کریپتو کارنسی

روش کسب درآمد دلاری از ایردراپ (ایردراپ چیست؟)

در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه که هزینه های مردم برخلاف درآمد ریالی آنها برحسب درآمد دلاری می باشد ، داشتن یک کسب و کار با درآمد دلاری از ایردراپ می تواند برای افرادی که شغل ندارند یا افرادی که در جستجوی شغل دوم هستند ، یک فرصت خوب و قابل تأمل به شمار رود .

گروه ما در نظر دارد در خصوص یکی از بهترین گزینه ها برای کسب درآمد دلاری ، تحت عنوان درآمد دلاری از ایردراپ اطلاعاتی را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهد تا شما نیز بتوانید ازطریق آشنایی با مفاهیم اساسی این نوع کسب و کار، شناسایی بهترین ایردراپ ها و مواردی از این دست به جمع هزاران نفری که در عرصه کسب درآمد دلاری از ایردراپ به موفقیت رسیده اند بپیوندید. اما قبل از آموزش درخصوص نحوه کسب درآمد دلاری از ایردراپ بهتر است با مفاهیم بنیادی و اساسی در زمینه کسب درآمد دلاری آشنا شویم :

ارز دیجیتال چیست ؟

ارز دیجیتال

حتما برای شما که به دنبال کسب درآمد دلاری از ایردراپ هستید ، واژه هایی از قبیل ارز دیجیتال ، ارزهای رمزپایه ، ارز رمزنگاری شده و واژه هایی از این دست آشنا می باشند . لازم به ذکر است تمامی این واژه ها بر گرفته شده از کلمه لاتین (cryptocurrency ،کریپتوکارنسی) که از دو بخش کریپتو (crypto) به معنی رمزنگاری و کارنسی (currency) به معنی ارز تشکیل شده است ، می باشند . ولی متاسفانه برخی از وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی باتوجه به صلاحدید خود نزدیکترین برگردان فارسی را برای آن در نظر گرفته اند .

کریپتوکارنسی و ۵ عامل مؤثر در قیمت بیت کوین و آلت کوین ها

ارز دیجیتال در واقع نوعی از پول دیجیتال بوده که بیشتر به منظور افزایش امنیت و عدم وجود تقلب ، ناشناس بودن ، حذف واسطه ها و نیز قابلیت دسترسی همگانی ، طراحی و ارائه شده است . باتوجه به این که ارزهای دیجیتال از فناوری غیر متمرکز بهره می برند ، ضمن حذف استفاده از بانک ها و یا سازمان های واسطه ، امکان پرداخت امن و ذخیره پول را به کاربران خود می دهند . بیشتر ارزهای دیجیتالی که طراحی شده اند بر روی پایگاه داده ای به نام بلاک چین اجرا و توسط فرایندی به نام ماین یا همان استخراج قابل تولید و دسترسی می شوند .

برخی از ارزهای دیجیتال مهم در زمینه کسب درآمد دلاری از ایردراپ  :

بیت کوین (BTC  ): اولین ، مهم ترین و محبوب ترین ارز دیجیتال رمزنگاری شده که توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2009 عرضه گردید.

اتریوم (ETH ): دومین ارز زمزنگاری شده می باشد که توسط ویتالیک بوترین روسی ایجاد گردید . این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین به توسعه دهندگان خود این امکان را می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز خود را بدون هیچ گونه از کار افتادن ، تقلب وسانسوری روی آن پیاده سازی کنند .

لایت کوین (LTC) : خالق این ارز چارلی لی می باشد . لایت کوین یک ارز دیجیتال همانند بیت کوین با رمزنگاری و استخراج تضمین شده می باشد که تراکنش های خود را با سرعت 4 برابری نسبت به بیت کوین انجام می دهد.

ارزهای دیگری همچون ریپل ، دوچ کوین ، فکتوم ، دش و … وجود دارد که به راحتی می توان با گشت و گذار در دنیای بی انتهای اینترنت اطلاعات بسیاری نسبت به آن ها بدست آورد .

بلاک چین چیست ؟

بلاک چین متشکل از دو بخش اصلی بلاک (block) و زنجیره (chain) می باشد ، در واقع بلاک چین زنجیره بهم پیوسته ای از بلاک ها می باشد .  بلاک چین نوعی سیستم ثبت اطلاعات و گزارشات است که دربین همه اعضا به اشتراک گذاشته می شوند و از آنجا که این اطلاعات با استفاده از رمزنگاری ثبت می شوند ، امکان حذف و دستکاری آن ها تقریبا نشدنی و غیرممکن است .

هر بلاک شامل ثبت اطلاعاتی از تراکنش ها و گزارشات می باشد . این گزارشات بصورت زنجیره وار ادامه دارند بطوریکه اگر اطلاعات جدیدی ثبت شوند در یک بخش و در بخش دیگر اطلاعات قبلی به صورت رمزنگاری شده قابل رویت می باشند .

عرضه اولیه سکه ( ICO ) :

در دنیای درآمد دلاری از ایردراپ ICO ، به معنی عرضه پول اولیه می باشد و شرکت های نوپا و استارتاپ ها از این راه می توانند سرمایه اولیه مورد نیاز خود را جذب نمایند . گفتنیست خرید و فروش توکن های ICO با ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین و اتریوم امکان پذیر می باشد و از آنجا که قیمت این توکن ها در هنگام پیش فروش به میزان قابل توجهی کمتر از قیمت آن ها پس از عرضه در صرافی ها و… می باشد همواره سرمایه گذاران بسیاری را جذب می کند .

توکن چیست  ؟

در دنیای کسب درآمد دلاری یا همان کسب درآمد دلاری از ایردراپ ها توکن در واقع نماینده یک دارایی مورد تایید و دارای ارزش مثل حواله و ارز می باشد که معمولا بر پایه بلاک چین دیگری ساخته می شود . به هر سهمی در ICO که قابل خرید و فروش می باشد یک توکن  می گویند. به طور مثال توکن ترون خود یک ارز مستقل می باشد که بر پایه شبکه اتریوم ساخته شده است .

انواع  توکن :

توکن‌های کاربردپذیر (Utility Tokens) :

این توکن ها امکان بهره مندی از محصول و یاخدماتی همچون استفاده از شبکه ، امکان رسیدن به سود از طریق دادن حق رای به دارندگان توکن و… را می دهند.

 توکن‌های اوراق بهادار (Security Tokens) :

ارزش این توکن ها  از یک دارایی خارجی و قابل معامله بدست می آید همچنین تحت قوانین اوراق بهادار قرار می گیرند . این توکن ها با حذف واسطه ها موجب کاهش پیچیدگی ها ، کارمزدها و هزینه ها شده و در نتیجه آن سرعت بخشی به عملیات صدور اوراق بهادار می شوند .

پلتفرم :

پلتفرم در واقعی بستری است که امکانات لازم را برای بهتر دیده شدن در اختیار کسب و کارها و افراد قرار می دهند.

ERC-20 :

این استاندارد یک بستر بر روی پلتفرم اتریوم برای توسعه دهندگان خود ارائه می کند ، به گونه ای که نحوه رفتار هر سکه دیجیتال در نتیجه آن قابل پیش بینی می شود. این امر باعث شده تا سایر ارزهای دیجیتال نیز با تقلید از اتریوم به آن روی بیاورند .

WALLET ( کیف پول ) :

نرم افزارهای آفلاین یا آنلاینی برای ذخیره ، انتقال و نیز دریافت ارز دیجیتال

  کیف پول سخت‌افزاری :(Hardware Wallet)

کیف پول سخت‌افزاری

امن ترین روش برای نگهداری ارز دیجیتال در زمینه کسب درآمد دلاری از ایردراپ ، کیف پول سخت افزاری می باشد ، که شبیه یک فلش بوده و ارزهای دیجیتال را بصورت رمزنگاری شده نگه می دارد . از جمله این کیف پول های سخت افزاری می توان به برندهای لجر، بیت لاکس و تریزور اشاره نمود.

ایردراپ چیست؟

در کریپتو ، ایردراپ شامل ارائه و تخصیص پاداش از طریق توزیع ارز دیجیتال رایگان در مدت محدود بین صاحبان این ارزها می باشد ، که هدف از این عمل در واقع نوعی تبلیغ و شناساندن آن بلاک چین بخصوص به کاربران و ترغیب آنان برای تبدیل شدن به کاربرانی وفادار می باشد.

ایردراپ چیست؟

گفتنیست این عمل در اکثر اوقات از قوانین خاصی پیروی نمی کند اما معمولا مقداری که بین این اعضا توزیع می شود کمتر از 5 درصد کل توکن ها می باشد .

کسب درآمد دلاری از ایردراپ :

همانطور که گفته شد کسب درآمد دلاری از ایردراپ یکی از جدیدترین و بهترین روش های کسب درآمد دلاری از طریق دریافت توکن رایگان می باشد. درصورتی که شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به حوزه درامد دلاری علاقمند هستید و زمان کافی برای فعالیت را در اختیار دارید ، باید بدانید تلاش و پشتکار شما برای جمع آوری توکن های رایگان از بلاک چین های مناسب ، تعیین کننده میزان درآمد دلاری از ایردراپ می باشد. کسب درآمد دلاری از ایردراپ ها برخلاف تصورات حاکم کار چندان دشواری نیست معمولا پس از ورود به سایت ایردراپ موردنظر و دانلود اپلیکیشن آن و ثبت نام  آن با خواندن مقالات ، دعوت از دوستان و ثبت نام آن ها و در نهایت براساس فعالیت شما و دوستانتان امتیازاتی را جمع می کنید که در پایان روز معادل این امتیازات به حساب شما ارز دیجیتال مورد نظر واریز می گردد.

برای پیداکردن ایردراپ های موفق در زمینه کسب درآمد دلاری از ایردراپ ها می توان با بررسی سایت هایی از جمله سایت  airdropsteam.com که در زمینه معرفی ایردراپ ها فعالیت می کنند و اطلاعات دقیقی در اختیار کاربران قرار می دهند به نتایج مثبتی رسید .

بطور کلی تنها کافیست ابزارهای زیر را برای کسب درآمد دلاری از ایردراپ ها محیا نمایید :

  • حساب کاربری فعال در صفحات مجازی از جمله فیسبوک، توییتر ، اینستاگرام و تلگرام داشته باشید تا با اجرای برخی از فعالیت ها بتوانید به درآمد دلاری از ایردراپ دست پیدا کنید . ارزش این توکن ها که با انجام فعالیت هایی بصورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد معمولا در حد چند سنت می باشد که ممکن است در بعضی مواقع هر فرد تا چند هزار توکن دریافت نماید که ارزش این تعداد گاها به 300 تا 400 دلار هم می رسد . بعد از اینکه اقدامات مورد نیاز را انجام دادید این توکن ها به حساب ارزی دیجیتال شما واریز می گردند و شما می توانید از طریق صرافی های آنلاین این درآمد دلاری از ایردراپ دیجیتالی را نقد نمایید. لازم به ذکر است مدت زمان فعالیت شما در یک ایردراپ به درخواست بلاک چین مربوطه بستگی دارد که این درخواست در ازای رسیدن به حجم مشخصی از کاربران پایان می یابد.
  •  داشتن کیف‌پول اتریوم سازگار با با ERC20  چون بیشتر توکن های ارائه شده در ایردراپ ها از این نوع می باشند .بهتراست برای شروع کار از MetaMask یا MyEtherWallet  و در ادامه ازیک کیف پول سخت افزاری استفاده کنید . ازآنجا که فعالیت این کیف پول از سوی بسیاری از ایردراپ ها بررسی می شود بهتر است همواره فعال باشد .
  • داشتن نشانی ایمیل

نحوه نقد کردن توکن های دریافتی :

برای کسب درآمد دلاری از ایردراپ باید صبور بود تا زمان آن به پایان برسد. پس از مدت کوتاهی که توکن ها به کیف پولتان واریز شد می توانید با مراجعه به سایت های صرافی آنلاین معتبر مثل بایننس با دادن پیشنهاد قیمت فروش خود آن ها را بفروشید و بسته به شرایط فرد خریدار علاوه بر دادن کمیسیون به صرافی ، پول خود را دریافت و ارز طرف مقابل را تحویل دهید .

همانطور که می دانید در هر کسب و کاری امکان وجود تهدیدات و خطراتی هست ، اما در زمینه کسب درآمد دلاری از ایردراپ با توجه به اینکه این کسب درآمد دلاری در بستر بلاک چین انجام می شود، معمولا امنیت بالایی دارد ، ولی در هر صورت باید مراقب سایت ها و اپ هایی که با تبلیغاتی در زمینه کسب درآمد دلاری از ایردراپ به انتشار فعالیت های خود با هدف دست یابی به جامعه آماری بالاتر برای فروش اطلاعات و یا دست یابی به حساب های دیجیتالی شما می پردازند باشید و سعی کنید از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. در ایردراپ هایی که از شما درخواست واریز وجه دارند شرکت نکنید ، کلید خصوصی خود را در اختیار هیچ کسی قرار ندهید  و سعی کنید نظر افراد باتجربه در این حوزه را بررسی کنید . با در نظر گرفتن مواردی از این دست می توانید امکان ضررهای احتمالی را تا حد زیادی کاهش دهید و از کلاهبرداری در زمینه کسب درآمد از ایردراپ ها جلوگیری و با خاطری آسوده به کسب درآمد دلاری بپردازید.

برای دریافت توکن های رایگان و نقد کردن آن ها معمولا 1 تا 2 ماه زمان لازم می باشد زیرا اکثر ایردراپ ها قبل از فروش توکن ها یا همزمان با فروش آن ها برگزار می شوند و تا زمانی که این دوره فروش به پایان نرسد قابل توزیع نیستند.

در نهایت برای بررسی اینکه توکن های رایگانی که کسب کردید به کیف پولتان ریخته شده اند یا خیر باید به سایت اتراسکن (https://www.etherscan.io) مراجعه شود. بعد از وارد شدن در سایت ETH خود را در کادر جستجو وارد کنید. درصورتی که توکنی در کیف‌پول‌ شما موجود باشد در نوار پیگیری توکن نمایش داده خواهد شد.

https://www.etherscan.io

هنگامی که واقعا توکن‌ها را به دست می‌آورید، می‌توانید مستقیما آنها را از طریق سرویس‌هایی مانند My Ether Wallet )MEW) برداشت کنید.

در نهایت به عنوان آخرین نکته ، اگر به لیست ارزهای برتر نگاه کنید می بینید که بیشتر آن ها قیمت چند دلاری دارند . درحالی که روزی به صورت رایگان برای کاربران عرضه شده اند یا قیمت پایینی در حد چند سنت داشته اند ، این نشان دهنده پتانسیل بالای کسب درآمد دلاری از ایردراپ می باشد که بسیار از افراد را به ثروت های کلانی رسانده است. اگر واقعا قصد کسب درآمد دلاری از ایردراپ ها و ثروت را دارید حتما به سراغ پروژه های قانونی و بزرگ که مورد تایید صرافی های بزرگ نیز هستند بروید و شانس خود را امتحان کنید .

بیت کوین چیست؟ سرنوشت قیمت ارز بیت‌کوین چه خواهد شد؟

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات شما را درباره ارزهای دیجیتالی و نحوه کسب درآمد از آنها یاری نماید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

بیت کوین چیست؟

بیت کوین در اصل یک ارز برای پرداخت است.

خالق ناشناخته بیت کوین کیست؟

ساتوشی ناکاموتو هر کسی که هست، قطعا فردی ثروتمند است؛ چرا که تخمین زده می‌شود حداقل یک میلیون بیت کوین استخراج کرده باشد.

برچسب ها

زهره شهولی

زهره، ارشد MIS یا همون Management Information Systems داره که از زیرشاخه های آی تی هست، زهره عاشق نوشتن هست و در وبمسترفا تجربیات خودشو با عشق می‌نویسه.

۱ نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن