وبمستری

13 تا از بهترین برنامه های بازسازی و ترمیم عکس های قدیمی

اگر عکس های قدیمی ?️ دارید که برای شما عزیز هستند اما به مرور زمان دچار کهنگی، پوسیدگی و… شده اند، می توانید با ترمیم کردن آن ها جان دوباره ای به تصاویر ببخشید. برای انجام این کار برنامه های مختلفی وجود دارد. در این مطلب از انزل وب ۱۳ تا از بهترین برنامه های بازسازی و ترمیم عکس های قدیمی را معرفی می کنیم.

دانلود نرم افزار بازسازی عکس های قدیمی

?How to Repair and Restore Old Photos

عکس های چاپ شده قدیمی می توانند به مرور زمان خراب شوند اما شما می توانید با استفاده از برنامه ها و سایت های آنلاین مخصوص ترمیم عکس، آنان را بازسازی کنید. در این مطلب از انزل وب بهترین برنامه ها و سایت های بازسازی ترمیم عکس های قدیمی را معرفی می کنیم. با ادامه این پست ما را همراهی کنید.

نسخه کامل برنامه های معرفی شده را میتوانید از سرویس های ایرانی دانلود و نصب کنید.

برنامه بازسازی عکس های قدیمی PhotoGlory

برنامه بازسازی عکس های قدیمی

PhotoGlory یک نرم افزار ترمیم عکس قدیمی است. این برنامه قابلیت های فراوانی دارد. شما می توانید روی یک عکس یا چند تصویر به صورت دسته جمعی کار کنید. با این برنامه می توانید تصاویر خود را بازسازی و ترمیم کنید. همچنین می توانید تصاویر را رنگی کنید. امکان ترمیم تصاویر به صورت اتوماتیک هم وجود دارد. با این حال خودتان هم میتوانید تنظیمات را به صورت دلخواه اجرا کنید.

اپلیکیشن بازسازی عکس قدیمی SoftOrbits Photo Retoucher

برنامه بازسازی عکس های قدیمی

SoftOrbits Photo Retoucher هم برنامه تبدیل عکس قدیمی به جدید است. این برنامه قابلیت ها و ابزارهای فراوانی برای ویرایش تصاویر دارد. با این برنامه می‌توانید به صورت خودکار تصاویر را ترمیم کنید. امکان ترمیم دستی عکس ها هم وجود دارد. امکان ترمیم تصاویر تار شده هم وجود دارد. هر گونه خرابی را با این برنامه میتوانید ترمیم کنید. رنگی کردن تصاویر هم با این برنامه امکان پذیر است. برای این کار کافی است روی یک دکمه کلیک کنید و صبر کنید تا تصویر رنگی شود.

برنامه بالا بردن کیفیت عکس قدیمی AKVIS Retoucher

برنامه بازسازی عکس های قدیمی

برنامه ترمیم عکس قدیمی AKVIS Retoucher هم گزینه مناسبی برای انجام این کار است. با این برنامه می‌توانید چین‌ها، خط خوردگی‌ها و… تصاویر را ترمیم کنید. ابزارهای مختلفی در این برنامه وجود دارد که شما می توانید به انتخاب خود، از آنها استفاده کنید. فرقی ندارد اشکالات تصویر شما کوچک باشند یا بسیار بزرگ باشند، این برنامه تمامی این موارد را پوشش میدهد و برای آنها ابزار دارد.

برنامه بالا بردن کیفیت عکس قدیمی PhotoWorks Intelligent Photo Editor

برنامه بازسازی عکس های قدیمی

PhotoWorks Intelligent Photo Editor هم برنامه خوبی برای بالا بردن کیفیت عکس قدیمی است. هوش مصنوعی این برنامه بسیار بالا است و ابزارهای مختلفی برای ترمیم تصاویر دارد. امکان رنگی کردن تصاویر هم وجود دارد. امکان صاف کردن پوست، سفید کردن دندان و… نیز وجود دارد. امکان ترمیم عکس ها به صورت اتوماتیک و دستی هم وجود دارد.

برنامه ادیت عکس قدیمی Adobe Photoshop CC

برنامه بازسازی عکس های قدیمی

Adobe Photoshop CC یکی دیگر از برنامه های ادیت عکس قدیمی است. قطعا فتوشاپ برای همه شناخته شده است و همه افرادی که در زمینه عکاسی و ویرایش آن کار میکنند، نام آن را شنیده‌اند. این برنامه ابزارهای مختلف و زیادی دارد و تقریبا تمامی نیازهای یک ویرایشگر را تامین می‌کند. امکان نصب این برنامه در دستگاه‌ها و سیستم عامل‌های مختلف هم وجود دارد.

ترمیم عکس با هوش مصنوعی Retouch Pilot

Retouch Pilot برنامه دیگری برای ترمیم و بازسازی تصاویر قدیمی است. با این برنامه می توانید عکس های قدیمی خود را به تصاویر جدید و رنگی تبدیل کنید. این برنامه برای ویندوز ۱۰، ۸، ۸٫۱، ۷، ویستا و XP موجود است. این برنامه رایگان است و حجم کمی هم دارد.

ترمیم عکس با هوش مصنوعی Retouch Pilot

ترمیم عکس قدیمی با PaintStar

برنامه ترمیم عکس قدیمی PaintStar هم می‌تواند کار شما را در این زمینه راه بیندازد. این برنامه رایگان است و ابزارهای مختلفی برای ویرایش تصاویر دارد. با این برنامه مشکلات مختلفی از یک تصویر را می توانید برطرف کنید. برای انجام کارهای مختلف نیز ویدئوی آموزشی وجود دارد تا راحت تر عکس ها را ادیت کنید.

بازسازی عکس قدیمی

بازسازی عکس قدیمی با Luminar 4

بازسازی عکس قدیمی

Luminar 4 برنامه بالا بردن کیفیت عکس قدیمی است و شما می توانید با آن هر نوع عکسی را ترمیم کنید. فرقی ندارد عکس شما جدید باشد یا قدیمی، به راحتی میتوانید به آن جلوه ببخشید. رنگ ها را زنده کنید، سایه‌ها را تنظیم کنید و… . این برنامه فیلترهای زیادی دارد و با افکت های مختلف می‌توانید عکس‌ها را ادیت کنید.

ترمیم عکس با هوش مصنوعی Colourise.com

Colourise.com ابزاری آنلاین برای رنگی کردن تصاویر قدیمی است. در نتیجه نهایی هیچ گونه واترمارکی وجود نخواهد داشت. این سایت صرفا برای رنگی کردن تصاویر سیاه و سفید نیست. تمامی کارها به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود و شما کافی است تصویر خود را آپلود کنید و روی دکمه موردنظر کلیک کنید.

برای ویرایش تصاویر به صورت آنلاین، مطلب سایت افکت و ویرایش عکس هوشمند را مطالعه کنید.

ترمیم عکس قدیمی با VanceAI

بازسازی عکس قدیمی

VanceAI هم سایت دیگری برای رنگی کردن عکس های قدیمی است. این سایت به شما کمک می کند تا به صورت همزمان چند عکس را رنگی کنید. البته عکس هایی که آپلود می کنید نباید بزرگ باشند. سرعت عمل آن بالا است و اعمال تغییرات سریعا انجام می شود.

ترمیم تصاویر قدیمی با Nvidia Image Inpainting

Nvidia Image Inpainting هم سایت خوبی برای ترمیم عکس های قدیمی است. این ابزار را به صورت آنلاین و رایگان می‌توانید استفاده کنید. با این سایت می توانید تصاویر را رنگی کنید، افراد و اشیای اضافی را از عکس حذف کنید، بخش های خراب شده عکس را ترمیم کنید و… .

نرم افزار ترمیم عکس قدیمی Pixbim

Pixbim برنامه ادیت عکس قدیمی مناسبی است. با ابزارهای این برنامه می توانید مشکلات مختلف یک عکس را درست کنید. رابط کاربری برنامه ساده است و برای همین، استفاده از آن آسان است. این برنامه نسخه رایگان و پولی دارد. برای استفاده از تمامی قابلیت های آن باید نسخه اشتراکی را خریداری کنید.

سایت ادیت عکس قدیمی VanceAI Photo Restorer

بازسازی عکس قدیمی

VanceAI Photo Restorer سایتی با ابزارهای مختلف برای ترمیم عکس قدیمی است. استفاده از ابزارهای این سایت بسیار ساده است. اگر تازه کار هستید، با این سایت میتوانید به سادگی کار خود را راه بیندازید. امکان ترمیم تصاویر به صورت اتوماتیک وجود دارد.

سایت ترمیم عکس قدیمی MyHeritage

بازسازی عکس قدیمی

با استفاده از ابزارهای سایت MyHeritage می توانید به بازسازی و ترمیم عکس های قدیمی خود بپردازید. با استفاده از این سایت می توانید تا ده تصویر را به صورت رایگان ترمیم کنید. از ویژگی های مثبت آن می توان به امکان ویرایش تصاویر به صورت کاملا خودکار اشاره کرد.

بازسازی عکس قدیمی با Hotpot

بازسازی عکس قدیمی

Hotpot هم برای ویرایش عکس قدیمی مناسب است. استفاده از این سایت رایگان است و نیازی نیست هزینه ای را برای استفاده از ابزارهای آن پرداخت کنید. با آن هم می‌توانید عکس ها را رنگی کنید. تصاویر را پس از ویرایش شدن باید دانلود کنید  زیرا پس از مدتی حذف می شوند. علاوه بر این، حداکثر رزولوشنی که می‌توانید داشته باشید ۱۲۸۰ × ۱۲۸۰ است.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از انزل وب بهترین برنامه های مناسب برای ترمیم عکس قدیمی را معرفی کردیم. شما از کدام برنامه برای انجام این کار استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

منبع

مازیار احمدی

مازیارم. مازیار یه وبمستر هست که جوانیشو تو اینترنت گذاشته. عاشق وردپرسه و یه استارتاپ داره که مثل بچش دوسش داره و دوستدار محتوا هست. مازیار موقع کار خیلی جدیه ولی آدم خوش قلبیه و از ته دل میخنده. مازیار عاشق یاد دادن و اشتراک گذاری تجربیاتش هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن