق برا من فقط اتفاق نیوفتاده برا خیلی از مشتریان داتک شده این اتفاق .سرعتش خیلی افتضاحه روزی سه چهار بار کلا قطی داره سرعتش دایِما میاد پایین .مشتری داتک نشو منم این دوره من تموم شه میرم از های وب سرویس بگیرم برای بازی های آنلاین خیلی مناسبه های وب .در رابطه با بازی های آنلاین داتک اصلا مناسب نیست چون کلا پینگت مشکل داره همیشه همش اختلال داری مخصوصا اگه بخوای بازی فورتنایت بزنی

   1. سلام جورج. من هم از شرکت دزد داتک اینترنت داشتم. الان مدتیه که میخوام خطم رو تخلیه کنم اما تلفن رو جواب نمیدن. در مورد های‌وب که گفتی من هم تحقیق کردم اما ظاهرا این هم دزدتر از داتک هستش. خلاصه چشمت رو باز کن و بعد انتخاب کن. ظاهرا شرکت هر چی معروفتر، کلاهبرداریش هم بیشتر.

   2. داداش های وب من سالهاست دارم اولاش خوب بود الان افتضاح شده و گرون! به کاربر جدید سرویس 12 ماهه سرعت 8 با ماهی 360 گیگ ترافیک بین الملل رو میدن 300 هزار تومن بعد واسه کاربرای قدیمی همین سرویس تازه با ترافیک کمتر (ماهی 200 گیگ) در میاد نزدیک 700 هزار تومن! اینا فقط اولش مشتری رو توی تور میندازن بعد دهنشو سرویس میکنن. تازه از همه مهمتر اینکه برای بازی اصلا بدرد نمیخوره این شرکت اصلا سرویس گیمینگ نداره!

 12. من 2 ساله مخابرات داشتم به معنای واقعی کلمه دزد
  16 مگابیت 96 گیگ درماه 50 تومن!! اونم 15 روزه تموم میشد وقتی یه بازی 15 گیگ اپدیت میده خب ملومه چه وضعیتیه
  1 ماهی هستش که پیشگامان استفاده میکنم دزد!!
  سرعت 8 مگابیت تست سرعت میگیری 5.88 میده از اونور بگی سرعت پایینه زور میزنن میکنن 7.26 ولی پینگ بالا در کل شرکت درس حسابی سرویس دهنده نت وجود نداره چون همه دنبال دزدی گرگین

 13. من برای منزل و محل کارم حدودا 2 ساله دارم از اینترنت آسیاتک استفاده می کنم و راضیم هم طرح ها و جشنواره های خوبی دارن هم پشتیبانی قوی و حرفه ای داره

 14. با صحبتهای Mamad کاملا موافقم، منم پارس آنلاین دارم و تقاضای جمع آوری اشتراک دادم، به معنای کلمه دزد هستش، بنده 120 گیگ برای 6 ماه خریداری کردم، در مدت 2 ماه تمام شد، دقت کنید 120 گیگا بایت در مدت ۲ ماه!!!! در صورتیکه من ۱۰ گیگ اینترنت همراه میگیرم و حدود ۲۵-۲۶ روز جواب میده و همه هم میدونین بیشترین مصرف اینترنت مرور صفحات اینستاگرام هستش، تماس گرفتم گفتن بررسی میکنیم، به آقایی تماس گرفت و یسری تنظیمات روی مودم برای جلوگیری از هک و …. با هم انجام دادیم، پسوورد مودم عوض کردم تا هیچکس حتی خودم به مودم وصل نشه، مودم را در حالت مخفی قرار دادم تا احیانا کسی هک نکنه، نرم افزار networxرا هم نصب کردم تا مقدار مصرف مشخص بشه،2 گیگ اینترنت هم برای تست خریدم، بعد از ۳ روز مصرف بنده طبق اندازه گیری نرم افزار networxحدود ۵۰۰ مگابایت بود ولی دیدم حجم ۲ گیگ من تمام شده، حالا شما پیدا کنید دزد را!!! لطفا کامنت منو منتشر کنید تا همه بدانند دزدترین شرکت اینترنتی کدام شرکت هستش، قبلا با شاتل، آسیاتک و عصر تله کام کار کرده بودم ولی اصلا هیچکدوم از مشکلات پارس دزد آنلاین را نداشتم

  1. اون 16 مگابیته که تقسیم بر 8 میشه و سرعت دانلود میشه 2 مگابایت در ثانیه. در واقع هر 8 مگابیت = 1 مگابایت
   شرکت های ارائه دهنده اینترنت با مگابیت سرعت رو اعلام می کنن و تو دانلودر ها با مگابایت.

 15. بهترین شرکت اندیشه سبز خزره من واقعا راضی ام بسته ۱۸۰ گیگ ۷۰ تومنه با مالیات ۱ ماهه سرعت ۸

 16. همین اول که دیدم پارس انلاین تو رتبه سوم بود اومدم ببینم که تو نظرات چی نوشته شده راجبش که دیدم همونایی که من میخوام رو میگن من اینترنت یکساله رو گرفتم با 8مگ سرعت ولی سرعت دانلود از800کیلوبات بالا تر نمیاد اگر حرف منو باور ندارین برین تو برنامه بازار تو نظرات ببینید که این شرکت همه رو سرکار گذاشته و به همه میگه که نویز داری درصورتی که اینجوری نیست

  1. سلام من از اینترنت های وب استفاده میکنم چند سالی بود که خوب بود طوری که یکبار قطعی نداشت با سرعت مناسب حجم کافی قیمتش هم به صرفه بود . الان 1 سالیه خونمون رو عوض کردیم کلا سرعت افتضاحه اینترنت 8 مگ یا 16 که میخریدیم فرقی نداشت هردوشون در سریع ترین حالت 250 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کردند . اینترنت 1 ساله 4 ترابایت داخلی خریدم به سرعت تموم شد با اینکه من فقط تو تلگرام هستم نه برنامه خارجی دیگه . به های وب هم که زنگ میزنیم میگه تو مکان جدید وایفا

 17. اینترنت خوب میخوای؟ گشتیم نبود نگرد نیس.
  من که دارم درس میخونم ازین خراب شده برم.

 18. سلام از هر کی میگیرین بگیرین ولی از پارس آنلاین نگیرین=دزد وهای وب =خرابترین از نظر سرعت و قطع و وصلی شانل خوبه

 19. تلکام که افتضاحه اصلا نگیرید.صد گیگ اینترنتی که دولت داد رو خورد یه گیگ هم برامون فعال نکرد

 20. وایی من از گلستان هستم یعنی بد ترین همین آسیاتک من 8مگ برثانیه خریدم شده 200کیلوبایت اعصابم خورده من نمی دونم این آسیاتک چطوری اسم درآورده هرچقدر زنگ میزنم ۲دقیقه درستش میکنن میرسونن به 1مگابایت بعد باز میره رو 200کیلوبایت فقط فقط فقط آسیاتک گنده

 21. هرچی میگیرید فقط پارس آنلاین نگیرید تمام!!!!
  سرعت دانلود و اپلود رو باهم جمع کنی ۱ مگ نمیشه

 22. با سلام من خیلی وقته از صبانت استفاده میکنم و واقعا خوبه هر سرعتی بگیری همونو در اختیارت میزارن از هر لحاظ عالی

  1. سلام من حدود 8 سالی میشه صبانت دارم سرعتش خوبه ولی دزد ب تمام معناست واقعاً حرومشون باشه پولی که میگیرن

 23. اينترنت مخابرات فقط دزديه و چهار مگ ميخرى دو مگ ميده شونزده مگ هشت اصلا وحشتناكه و هى قطع ميشه من از شاتل و پيشگامان خيلى راضى بودم

 24. من از شركت شبكه رسانه تهران كه شركتش توى سعادت اباد هست سالهاست اينترنت ميگيرم.افتضااااااح،سرعت بد، مشترى مدارى افتضاح، اصلن جواب تلفناشونو نميدن، ساعتها پشت خط نگهت ميدارن و تا نوبت به تو ميرسه قطع ميكنن، اينترنتم الان چند روزه قطع شده و دستم به هيچ جا بند نيست!!! به تازگى انتن سوخته بود اومدن يه انتن تقلبى وصل كردن يك ميليون و خورده اى هم گرفتن( زنگ زدم شاتل ميگخ ما اين برند رو قبول نميكنيم ، ميگه تقلبيه و بايد دوباره پول انتن بدم). من كه ميرم اشتراكمو قطع ميكنم و با يه شركت شناخته شده قرارداد ميبندم. خدا ازشون نكنه كه تو اين موقعيت انقدر دزدى ميكنن و ما رو از زندگى ميندازن.

 25. سلام . چند سال سپنا دارم راضی هستم جالبه اسمش هم کم میاد همه چیش خوبه پشتیبانی خوب نامحدود با قیمتهای مناسب سایتش بزنید امتحان کنید

 26. من مخابرات داشتم با شکایت بلاخره جمع کردن سرویس آشغالشونو بعد گیر پیشگامان افتادم 16 مگ گرفتم که 1300 به زور دانلود میده در حالی که همون مخابرات 2 مگ دانلود میداد اما پیشگامان میگه مشکل از خطه (دزدی میکنن میندازن گردن خط ماهی 110 تومان )
  یه نت خوب پیدا کردم یه خورده گرونه یه سری مناطق تهران رو سرویس میده zetel سرویسش LTE هستش ولی خوب لذت میبرید

 27. دوستان عزیز من حدود ۶ ۷ سال میشه که از اینترنت های وب استفاده میکنم و همیشه از خدمات و پشتیبانیشون راضی بودم و با آشناها که مقایسه کردم که از شرکت های دیگه استفاده میکنن واقعا های وب یه سر و گردن از بقیه بالاتر بوده و هست چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ اینکه دزدی نمیکنن و سرعت هم همیشه مطلوب بوده و همچنین قطعی خیلی ناچیز
  حالا هم چون خونه رو جا به جا کردیم و متاسفانه های وب تو مرکز مخابراتی الانمون پورت خالی نداره و من شدیدا نیاز به اینترنت دارم مجبورم که موقتا یه شرکت رو انتخاب کنم و دست به دامن این مطالب شدم که ببینم چی بهتره ولی طبق چیز هایی که تو نظرات خوندم واقعا نمیتونم تصمیم بگیرم
  وه یه نکته جالب تو نظرات دیدم که کسی درباره های وب چیزی نگفته بود و دلیلش رو حدث میزنم این باشه: کسی که از اینترنت های وب استفاده میکنه نیازی نداره دنبال شرکت خوب بگرده
  و حالا من بین شاتل و آسیاتک گیج شدم که کدوم رو انتخاب کنم
  اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

  1. سلام من تقریبا ۸ سال اسیاتک دارم اوایل خوب بود ولی بزار ی چیز جالب بگم من اینترنت یکماهه میخرم در کمال تعجب هر دور ۱۰ روزه تموم میشه الان هم گرون کردن پینگ و وب گردی افتضاح

 28. سلام. شاتل مودم منو گرفته واسه تنظیمات ولی الان ۳ ماهه دستشونه و بهم ندادن و الان پیگیر شدم و میخوام مودم خودمو بگیرم میگن نمایندگی شاتل در ساری جمع شده خوب من الان مودم خودمو از کی بگیرم تازه سرویس که گرفتم هیچ شده زمان استفاده اون گذشته

  1. اگر تصمیم دارید خودتونو دیوونه کنید و یه اعصاب خوردی دائمی برای خودتون درست کنید از مخابرات یا های وب اینترنت بگیرید…. افتضاااااااااااااااح. نه جواب میدن نه سرعت داره نه خط رو تخلیه میکنن ، بخوای سرویس بخری اکثرا سایت و پنل با مشکل مواجهه، یعنی بخوای پولم بدی نمیشه !!! در کل اگه سادیسم و خودآزاری دارید برید سمت این دوتا شرکت، باز هزااااار رحمت به مخابرات گوشی رو برمیداشت میگفت دست خط و سیم کشیتونه، های وب اصلا جواب نمیده، میگه نفر ۷۰ در صف انتظار، ۴۰ مین بعد میگه نفر دوم در صف بعد قطع میشه.

 29. سلام من چند سالیه که از اینترنت های وب استفاده میکنم سرعتش مناسب بود با قیمت کافی حالا چند وقتیه که خونمون رو عوض کردیم اینترنته کلا افتضاح شده فرقی نداره با کدوم سرعت بگیریم همشون در بهترین حالت 250 کیلو بایت بر ثانیه سرعت دارند . دزدی هم خیلی زیاد شده من تقریبا 2 ترابایت بین الملل گرفتم یک ساله به سرعت تموم شد منم از برنامه های خارجی فقط از تلگرام استفاده میکنم . به های وب هم که زنگ میزنم میگه تو مکان جدیدی که اومدید امواج به اونجا کمتر میرسه ماتو مرکز شهر زندگی میکنیم خونه قبلیمون با اینجا کلا 10 متر فاصله داره . اگه نظر منو میخواید میگم اصلا نگیرید چونکه باید بین بد و بدتر یکیرو انتخاب کنین .

 30. شاتل خلاصه میشه تو دزدی و دروغ،پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان سمت این دزدا نرید که پشیمون میشید،اینترنت سطح پایین با تعرفه‌های جادویی و فیک که حال آدمو به هم میزنه ?

 31. شاتل خلاصه میشه تو دزدی و دروغ،پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان سمت این دزدا نرید که پشیمون میشید،اینترنت سطح پایین با تعرفه‌های جادویی و ترافیک فیک که حال آدمو به هم میزنه ?

 32. یازده سال هست مشترک آسیاتک هستم ، من کل سیم کشی خونه رو عوض کردم حتی از سرور های خود مخابرات هم بهترین پورت گذاشته شده برای سرویس من ، هیچ قطع و وصلی نداشتم ، سرعت ۱۶مگ و ۲مگ آپلود میگیرم ، پینگ تایم هم برای دوستان گیمر بگم پینگ تایم * جمهوری اسلامی * ایرانه دیگه چه انتظاری دارین ؟ دوستان اینو نگفتم بگم اینترنت عالیه نه چون من نزدیک ۲ میلیون هزینه کردم به طبع کیفیت بهتری به نسبت ارائه میده . همین تجربمو خواستم بگم مرسی

 33. سلام به همه
  اقا از مخابرات اینترنت بگیرین وای از پارس انلاین نگیرین
  اولا سرعتشون خیلی ضعیفه دوما خیلی زود زود تموم میشه ،ینی فکر میکنم که دزدی می کنن، چون من به خاطره کنکورم زیاد با اینترنت سر و کار ندارم ولی 90 گیگ توی 20 روز تموم شد
  سوما بهشون گفتم اشتراک منو جمع کنن ولی قبول نکردن گفتن که باید حتما مهلت قراردادتون تموم بشه
  خلاصه از پارس آنلاین نگیرین ، منم این بار می خوام شاتل بگیرم

 34. سلام
  من از اینترنت مبین نت استفاده میکنم
  اصلا پیشنهاد نمی کنم یه مشت دزدن . هم کم فروشی می کنن و هم سرعش به شدت پایینه

 35. سلام… من از شرکت اشغال صبانت اینترنت میگیرم سرعت 8 مگ میگیرم 1 مگ سرعت میده … افتضاح دزد صبانت…………..

 36. سلام دوستان….من خودم تجربه همه نوع اینترنت را داشتم از دایال آپ قدیمی بگیر تا این اواخر که وایمکس ایرانسل و حتی adsl آسیا تک…..مطلبی که می‌خوام عرض کنم،اینه که گول شعار شرکتهای نامبرده بالا را (اعم از طرح نقره ای و طلایی و ووو. هزاران طرح دیگه که هر شرکتی بخورد من و شما میده) نخورید…
  اگر منزلتان در شهرهای تهران و کرج و لواسان هست و اگر از پس هزینه ماهانه صدوپنجاه هزار تومان بر می‌آیید…به نظرم از td-let نامحدود شرکت زیتل zitel استفاده کنید خیلی بهتره…سرعتش خانگی اش 40مگابیت در ثانیه و مسخره بازی شرکتهای دیگه رو نداره …همه چی نامحدوده ….من دیگه از دست مخابرات و شرکتهایی مثل شاتل و آسیا تک و ایرانسل و مبین نت ووووو..راحت شدم و یکساله که دارم بدون محدودیت از اینترنت شرکت زیتل استفاده میکنم و خیلی راضیم….نصبش هم خیلی راحته… کارشناس اومد یک آنتن و سیم کارت مخصوص آنرا در بالای پشت بام نصب کرده و کابل شبکه را داخل خونه آورد و به مودم نصب کرد و نیم ساعته اینترنت نامحدود را تحویل داد و تمام….نه بخط تلفن احتیاج داره نه به فیبر نوری کار داره….اگر بودجه تان میرسه از همین اینترنت استفاده کنید اونم بشرطی که توی سه شهری که هستید و منطقه تون تحت شبکه شرکت زیتل باشه….یاحق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن