وبمستری

افزایش رنک الکسا و بهبود رتبه سایت در سایت alexa با ۱۰ روش منطقی

در این مقاله یاد می گیریم چطور می توانیم به افزایش رنک الکسا یا همان بهبود رتبه الکسای سایت خود کمک کنیم و شرایط بهتری را برای سایت خودمان در سایت الکسا رقم بزنیم، لطفا تا پایان مقاله همراه وبمسترفا و این مقاله دوست داشتنی باشید:

افزایش رنک الکسا

اصلا الکسا چیست؟

 

رنک الکسا (alexa) و افزایش ترافیک سایت یکی از مفاهیم جدیدی هستند که در بازاریابی اینترنتی و همچنین سئو مطرح شده است. Alexa.com یکی از سایت‌های زیر شاخه‌ی آمازون است که در مورد ترافیک سایت‌ها و همچنین تعداد بازدید آن‌ها اطلاعاتی را به کاربران ارائه می‌کند.

البته باید توجه داشته باشید که رنک الکسا تعداد کاربرانی که با استفاده از نوار ابزار الکسا (alexa)، سایت را مشاهده کرده‌اند، در آمار قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی کامل مفهوم رنک الکسا، اطلاعات و روش‌هایی را برای افزایش ترافیک سایت برای سایت‌های مختلف در اختیار شما قرار دهیم.

به نظر شما سئو چیست؟ در این مقاله مفهوم سئو از نظر 20 سئو کار برتر دنیا را بخوانید. سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

رتبه بندی و رنک الکسا چیست؟

رنک الکسا یک سیستم جدید رتبه بندی است که با توجه به یک نوار ابزار تعداد بازدید کنندگان یک سایت را مشخص می‌کند. مفهومی که از این جمله استنباط می‌شود این است که برای قرار گیری در این رتبه بندی کاربران باید حتماً این نوار ابزار را روی مرور گر خود نصب کرده باشند.

alexaدر حقیقت رنک الکسا فقط کاربرانی را اندازه گیری می‌کند که با استفاده از نوار ابزار الکسا وارد یک سایت شده باشند.

برای مشخص شدن دقیق رتبه بندی به هر سایت یک عدد ارائه می‌شود که در دو مقیاس جهانی و همچنین کشوری مقایسه شده است.

افزایش رنک الکسا چه تأثیری بر سایت خواهد داشت؟

رنک الکسا یک معیار برای ارزش گذاری لینک‌های روی یک سایت هستند. در حقیقت زمانی که برای فروش یک سایت تصمیم گیری می‌شود، چیزی که ارزش آن سایت را مشخص می‌کند، رنک الکسای آن سایت است.

در زمینه‌ی تبلیغات نیز بدین گونه است. بسیاری از سایت‌هایی که لینک‌های تبلیغاتی می‌پذیرند، برای قیمت گذاری از رنک الکسا استفاده می‌کند. هرچه قدر رنک الکسای یک سایت بهتر باشد، هزینه تبلیغات در آن سایت و همچنین قیمت فروش آن سایت بیشتر خواهد بود.

در حقیقت بهبود رتبه الکسا یک تکنیک برای افزایش قیمت تعرفه تبلیغات و همچنین قیمت فروش یک سایت نیز می‌تواند باشد.

 

نکته‌ای که در مقایسه‌ی رنک الکسای دو سایت باید در نظر داشته باشید، این است که این رتبه بندی برخلاف رتبه بندی گوگل است و در رنک الکسا (alexa) هرچقدر معیار به 1 نزدیک‌تر باشد، سایت از رنک الکسای بهتری برخوردار است.

کار کردن با الکسا (alexa)

پس از توضیحات ارائه شده احتمالاً این سؤال برای بسیاری از شماها پیش آمده است، خوب حالا با رنک الکسا (alexa) آشنا شدم، برای بهبود رتبه الکسا و افزایش ترافیک سایت چه کار باید بکنم؟ و یا اصلاً چطور می تونم رتبه سایت خودم یا سایت های دیگه رو چک کنم؟

برای اینکه آمار سایت خود در الکسا را مشاهده کنید می توانید افزونه الکسا رو را روی مرورگر خود را نصب کنید، برای نصب وارد لینک زیر شوید و روی گزینه Install Alexa Browser Extension کلیک کنید:

نصب تولبار الکسا روی مرورگر

 این نوار ابزار رتبه الکسا، رتبه سایت شما در ایران و جهان، سابقه سایت شما و لینک های ورودی سایت شما ، کلمات کلیدی پر ورودی سایت شما را نمایش می دهد، مطابق تصویر زیر آیکن مربوط به الکسا در تولبار مرورگر شما نمایش داده می شود و شما می توانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر روی عدد رتبه سایت خود کلیک کنید:

افزایش رنک الکسا

اگر روی آن عدد کلیک کنید مستقیما وارد سایت الکسا می شوید و اطلاعات زیر نمایش داده می شود:

رتبه جهانی (Global Rank): رتبه جهانی سایت شما را در میان وب سایت‌های جهان نمایش می‌دهد.
بیشترین محبوبیت: کشوری که در طی ماه گذشته بیشترین بازدید را از سایت داشته‌ است.
رتبه در کشور محبوب: رتبه الکسای کشوری که در طی ماه گذشته بیشترین بازدید را از سایت داشته‌ است.
تعداد بک لینک ها (Total Sites Linking In): تعداد کل سایت‌هاییی که به سایت شما لینک داده‌اند.
سرعت لود (Load Speed): نشان دهنده سرعت بارگیری سایت.
میانگین زمان لود: نشان دهنده میانگین زمان بارگیری شدن سایت.
رتبه ترافیک سایت (Alexa Traffic Ranks): اگر سایت مورد نظر در دارای رتبه الکسا پایین از صد هزار را در الکسا دارا باشد نمودار و جزئیات آن برای سایت در نمودار نمایش داده خواهد شد.
ولی اگر سایت دارای رتبه الکسا بعد (بیشتر) از صد هزار باشد نمودار خالی نمایش داده خواهد شد.
با توجه به نمودار می‌توانید میزان رشد یک سایت را در بازه زمانی سه ماهه بررسی کنید.
بازدید کنندگان سایت بر اساس کشور (Visitors by Country): در این قسمت می‌توانید مشاهده کنید که بیش‌ترین بازید کنندگان یک سایت از کدام کشور ها هستند. که به صورت درصدی نیز نمایش داده می‌شود. این قسمت زمانی بیش‌ترین کاربرد را دارد که سایت مورد نظر دارای رتبه الکسا پایین در رتبه جهانی و کشوری باشید.

افزایش رنک الکسا
میزان درگیری یا مشارکت کاربران با سایت
این قسمت حیاتی‌ترین اطلاعات درباره سئو یک سایت در اختیار شما قرار می‌دهد و این که کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما به چه صورت با سایت شما ارتباط برقرار نموده‌اند.

 • میانگین زمان ماندن در سایت (Daily Time on Site): به متوسط مدت زمانی که بازدیدکنندگان در سایت شما بوده‌اند گفته می‌شود. و هر مدت این زمان بیشتر باشد برای سئو سایت شما مطلوب است. مدت زمان سپری‌شده کاربران در سایت یکی از عامل های مهم در رنک دهی موتورهای جستجو است.
 • بازدید روزانه صفحات در هر بازدید (Daily Pageviews per Visitor): میانگین آمار مربوط به تعداد صفحاتی از وب سایت را نشان می‌دهد که بازید کننده قبل از خروج از سایت مشاهده می‌کند هر میزان این عدد بالاتر باشد تأثیر بهتری بر سئو سایت خواهد داشت و بدین معنی است که کاربر قبل از خروج از سایت به طور میانگین چند صفحه از سایت را مشاهده کرده است.
 • میزان خروج بازدید کنند‌گان از سایت (Bounce Rate): نرخ خروج از سایت یا نرخ پرش زمانی به کار می‌رود که یک کاربر (بازدیدکننده) وارد یک صفحه از سایت شما شود و بدون وارد شدن به صفحه دیگری پس از مشاهده اولین صفحه از سایت شما خارج شود گفته می‌شود هر چه این میزان پایین تر باشد و بر رنک سایت شما تأثیری مثبتی خواهد داشت. شما سایت را باید به گونه طراحی کنید که کاربران ترغیب شوند که از صفحات دیگر سایت بازدید کنند. اگر درصد بانس ریت سایت شما کمتر باشد سایت شما رتبه بهتری در موتور های جستجو خواهد داشت.

کلمات کلیدی جستجو شده در موتورهای جستجو: در این قسمت ۵ کلمه کلیدی که بیش‌ترین بازدید را از طریق موتور های جستجو داشته‌اند را نمایش می‌دهد.
ترافیک جستجو (Search Traffic): این نمودار درصد بازدیدکنندگانی را نمایش می‌دهد که از طریق موتور های جستجو وارد سایت شما شده‌اند.
چه سایت هایی به سایت لینک دارند؟ این قسمت ۵ عدد از بهترین سایت های که به سایت شما لینک داده‌اند را نمایش می‌دهد. برای مشاهده جزئیات می‌تواند با خرید اکانت پرمیوم به این قسمت دسترسی کامل داشته باشد که اطلاعات فوق‌العاده ارزشمندی در اختیارتان قرار خواهد دارد با کمک این قسمت می‌توانید لینک های دریافتی رقبای خود را آنالیز کنید و استراتژی درستی در مقابل آن انتخاب کنید سبب بهبود الکسا سایت خود شوید.
سایت های مشابه: در این قسمت سایت‌های مرتبط با حوزه کاری شما را نمایش می‌دهد.

افزایش رتبه الکسا به چه مواردی وابسته است؟

سایت الکسا در وبلاگ رسمی خود عوامل موثر بر بهبود رنک الکسا را اینگونه عنوان می کند:

“هر روز، الکسا متوسط تعداد بازدیدکنندگان و تعداد بازدید روزانه هر سایت را طی 3 ماه گذشته برآورد می کند. سایتی که در طول سه ماه گذشته بیشترین ترکیب از تعداد بازدید و بازدید کنندگان را داشته باشد به عنوان رتبه یک الکسا شناخته می شود.”

اما به غیر از این دو عامل، عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر روی رتبه الکسا یک وبسایت تاثیر می گذارند که در پایین به لیستی از آن ها اشاره می کنیم:

 

 • دریافت ترافیک بازدید از افرادی که از Alexa Toolbar استفاده می کنند که بالاتر گفتیم چطور می توانید تولبار الکسا را نصب کنید.
 • تعداد بازدید های صفحه.
 • زمان سپری شده در سایت به ازای هر بازدید کننده.
 • ضریب بازگشت ( Bounce Rate) و نرخ کلیک.
 • کیفیت و تنوع بازدید ها.
 • تعداد لینک های خارجی به سایت (که به عنوان لینک پشتی یا backlink شناخته می شوند).
 • تعداد اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی، لایک و کامنت ها.
 • سرعتی بارگذاری سایت.
 • UI و UX سایت.

با توجه به اینکه مهمترین دلیل برای رنک الکسا، بررسی بازدیدکننده هایی است که رنک الکسا دارند، بنابراین سایت هایی که بازدیدکننده های وبمستر دارند، علی رغم اینکه بازدید بالایی ندارند ولی چون بازدید کننده های آن ها اکثرا تولبار الکسا را دارند، بنابراین رتبه های بهتری دارند، مثلا سایت https://stackoverflow.com/  رتبه ۲۵ در ایران دارد و یقینا بازدید بالایی ندارد ولی بدلیل نوع مخاطب آن رتبه بهتری دارند.

بازدیدهای تقریبی مورد نیاز افراد مجهز به تولبار الکسا برای افزایش رتبه الکسا:

 • 100 هزار سایت برتر جهان = 100 تا 150 نفر مجهز به تولبار الکسا در روز.
 • 50 هزار سایت برتر جهان = 250 تا 300 بازدیدکننده مجهز به تولبار الکسا  در روز.
 • 20 هزار سایت برتر جهان = 400 تا 500 نفر مجهز به تولبار الکسا در روز.
 • 10 هزار سایت برتر جهان = 700 تا 800 بازدیدکننده مجهز به تولبار الکسا  در روز.
 • 5 هزار سایت برتر جهان = 1400 تا 1600 بازدید مجهز به تولبار الکسا  در روز.

روش‌های بهبود رتبه الکسا (alexa)

 

 • نصب تولبار الکسا

همان طور که گفته شد در رتبه بندی الکسا، استفاده از نوار ابزار الکسا الزامی است. پس یکی از مفیدترین کارهایی که برای بهبود رنک الکسای سایت خود می‌توانید انجام دهید این است که کاربران سایت را تشویق کنید از نوار ابزار الکسا استفاده کنند.

همچنین برای همه افرادی که برای سایت شما کار می کنند( تولید کنندگان محتوا ، پشتیبانان و …) تولبار الکسا را نصب کنید:

 • نوشتن محتوای با ارزش و رعایت مباحث مربوط به سئو.

ترافیک، مهم ترین مولفه تاثیرگذار در افزایش رتبه الکسا می باشد. از وبلاگ نویسی شروع کنید و برای مخاطبان، نوشته ها و مقاله های مفید و جذاب بنویسید. اگر مخاطبان شما اطلاعات ارزشمند و جدیدی را از سایتتان دریافت کنند، منتظر محتواهای آینده شما خواهند ماند و مجددا به سایت شما مراجعه خواهند کرد.
آن‌ها حتی ممکن است محتواهایی که برایشان جذاب بوده را در رسانه‌های اجتماعی مختلف منتشر کنند و یا مطالعه آن را به دوستان خود پیشنهاد دهند. در نتیجه به صورت ضمنی مخاطبان خود را تشویق به انتشار محتواهای شما از طریق توییتر، فیسبوک، گوگل پلاس و دیگر شبکه های اجتماعی می کنید.

با به روز رسانی مستمر وب سایت و درج محتوای با کیفیت و ارزشمند، مخاطبین و کاربران بیشتری از سایت شما بازدید می‌کنند. زمانی که کاربران محتوایی ارزشمند و آموزنده را مطالعه می‌کنند، آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند و یا برای دوستان خود ارسال می‌کنند.

این اشتراک گذاری ها کاربران بیشتری را به سمت شما جلب می‌کند و باعث بیشتر دیده شدن و افزایش بازدید وب سایتتان می‌گردد. همچنین کرالر های گوگل محتوای بهینه را تشخیص می‌دهند و روی بهبود رتبه سایت شما در گوگل تاثیر می‌گذارند.

 

 

 • دریافت لینک های خارجی معتبر و انجام پست های مهمان در سایر سایت ها به منظور افزایش اعتبار دامنه.

از لینک های خارجی معتبر در محتوای سایت خود استفاده کنید. لینک وب سایت های معتبر، کیفیت سایت شما را افزایش می‌دهد و تاثیر مثبتی روی اعتماد کاربران به سایت شما دارد. لینک های خارجی باید در محتوایی جذاب و با کیفیت قرار بگیرد تا مخاطبانتان را برای مطالعه ادامه مطلب هدایت کند.

 • به روز رسانی دائمی مطالب قدیمی.

این موضوع نیز به بهبود شرایط سایت شما در موتورهای جستجو کمک می کند و باعث افزایش بازدید از سایت شما و بهبود رتبه الکسا در سایت شما می شود.

 

روش کلاه سیاه برای بهبود رتبه الکسا :

 1. Alexa Toolbar را در چند مرورگر مختلف نصب کنید.
 2. VPN مورد علاقه خود را دانلود کرده و به آن متصل شوید.
 3. در هر مرورگر به PageReboot رفته، وبسایت خود را وارد کنید و زمان به روز رسانی را روی 60 ثانیه تنظیم کنید.
 4. حدود 15 تا 20 دقیقه صبر کرده و در VPN خود پرچم کشوری که به آن متصل هستید را تغییر دهید (تغییر آدرس IP).
 5. صفحه الکسا خود را با خرید یکی از پلان های آن ها تایید اعتبار کنید. ( این مرحله اختیاری است).

برای نتایج بهتر این کار را در 10 زمان مختلف از روز انجام دهید و بعد از هر 10 دقیقه یا بیشتر، آدرس IP خود را عوض کنید.
رتبه الکسا شما درصورت کم تر بودن از 100 هزار، هر  10 روز و در غیر این صورت هر هفته به روز می شود. بنابراین انتظار داشته باشید تا تاثیرات این اقدامات را طی یک یا دو هفته ببینید. 

ما در وبمسترفا این روش را به هیچ وجه پیشنهاد نمی دهیم و توصیه ما روش های منطقی برای افزایش رتبه سایت شما در الکسا می باشد.

 

 

 

برای تشویق کاربران برای استفاده از نوار ابزار الکسا، می‌توانید برای سایت خود یک نوار ابزار اختصاصی ایجاد کنید و ابزارهای مورد نیاز مانند لینک توییتر، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی که در آن‌ها عضو هستید را روی آن قرار دهید. این نوار ابزار را برای دانلود و استفاده کاربران روی سایت قرار دهید.

افزایش رنک الکسا

در محل کار خود، شرکت‌ها و یا کافی‌نت‌ها هر جایی که سیستم اینترنتی در اختیار شما قرار می‌گیرد، نوار ابزار الکسا را روی همه مرورگرها نصب کنید و سایت خود را به عنوان هوم پیج آن قرار دهید.

به دوستان و کاربران خود اطلاع دهید تا در سایت الکسا (alexa) در مورد سایت شما نظر بدهند. این به افزایش رتبه الکسا و افزایش ترافیک سایت شما کمک خواهد کرد.

در مورد سایت الکسا در صفحات اجتماعی خود و همچنین در سایت خود اطلاع رسانی کنید. بسیاری از مدیران سایت‌ها در این مورد اطلاعات چندانی ندارند و در صورتی که این اطلاعات را در سایت شما پیدا کنند، روی لینک شما کلیک خواهند کرد.

بهترین جا برای بهبود رنک الکسا (alexa) گروه‌ها و سایت‌هایی است که مربوط به مدیران و بلاگرها هستند. زیرا بیشتر آن‌ها نوار ابزار الکسا را نصب دارند و در صورتی که به لینک شما توجه نشان دهند و روی آن کلیک کنند، به بهبود رتبه بندی الکسا و افزایش ترافیک سایت شما کمک خواهند کرد.

جامعه‌ی هدف را بشناسید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید، یکی از بزرگ‌ترین استفاده کنندگان نوار ابزار الکسا، کاربران شرق آسیا هستند. بنابراین با ارسال لینک و مطلب در مورد سایت خود برای آن‌ها می‌توانید به صورت چشمگیری رتبه بندی الکسا را برای سایت خود بهبود بدهید. در حقیقت 500 سایت که بهترین رتبه بندی الکسا را دارند، متعلق به شرق آسیا هستند. این آمار قابل تأمل است.

در مورد مفاهیم الکسا و رنک الکسا روی سایت خود مطالبی را قرار دهید و کاربران را تشویق کنید تا روی لینک شما کلیک کنند.

در صفحات اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و … در مورد الکسا مطالبی را قرار دهید و لینک افزونه الکسا را در این صفحات قرار دهید. با کلیک کردن کاربران روی لینک این افزونه، آن‌ها را تشویق کنید که این افزونه را نصب کنند و صفحه شما را به عنوان هوم پیج آن قرار دهند.

لیست ۵۰۰ سایت برتر ایرانی در سایت الکسا

رتبه ۱ سایت Google.com

رتبه ۲ سایت Aparat.com

رتبه ۳ سایت Digikala.com

رتبه ۴ سایت Varzesh3.com

رتبه ۵ سایت Namnak.com

رتبه ۶ سایت Instagram.com

رتبه ۷ سایت Telewebion.com

رتبه ۸ سایت Divar.ir

رتبه ۹ سایت Wikipedia.org

رتبه ۱۰ سایت Shaparak.ir

رتبه ۱۱ سایت Yahoo.com

رتبه ۱۲ سایت Namasha.com

رتبه ۱۳ سایت Ninisite.com

رتبه ۱۴ سایت Bankmellat.ir

رتبه ۱۵ سایت Beytoote.com

رتبه ۱۶ سایت Farsnews.com

رتبه ۱۷ سایت Yjc.ir

رتبه ۱۸ سایت Blogfa.com

رتبه ۱۹ سایت Film2movie.ws

رتبه ۲۰ سایت Whatsapp.com

رتبه ۲۱ سایت Tebyan.net

رتبه ۲۲ سایت Stackoverflow.com

رتبه ۲۳ سایت Setare.com

رتبه ۲۴ سایت Linkedin.com

رتبه ۲۵ سایت Asriran.com

رتبه ۲۶ سایت Tarafdari.com

رتبه ۲۷ سایت Isna.ir

رتبه ۲۸ سایت Bmi.ir

رتبه ۲۹ سایت Soft98.ir

رتبه ۳۰ سایت Jamnews.com

رتبه ۳۱ سایت Tamin.ir

رتبه ۳۲ سایت Sheypoor.com

رتبه ۳۳ سایت Tamasha.com

رتبه ۳۴ سایت Tabnak.ir

رتبه ۳۵ سایت Blog.ir

رتبه ۳۶ سایت Filimo.com

رتبه ۳۷ سایت Zarpop.com

رتبه ۳۸ سایت Tasnimnews.com

رتبه ۳۹ سایت Modiseh.com

رتبه ۴۰ سایت Bama.ir

رتبه ۴۱ سایت Mehrnews.com

رتبه ۴۲ سایت Donya-e-eqtesad.com

رتبه ۴۳ سایت Parsfootball.com

رتبه ۴۴ سایت Tsetmc.com

رتبه ۴۵ سایت Tci.ir

رتبه ۴۶ سایت Didestan.com

رتبه ۴۷ سایت Zoomit.ir

رتبه ۴۸ سایت Github.com

رتبه ۴۹ سایت Khabarfarsi.com

رتبه ۵۰ سایت Emalls.ir

رتبه ۵۱ سایت Salamdl.info

رتبه ۵۲ سایت Torob.com

رتبه ۵۳ سایت Khabaronline.ir

رتبه ۵۴ سایت Yektanet.com

رتبه ۵۵ سایت Subf2m.co

رتبه ۵۶ سایت Tgju.org

رتبه ۵۷ سایت Varzesh11.com

رتبه ۵۸ سایت Mydiba.xyz

رتبه ۵۹ سایت Arga-mag.com

رتبه ۶۰ سایت Fararu.com

رتبه ۶۱ سایت Trello.com

رتبه ۶۲ سایت Freepik.com

رتبه ۶۳ سایت Time.ir

رتبه ۶۴ سایت Microsoft.com

رتبه ۶۵ سایت Shahrekhabar.com

رتبه ۶۶ سایت Mydiba.art

رتبه ۶۷ سایت W3schools.com

رتبه ۶۸ سایت Irib.ir

رتبه ۶۹ سایت Medu.ir

رتبه ۷۰ سایت Mashreghnews.ir

رتبه ۷۱ سایت Fardanews.com

رتبه ۷۲ سایت Gadgetnews.net

رتبه ۷۳ سایت ۹۰tv.ir

رتبه ۷۴ سایت Pinterest.com

رتبه ۷۵ سایت WordPress.org

رتبه ۷۶ سایت Mobile.ir

رتبه ۷۷ سایت Tn3.ir

رتبه ۷۸ سایت Dalfak.com

رتبه ۷۹ سایت Abadis.ir

رتبه ۸۰ سایت Sarzamindownload.com

رتبه ۸۱ سایت Imdb.com

رتبه ۸۲ سایت Irna.ir

رتبه ۸۳ سایت Parsnaz.com

رتبه ۸۴ سایت Taroot-rangi.com

رتبه ۸۵ سایت Afkarnews.com

رتبه ۸۶ سایت Rokna.net

رتبه ۸۷ سایت Picofile.com

رتبه ۸۸ سایت Cafebazaar.ir

رتبه ۸۹ سایت Upmusics.com

رتبه ۹۰ سایت Niniban.com

رتبه ۹۱ سایت Zarinpal.com

رتبه ۹۲ سایت Tehran.ir

رتبه ۹۳ سایت Bpi.ir

رتبه ۹۴ سایت Photokade.com

رتبه ۹۵ سایت Anten.ir

رتبه ۹۶ سایت Chetor.com

رتبه ۹۷ سایت Popupaval.com

رتبه ۹۸ سایت Worldsubtitle.us

رتبه ۹۹ سایت Mihanblog.com

رتبه ۱۰۰ سایت Adliran.ir

رتبه ۱۰۱ سایت Rasekhoon.net

رتبه ۱۰۲ سایت Faradars.org

رتبه ۱۰۳ سایت Shatel.ir

رتبه ۱۰۴ سایت Delgarm.com

رتبه ۱۰۵ سایت Bartarinha.ir

رتبه ۱۰۶ سایت Eghtesadnews.com

رتبه ۱۰۷ سایت Entekhab.ir

رتبه ۱۰۸ سایت Mofidonline.com

رتبه ۱۰۹ سایت Post.ir

رتبه ۱۱۰ سایت Mediaad.org

رتبه ۱۱۱ سایت Live.com

رتبه ۱۱۲ سایت Sanjesh.org

رتبه ۱۱۳ سایت Opizo.me

رتبه ۱۱۴ سایت Bing.com

رتبه ۱۱۵ سایت Asiatech.ir

رتبه ۱۱۶ سایت Mci.ir

رتبه ۱۱۷ سایت Iranjib.ir

رتبه ۱۱۸ سایت Blogsky.com

رتبه ۱۱۹ سایت Nex1music.ir

رتبه ۱۲۰ سایت Uploadboy.com

رتبه ۱۲۱ سایت Ut.ac.ir

رتبه ۱۲۲ سایت Youtube.com

رتبه ۱۲۳ سایت E-estekhdam.com

رتبه ۱۲۴ سایت P30download.com

رتبه ۱۲۵ سایت Seemorgh.com

رتبه ۱۲۶ سایت Namava.ir

رتبه ۱۲۷ سایت Ikco.ir

رتبه ۱۲۸ سایت Msn.com

رتبه ۱۲۹ سایت Amazon.com

رتبه ۱۳۰ سایت Uptvs.com

رتبه ۱۳۱ سایت Esam.ir

رتبه ۱۳۲ سایت Digiato.com

رتبه ۱۳۳ سایت Adsima.net

رتبه ۱۳۴ سایت Sb24.com

رتبه ۱۳۵ سایت Downloadha.com

رتبه ۱۳۶ سایت Internetdownloadmanager.com

رتبه ۱۳۷ سایت Agah.com

رتبه ۱۳۸ سایت Parsine.com

رتبه ۱۳۹ سایت Adro.co

رتبه ۱۴۰ سایت Arzdigital.com

رتبه ۱۴۱ سایت Irancell.ir

رتبه ۱۴۲ سایت Doostihaa.com

رتبه ۱۴۳ سایت Yasdl.com

رتبه ۱۴۴ سایت Zoomg.ir

رتبه ۱۴۵ سایت Borna.news

رتبه ۱۴۶ سایت Ntsw.ir

رتبه ۱۴۷ سایت Rozblog.com

رتبه ۱۴۸ سایت Niazerooz.com

رتبه ۱۴۹ سایت Alibaba.ir

رتبه ۱۵۰ سایت Enamad.ir

رتبه ۱۵۱ سایت Poparya.com

رتبه ۱۵۲ سایت Mobilekomak.com

رتبه ۱۵۳ سایت Iranecar.com

رتبه ۱۵۴ سایت Mojnews.com

رتبه ۱۵۵ سایت Netbarg.com

رتبه ۱۵۶ سایت Kavosh-app.com

رتبه ۱۵۷ سایت Saat24.news

رتبه ۱۵۸ سایت Bamilo.com

رتبه ۱۵۹ سایت Emofid.com

رتبه ۱۶۰ سایت Mojoo.ir

رتبه ۱۶۱ سایت Kanoon.ir

رتبه ۱۶۲ سایت Ssaa.ir

رتبه ۱۶۳ سایت Itresan.com

رتبه ۱۶۴ سایت Namanetapp.com

رتبه ۱۶۵ سایت Melkana.com

رتبه ۱۶۶ سایت Researchgate.net

رتبه ۱۶۷ سایت Zhaket.com

رتبه ۱۶۸ سایت Tax.gov.ir

رتبه ۱۶۹ سایت Sahamyab.com

رتبه ۱۷۰ سایت Bsi.ir

رتبه ۱۷۱ سایت Itbazar.com

رتبه ۱۷۲ سایت Lastsecond.ir

رتبه ۱۷۳ سایت Persianv.com

رتبه ۱۷۴ سایت Tasvirezendegi.com

رتبه ۱۷۵ سایت Vajehyab.com

رتبه ۱۷۶ سایت Persiantools.com

رتبه ۱۷۷ سایت Ebanksepah.ir

رتبه ۱۷۸ سایت Sabavision.com

رتبه ۱۷۹ سایت Takhfifan.com

رتبه ۱۸۰ سایت Iranestekhdam.ir

رتبه ۱۸۱ سایت Facenama.com

رتبه ۱۸۲ سایت Parsian-bank.ir

رتبه ۱۸۳ سایت Ooma.org

رتبه ۱۸۴ سایت Snappfood.ir

رتبه ۱۸۵ سایت Khabarestan.news

رتبه ۱۸۶ سایت Alef.ir

رتبه ۱۸۷ سایت Wideads.com

رتبه ۱۸۸ سایت Dibamovie1.com

رتبه ۱۸۹ سایت Soundcloud.com

رتبه ۱۹۰ سایت Fartaknews.com

رتبه ۱۹۱ سایت Sabketo.com

رتبه ۱۹۲ سایت Tinymz.info

رتبه ۱۹۳ سایت Rtl-theme.com

رتبه ۱۹۴ سایت Sciencedirect.com

رتبه ۱۹۵ سایت Zirdl.info

رتبه ۱۹۶ سایت Farda-dl.net

رتبه ۱۹۷ سایت Rokhdad.news

رتبه ۱۹۸ سایت Anzalweb.ir

رتبه ۱۹۹ سایت Stackexchange.com

رتبه ۲۰۰ سایت Telegram.org

رتبه ۲۰۱ سایت Tejaratbank.ir

رتبه ۲۰۲ سایت Shomanews.com

رتبه ۲۰۳ سایت Iribnews.ir

رتبه ۲۰۴ سایت Talab.org

رتبه ۲۰۵ سایت Patoghu.com

رتبه ۲۰۶ سایت Emtiyaz.app

رتبه ۲۰۷ سایت Niksalehi.com

رتبه ۲۰۸ سایت Gsmarena.com

رتبه ۲۰۹ سایت Virgool.io

رتبه ۲۱۰ سایت Office.com

رتبه ۲۱۱ سایت Kanape.ir

رتبه ۲۱۲ سایت Kojaro.com

رتبه ۲۱۳ سایت Dideo.ir

رتبه ۲۱۴ سایت Rightel.ir

رتبه ۲۱۵ سایت Eghtesadonline.com

رتبه ۲۱۶ سایت Rahvar120.ir

رتبه ۲۱۷ سایت Roozno.com

رتبه ۲۱۸ سایت Bertina.us

رتبه ۲۱۹ سایت Khabarpu.com

رتبه ۲۲۰ سایت Mobinnet.ir

رتبه ۲۲۱ سایت Popupplus.ir

رتبه ۲۲۲ سایت Cinematicket.org

رتبه ۲۲۳ سایت Cloob.com

رتبه ۲۲۴ سایت Iran-tejarat.com

رتبه ۲۲۵ سایت Digistyle.com

رتبه ۲۲۶ سایت Flaticon.com

رتبه ۲۲۷ سایت Nic.ir

رتبه ۲۲۸ سایت Softgozar.com

رتبه ۲۲۹ سایت Jobinja.ir

رتبه ۲۳۰ سایت Econews.ir

رتبه ۲۳۱ سایت Offtry.com

رتبه ۲۳۲ سایت Hexdownload.net

رتبه ۲۳۳ سایت Khodrobank.com

رتبه ۲۳۴ سایت Dlroozane.net

رتبه ۲۳۵ سایت Mobna.com

رتبه ۲۳۶ سایت Iranmarcopolo.com

رتبه ۲۳۷ سایت Hamgardi.com

رتبه ۲۳۸ سایت Motamem.org

رتبه ۲۳۹ سایت Gsm.ir

رتبه ۲۴۰ سایت ۹۰ict.com

رتبه ۲۴۱ سایت Shatelland.com

رتبه ۲۴۲ سایت Irannaz.com

رتبه ۲۴۳ سایت Clickaval.com

رتبه ۲۴۴ سایت Persianblog.ir

رتبه ۲۴۵ سایت Download.ir

رتبه ۲۴۶ سایت Amazonaws.com

رتبه ۲۴۷ سایت Subscene.xyz

رتبه ۲۴۸ سایت Ghatreh.com

رتبه ۲۴۹ سایت Apple.com

رتبه ۲۵۰ سایت Rqb.ir

رتبه ۲۵۱ سایت Mozilla.org

رتبه ۲۵۲ سایت Alodoctor.com

رتبه ۲۵۳ سایت Enbank.ir

رتبه ۲۵۴ سایت Gtmetrix.com

رتبه ۲۵۵ سایت ۲nafare.com

رتبه ۲۵۶ سایت Vananews.com

رتبه ۲۵۷ سایت Avadl.ws

رتبه ۲۵۸ سایت ۳۰nama.services

رتبه ۲۵۹ سایت Drsaina.com

رتبه ۲۶۰ سایت Khodrotak.com

رتبه ۲۶۱ سایت Bahesab.ir

رتبه ۲۶۲ سایت Tibf.ir

رتبه ۲۶۳ سایت Iranfilmz.biz

رتبه ۲۶۴ سایت Ketabrah.ir

رتبه ۲۶۵ سایت Civilica.com

رتبه ۲۶۶ سایت Bale.ai

رتبه ۲۶۷ سایت Film2serial.ir

رتبه ۲۶۸ سایت Nih.gov

رتبه ۲۶۹ سایت Codal.ir

رتبه ۲۷۰ سایت Namehnews.com

رتبه ۲۷۱ سایت Mihanvideo.com

رتبه ۲۷۲ سایت Tosinso.com

رتبه ۲۷۳ سایت Samatak.com

رتبه ۲۷۴ سایت Eligasht.com

رتبه ۲۷۵ سایت Samsung.com

رتبه ۲۷۶ سایت Bank-maskan.ir

رتبه ۲۷۷ سایت Saipacorp.com

رتبه ۲۷۸ سایت Loxblog.com

رتبه ۲۷۹ سایت Mizbanfa.net

رتبه ۲۸۰ سایت Peyvandha.ir

رتبه ۲۸۱ سایت Hastidownload.pw

رتبه ۲۸۲ سایت Cbi.ir

رتبه ۲۸۳ سایت Mizanonline.com

رتبه ۲۸۴ سایت Banimode.com

رتبه ۲۸۵ سایت Bertina.ir

رتبه ۲۸۶ سایت Istgah.com

رتبه ۲۸۷ سایت Popgozar.com

رتبه ۲۸۸ سایت Farsroid.com

رتبه ۲۸۹ سایت Iranseda.ir

رتبه ۲۹۰ سایت Yasa.co

رتبه ۲۹۱ سایت Parsonline.com

رتبه ۲۹۲ سایت Harfetaze.com

رتبه ۲۹۳ سایت Baeghtesad.com

رتبه ۲۹۴ سایت Meghdadit.com

رتبه ۲۹۵ سایت Upera.shop

رتبه ۲۹۶ سایت Codepen.io

رتبه ۲۹۷ سایت Blaxup.in

رتبه ۲۹۸ سایت Olymptrade.com

رتبه ۲۹۹ سایت Accuweather.com

رتبه ۳۰۰ سایت Bitly.com

رتبه ۳۰۱ سایت Rahnama.com

رتبه ۳۰۲ سایت Mashin3.com

رتبه ۳۰۳ سایت ۲۰nightmovie.org

رتبه ۳۰۴ سایت Netafraz.com

رتبه ۳۰۵ سایت Mihanwebhost.com

رتبه ۳۰۶ سایت My-filmm.info

رتبه ۳۰۷ سایت Tnews.ir

رتبه ۳۰۸ سایت Ilna.ir

رتبه ۳۰۹ سایت Exirbroker.com

رتبه ۳۱۰ سایت Archive.org

رتبه ۳۱۱ سایت Khamenei.ir

رتبه ۳۱۲ سایت Codefriend.ir

رتبه ۳۱۳ سایت Zula.ir

رتبه ۳۱۴ سایت Ponisha.ir

رتبه ۳۱۵ سایت ۴kia.ir

رتبه ۳۱۶ سایت Rayadars.com

رتبه ۳۱۷ سایت Najva.com

رتبه ۳۱۸ سایت Bidbarg.com

رتبه ۳۱۹ سایت P30world.com

رتبه ۳۲۰ سایت Wikimedia.org

رتبه ۳۲۱ سایت Rahavard365.com

رتبه ۳۲۲ سایت Iranbanou.com

رتبه ۳۲۳ سایت Aftabir.com

رتبه ۳۲۴ سایت ۵۵online.ir

رتبه ۳۲۵ سایت Sarpoosh.com

رتبه ۳۲۶ سایت Cloudflare.com

رتبه ۳۲۷ سایت Irbroker.com

رتبه ۳۲۸ سایت Snapptrip.com

رتبه ۳۲۹ سایت Lioncomputer.com

رتبه ۳۳۰ سایت Shabakeh-mag.com

رتبه ۳۳۱ سایت Pnu.ac.ir

رتبه ۳۳۲ سایت Farzand.net

رتبه ۳۳۳ سایت Evat.ir

رتبه ۳۳۴ سایت Irantalent.com

رتبه ۳۳۵ سایت Hamshahrionline.ir

رتبه ۳۳۶ سایت ۱fardadl.com

رتبه ۳۳۷ سایت Hiweb.ir

رتبه ۳۳۸ سایت Iranserver.com

رتبه ۳۳۹ سایت Samandehi.ir

رتبه ۳۴۰ سایت Bashgah.com

رتبه ۳۴۱ سایت Um.ac.ir

رتبه ۳۴۲ سایت Malltina.com

رتبه ۳۴۳ سایت Irandoc.ac.ir

رتبه ۳۴۴ سایت Mrbilit.com

رتبه ۳۴۵ سایت Sid.ir

رتبه ۳۴۶ سایت Abplus.ir

رتبه ۳۴۷ سایت Mcls.gov.ir

رتبه ۳۴۸ سایت Topnaz.com

رتبه ۳۴۹ سایت Parstoday.com

رتبه ۳۵۰ سایت Webgozar.com

رتبه ۳۵۱ سایت Rb24.ir

رتبه ۳۵۲ سایت Sbu.ac.ir

رتبه ۳۵۳ سایت Tabnakbato.ir

رتبه ۳۵۴ سایت Gama.ir

رتبه ۳۵۵ سایت Clickfex.com

رتبه ۳۵۶ سایت Irica.gov.ir

رتبه ۳۵۷ سایت Aut.ac.ir

رتبه ۳۵۸ سایت Gozarkade.ir

رتبه ۳۵۹ سایت News-speaker.com

رتبه ۳۶۰ سایت City-bank.net

رتبه ۳۶۱ سایت Pop-music.ir

رتبه ۳۶۲ سایت Shahreketabonline.com

رتبه ۳۶۳ سایت Sellfile.ir

رتبه ۳۶۴ سایت Downloadly.ir

رتبه ۳۶۵ سایت Portaltvto.com

رتبه ۳۶۶ سایت Irica.ir

رتبه ۳۶۷ سایت Click.ir

رتبه ۳۶۸ سایت Evand.com

رتبه ۳۶۹ سایت Ansarbank.com

رتبه ۳۷۰ سایت Faranesh.com

رتبه ۳۷۱ سایت Cdninstagram.com

رتبه ۳۷۲ سایت Updlf.com

رتبه ۳۷۳ سایت Jobvision.ir

رتبه ۳۷۴ سایت Maktabkhooneh.org

رتبه ۳۷۵ سایت Speedtest.net

رتبه ۳۷۶ سایت Fontawesome.com

رتبه ۳۷۷ سایت Aftabnews.ir

رتبه ۳۷۸ سایت Mp4.ir

رتبه ۳۷۹ سایت Myket.ir

رتبه ۳۸۰ سایت Bbc.com

رتبه ۳۸۱ سایت Mebank.ir

رتبه ۳۸۲ سایت Sakhtafzarmag.com

رتبه ۳۸۳ سایت Bebinak.com

رتبه ۳۸۴ سایت Parsnews.com

رتبه ۳۸۵ سایت Persiangfx.com

رتبه ۳۸۶ سایت Akairan.com

رتبه ۳۸۷ سایت  Car.ir

رتبه ۳۸۸ سایت Euronews.com

رتبه ۳۸۹ سایت ۳۰book.com

رتبه ۳۹۰ سایت Dropbox.com

رتبه ۳۹۱ سایت Barnamenevis.org

رتبه ۳۹۲ سایت Heydl.org

رتبه ۳۹۳ سایت Eghamat24.com

رتبه ۳۹۴ سایت Epezeshk.com

رتبه ۳۹۵ سایت Bishtarazyek.com

رتبه ۳۹۶ سایت Iau.ac.ir

رتبه ۳۹۷ سایت Fidibo.com

رتبه ۳۹۸ سایت Digimaterial.com

رتبه ۳۹۹ سایت Chidaneh.com

رتبه ۴۰۰ سایت Music-fa.com

رتبه ۴۰۱ سایت Hawzah.net

رتبه ۴۰۲ سایت Salamcinama.ir

رتبه ۴۰۳ سایت Eset.com

رتبه ۴۰۴ سایت Popupme.net

رتبه ۴۰۵ سایت Springer.com

رتبه ۴۰۶ سایت Bazdeh.org

رتبه ۴۰۷ سایت Jamaran.ir

رتبه ۴۰۸ سایت Snn.ir

رتبه ۴۰۹ سایت Adinehbook.com

رتبه ۴۱۰ سایت Parscoders.com

رتبه ۴۱۱ سایت Avval.ir

رتبه ۴۱۲ سایت Ihome.ir

رتبه ۴۱۳ سایت Tabnakjavan.com

رتبه ۴۱۴ سایت Dasyaar.com

رتبه ۴۱۵ سایت Tradingview.com

رتبه ۴۱۶ سایت Elsevier.com

رتبه ۴۱۷ سایت Alibaba.com

رتبه ۴۱۸ سایت Gstatic.com

رتبه ۴۱۹ سایت Idpay.ir

رتبه ۴۲۰ سایت Gameshot.co

رتبه ۴۲۱ سایت Sputniknews.com

رتبه ۴۲۲ سایت Iust.ac.ir

رتبه ۴۲۳ سایت Trainbit.com

رتبه ۴۲۴ سایت Rooziato.com

رتبه ۴۲۵ سایت Hamyarwp.com

رتبه ۴۲۶ سایت Hamrah-mechanic.com

رتبه ۴۲۷ سایت Chilivery.com

رتبه ۴۲۸ سایت Tech24.me

رتبه ۴۲۹ سایت Qmb.ir

رتبه ۴۳۰ سایت Film9.xyz

رتبه ۴۳۱ سایت Tv3.ir

رتبه ۴۳۲ سایت Booking.com

رتبه ۴۳۳ سایت Ganjoor.net

رتبه ۴۳۴ سایت Twitch.tv

رتبه ۴۳۵ سایت Abasmanesh.com

رتبه ۴۳۶ سایت Tums.ac.ir

رتبه ۴۳۷ سایت Partclick.ir

رتبه ۴۳۸ سایت Cambridge.org

رتبه ۴۳۹ سایت Bki.ir

رتبه ۴۴۰ سایت Darukade.com

رتبه ۴۴۱ سایت Dana.ir

رتبه ۴۴۲ سایت Wappalyzer.com

رتبه ۴۴۳ سایت Hastisub1.ir

رتبه ۴۴۴ سایت Karnaval.ir

رتبه ۴۴۵ سایت ۱۹kala.com

رتبه ۴۴۶ سایت Vista.ir

رتبه ۴۴۷ سایت Adbtc.top

رتبه ۴۴۸ سایت Laravel.com

رتبه ۴۴۹ سایت Talahost.com

رتبه ۴۵۰ سایت Ensani.ir

رتبه ۴۵۱ سایت Pendaronline.com

رتبه ۴۵۲ سایت Zanbil.ir

رتبه ۴۵۳ سایت Tandisbux.com

رتبه ۴۵۴ سایت Coinmarketcap.com

رتبه ۴۵۵ سایت Heyvagroup.com

رتبه ۴۵۶ سایت Lotmag.ir

رتبه ۴۵۷ سایت Ghasedak24.com

رتبه ۴۵۸ سایت Farabixo.com

رتبه ۴۵۹ سایت Jabama.com

رتبه ۴۶۰ سایت Digionline.ir

رتبه ۴۶۱ سایت Irtextbook.com

رتبه ۴۶۲ سایت Myhastidl2.top

رتبه ۴۶۳ سایت Uast.ac.ir

رتبه ۴۶۴ سایت Rozmusic.com

رتبه ۴۶۵ سایت ۱xirsp74.com

رتبه ۴۶۶ سایت Gisoom.com

رتبه ۴۶۷ سایت Uupload.ir

رتبه ۴۶۸ سایت Persiangig.com

رتبه ۴۶۹ سایت Eca.ir

رتبه ۴۷۰ سایت Footofan.com

رتبه ۴۷۱ سایت Twitter.com

رتبه ۴۷۲ سایت Hi.gt

رتبه ۴۷۳ سایت Iscanews.ir

رتبه ۴۷۴ سایت Newsjet.ir

رتبه ۴۷۵ سایت Ch724.info

رتبه ۴۷۶ سایت Saten.ir

رتبه ۴۷۷ سایت Niniplus.com

رتبه ۴۷۸ سایت Dribbble.com

رتبه ۴۷۹ سایت Irimo.ir

رتبه ۴۸۰ سایت Tapsell.ir

رتبه ۴۸۱ سایت Wikipezeshk.com

رتبه ۴۸۲ سایت P30day.com

رتبه ۴۸۳ سایت Aviny.com

رتبه ۴۸۴ سایت Nicmusic.net

رتبه ۴۸۵ سایت Saghyseo.com

رتبه ۴۸۶ سایت Amarfa.ir

رتبه ۴۸۷ سایت Setadiran.ir

رتبه ۴۸۸ سایت Naghshealmas.com

رتبه ۴۸۹ سایت Goldtag.net

رتبه ۴۹۰ سایت Gamefa.com

رتبه ۴۹۱ سایت Picoclix.com

رتبه ۴۹۲ سایت Goodreads.com

رتبه ۴۹۳ سایت Sci-hub.tw

رتبه ۴۹۴ سایت Pishkhaan.net

رتبه ۴۹۵ سایت Perspolisnews.com

رتبه ۴۹۶ سایت Songsara.net

رتبه ۴۹۷ سایت Khabarvarzeshi.com

رتبه ۴۹۸ سایت Rrk.ir

رتبه ۴۹۹ سایت Tasvirrooz.ir

رتبه ۵۰۰ سایت Rond.ir

امیدواریم با توجه به این نکات، بتوانید شاهد افزایش رنک الکسا و افزایش ترافیک سایت خود باشید.

لطفا با نظرات خود به ما اعلام کنید آیا این نکات برای شما مفید بود؟

برچسب ها

زهرا غریب

وی عاشق دنیای تکنولوژی و کد نویسی بود و به زبان انگلیسی علاقه وافری داشت.از مهم ترین صفات وی میتوان به این اشاره نمود که کار تیمی را بسیار دوست می‎داشت.?

نوشته های مشابه

s�ظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن