ایمیل مارکتینگ

ارسال ایمیل تبلیغاتی ( ایمیل مارکتینگ ) در ایران و جهان-معرفی 10 ابزار و سایت برتر

بهترین سایت­ های ارسال ایمیل تبلیغاتی در جهان

ایمیل مارکتینگ

در این مقاله می­خواهیم به معرفی بهترین سایت­ های ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ در جهان و سپس به ذکر مواردی در ایران بپردازیم.

در هر مورد سعی بر آن است تا به معرفی سایت، قیمت و پکیج آن بپردازیم که به شرح زیر هستند:

ایمیل تبلیغاتی

یکی از بزرگ­ترین سرویس ­ها و بهترین سایت­ های حال حاضر در دنیا برای ارسال ایمیل تبلیغاتی می­باشد که محیط کاربری آن نیز مورد پسند همه بوده و به آسانی می­توان استفاده کرد. به راحتی هر کاربری می­تواند لیست ایمیل­ ها، مخاطبان، نمونه­ موارد ایمیلی، تقویم بازاریابی و … را در حساب خود مدیریت کند.

با ایجاد هر اکانت، به شما امکاناتی از طرف این سایت داده می­شود که شامل: دسترسی آسان جهت گزارش گیری و پیگیری ایمیل ­های ارسالی، ابزارهای رسانه ­های جمعی که در خود سایت وجود دارند، کتابخانه­ ی عکس رایگان، و یک افزونه ­ی قدرتمند تجارت الکترونیک برای فروشگاه­ های Shopify و.. می­ باشد.

اکانت ­های ایمیل پلاس موجود در این سایت ایمیل مارکتینگ نیز ویژ­گی ­های بسیار جالبی نظیر: قابلیت نظرسنجی و رأی گیری، کوپون، کمک ­های مالی آنلاین، اتوماسیون ایمیل و.. را دارا می­ باشند. این سایت قابلیت بی نظیر دیگری نیز دارد و آن حمایت کردن از چت زنده، تماس ­های تلفنی، ایمیل و منابع کمکی بسیار گسترده می­باشند.

این سایت به طور خاص برای کسب و کارهای کوچک بسیار مفید است چرا که به آسانی می ­توانند با محیط آن ارتباط برقرار کرده و اصول بازاریابی و ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ از طریق آن را یاد بگیرند. این سایت، یک دوره­ ی آزمایشی رایگان 60 روزه دارد. پس از آن به ازای هر ماه باید 20 دلار پرداخت کنید. برای استفاده از این سایت شما نیاز به فیلترشکن خواهید داشت.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

این سایت ایمیل مارکتینگ یک نرم افزار کامل از ارسال ایمیل و SMS تبلیغاتی می ­باشد که در اروپا با سرعت بسیار در حال گسترش است.

همانند نوع قبلی کار کردن با آن بسیار ساده است و با ابزارهای بسیار کارآمد خود می­توان ایمیل­ های بسیار جذابی ایجاد کرد. یک ویژگی بسیار جالب آن ویژگی drag&drop در این سایت هست که سبب می­شود تا کسانی که هیچ گونه تجربه­ای در زمینه ­ی کار با سایت­های ارسال ایمیل تبلیغاتی ندارند، به راحتی با آن کار کنند.

در نتیجه می­توان گفت این سایت برای تازه کاران بسیار مناسب است. این سایت به اینگونه افراد اجازه می­دهد تا ایمیل­ های معاملاتی، جریان­ های کاری و.. ارسال کند.

آن چیزی که این سایت ایمیل مارکتینگ را از رقبا مجزا می­سازد این است که قیمت بندی براساس تعداد ایمیل­ هایی هست که شما ارسال می ­کنید. تمامی اکانت­ های رایگان آن، امکان داشتن بی نهایت مخاطب را می­دهند اما می­توانید در ماه 9 هزار ایمیل، همراه با نام برند آنان ارسال کنید. نوع پرداختی آن از 25 دلار در ماه شروع می­شود و می­توانید تا 40 هزار ایمیل در ماه ارسال کنید.

سایت ایمیل مارکتینگ

این سایت ایمیل تبلیغاتی برای وبلاگ نویسان، تجارت الکترونیک و بازاریابان بسیار مناسب می­ باشد.

یکی از مزایای بسیار مهم این سایت این است که با تمامی سازندگان معروف وبسایت نظیر وردپرس و WooCommerce لینک می­باشد که این امکان را فراهم می­ آورد تا فرم ­های عضویت را در آنها برای وبسایت خود قرار دهید و افراد بیشتری را جذب کنید.

آن چیزی که این سایت را از رقبا جدا می­سازد، ابزار اتوماسیون ایمیل، لیست کردن گروه­ها، جدا کننده ­ی هوشمندتر ایمیل و سازنده­ ی بصری جریان کاری می­باشد.

این سایت، در ابتدا یک اکانت رایگان 14 روزه تا نهایت 100 مشترک را در اختیار می­گذارد. پس از آن باید 49 دلار در ماه بپردازید که می­توانید 2500 مشترک داشته باشید.

سایت ارسال ایمیل تبلیغاتی

از بهترین سایت­ های ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ می­توان به این سایت نیز اشاره نمود که برای وبلاگ نویسان حرفه­ ای، نویسندگان و بازاریابان، به خصوص ناشران بسیار مناسب است.

این سایت ارسال ایمیل تبلیغاتی قابلیت تقسیم بندی مخاطبان را دارد. بسیاری از ویژگی­های بی نظیر این سایت ایمیل مارکتینگ برای سازندگان و وبلاگ نویسان حرفه ­ای می­باشد. این سایت یک اکانت رایگان 14 روزه را در اختیار شما می­گذارد تا این سایت را بدون هیچ گونه تعهدی تست کنید، هم چنین تا 30 روز امکان بازپرداخت پول در صورت عدم رضایت وجود دارد. پس از آن قیمت خرید از 29 دلار در ماه شروع می­شود که تا 1000 مشترک می­توانید داشته باشید.

در این مقاله بخوانید چرا سئو مهم است؟ آمارهای جالب درباره سئو مربوط به سال 2019 و چرا سئو مهم است؟

بهترینن سایت ایمیل مارکتینگ

 از قدیمی ­ترین و محبوب ­ترین سرویس دهندگان و از بهترین سایت­ های ایمیل مارکتینگ می­ باشد که طیف گسترده ­ای از ابزارها را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط جهت مدیریت بازاریابی و ارسال ایمیل تبلیغاتی خود، در اختیارشان می­گذارد.

کار کردن با آن آسان بوده و با اکثر پلتفرم ­ها به شکل بی نظیری متصل است که از بین آنان می­توان به WordPress اشاره کرد. با کمک این سایت ارسال ایمیل تبلیغاتی می­توانید به نمونه ­های ایمیل از پیش آماده، مدیریت لیست، پاسخ گوهای اتومات و پیگیری ایمیل­ ها دسترسی داشته باشید.

این سایت ایمیل تبلیغاتی امکاناتی نظیر چت زنده، تماس گوشی، سمینارهای اینترنتی را پشتیبانی می­کند. این سایت اکانت رایگان 30 روزه در اختیار می­گذارد و پس از آن هر ماه 19 دلار باید بپردازید تا سقف 500 مشترک. هم چنین می­ توانید اکانت ­های 3 ماهه و 1 ساله را هم بین پکیج­ های آنان خریداری کنید.

یکی از بهترین سایت ­های ارسال ایمیل تبلیغاتی در جهان است چرا که سرویس ارسال ایمیلی را در اختیار قرار می­دهد که همیشه رایگان است و می­توانید 12 هزار ایمیل برای 2 هزار مشترک بفرستید، اما ویژگی­ های حرفه ­ای آن مسدود است و برند آنان همراه ایمیل ارسالی شما، ارسال می­گردد.

نوع پرداختی آن از ماهی 10 دلار برای 500 مشترک شروع می­ شود و برای افزایش بیشتر مشترکین خود، قیمت نیز افزایش می­­ یابد. ویژگی ­های این سایت برای تمامی بازاریابان مبتدی با هر اندازه­ ای بسیار مناسب است. به راحتی می­توان این سایت ایمیل مارکتینگ را با وردپرس، Magneto، Shopify و بسیاری از پلتفرم ­های دیگر ادغام نمود. از نقطه نظر ویژگی­ های اتوماسیون بازاریابی، این پلتفرم در مقایسه با دیگر سایت­ ها بسیار محدود است.

یکی دیگر از بهترین سایت­ های ایمیل مارکتینگ می ­باشد که دارای رابط کاربری بسیار ساده است که مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک و افراد مبتدی در این زمینه بسیار مناسب است. می­توان از طریق آن وبینار (سمینار آنلاین) ساخت و یا پذیرای چنین سمینارهایی باشید.

این سایت، تماس تلفنی، چت زنده و ایمیل را پشتیبانی می­کند. یک دوره رایگان 30 روزه دارد و پس از آن پرداخت ماهیانه 15 دلار می­باشد.

 یکی از بهترین سایت­ های ارسال ایمیل تبلیغاتی است چرا که ارسال ایمیل تبلیغاتی را با مدیریت روابط با مشتری و فروش ترکیب می­کند. دوره­ ی رایگان 14 روزه دارد و پس از آن دارای پرداخت ماهیانه 9 دلار برای داشتن 500 مشترک می­باشد. این سایت برای بازاریابانی که می­خواهند سطح بازاریابی ایمیلی خود را با مدیریت روابط با مشتری، ارتقاء دهند بسیار مناسب است.

پس از معرفی بهترین سایت­ های ایمیل مارکتینگ در جهان، به معرفی تعدادی از این سایت­ ها در ایران می­پردازیم که به شرح زیر است:

بهترین سایت­های ارسال ایمیل تبلیغاتی در ایران

 از مهم ­ترین و بهترین سایت ­های ایمیل مارکتینگ در ایران، می­توان به میل چی اشاره کرد. در این سایت طراحی ایمیل بسیار ساده است، حتی اگر از طریق تبلت و موبایل هم وارد سایت شوید، حالت طراحی شده برای این دو پلتفرم را هم دارد، قابلیت تغییر رنگ و فونت را داراست، حتی این قابلیت را دارد که می­توانید HTML ایمیل را ویرایش کنید، ارسال ایمیل­ های شخصی شده، ارسال ایمیل به Inbox، جمع آوری ایمیل مشتریان و گزارشات پیشرفته از دیگر قابلیت­ های این سایت است.

با اشتراک رایگان، 1000 مخاطب ایجاد می­کنید و می­توانید ماهانه هزار ایمیل ارسال کنید. حالت پرداختی تمامی اشتراک­ ها یکساله بوده، و با افزایش تعداد مخاطب تا نهایتا 50000، 2500000 تومان پرداخت خواهید کرد.

email marketing

 از موارد دیگر در زمینه­ ی بهترین سایت ­های ارسال ایمیل تبلیغاتی در ایران، می­توان به آوانام اشاره کرد که از ویژگی­ های آن می­توان، ارسال ایمیل هدفمند به جامعه­ ی هدف با در نظر گرفتن زمینه­ ی کاری متقاضیان، ارسال به اینباکس، سرعت بالا (1000 ایمیل در هر ساعت)، گزارشات واقعی و کاربردی را برشمرد.

تعرفه قیمت­ ها بدین صورت است که با افزایش تعداد ایمیل ارسالی، هزینه­ ها بالاتر می­روند که نهایتا می­توانید 500000 آدرس ایمیل منحصربفرد را ذخیره و نامحدود به آنان ایمیل ارسال کنید و سقف هزینه 4 میلیون تومان هست.

در این مطلب به معرفی بهترین سایت های ارسال ایمیل تبلیغاتی پرداختیم، امیدواریم با توجه به این مطلب بهترین سایت ایمیل مارکتینگ را شناسایی کنید و در بخش نظرات به ما اعلام کنید.

 

برچسب ها

زهرا غریب

وی عاشق دنیای تکنولوژی و کد نویسی بود و به زبان انگلیسی علاقه وافری داشت.از مهم ترین صفات وی میتوان به این اشاره نمود که کار تیمی را بسیار دوست می‎داشت.?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن