بهترین ها

معرفی بهترین بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول (به صرفه ترین بسته ها)

 

 همه ما می دانیم که در دنیای امروز استفاده از اینترنت و شناخت بهترین بسته های اینترنت تا چه اندازه ضروری است. تا جایی که حتی اگر تصمیم قطعی بگیریم که دیگر وارد فضای نت نشویم و از آن استفاده نکنیم، ناگزیر هستیم که در تصمیم مان تجدید نظر کنیم و نهایتا استفاده از نت را از سر بگیریم.

شرکت های بسیاری هستند که خدمات مختلفی را برای سرویس های اینترنتی ارائه می دهند. معروف ترین آنها، ایرانسل و همراه اول هستند که هر کدام به فراخور امکانات اختصاصی خودشان، بسته هایی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

یکی از رایج ترین سوالات کاربران در مورد این بسته ها این است که بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول کدام اند؟

پاسخ این سوال را در ادامه بیشتر برایتان شرح می دهیم، اما به طور مختصر باید بگوییم که تعریف “بهترین” از کاربری به کاربر دیگر تفاوت های بسیار فاحشی دارد.

به طوری که قطعا و حتما نمی توان گفت که فلان بسته بهترین بسته است و بهتر این است که همه کاربران از آن استفاده کنند. بدون شک سرعت نت و دسترسی ساده و سریع به آن یکی از مزایا و محاسن یک اوپراتور خوب به حساب می آید، اما جزئیات خدمات رسانی و سرویس های ویژه ای که هر اوپراتور برای کاربر در نظر می گیرد، در انتخاب نهایی کاربر تاثیر فراوانی دارد.

بهترین بسته اینترنت

بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول

برای آشنایی با بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول باید به خودمان رجوع کنیم. واقعیت این است که نمی توانیم در قالب یک نسخه فراگیر بگوییم که فلان بسته از اوپراتور ایرانسل یا اوپراتور همراه اول بهترین است و توصیه کنیم که همه از آن استفاده کنند.

در حقیقت انتخاب یک بسته اینترنتی خوب و مناسب، ارتباط مستقیم با کاربر دارد.

این کاربر است که به تناسب نیاز خود می تواند مشخص کند که بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول برای او کدام اند.

شما باید الگوی مصرف اینترنت خود را به خوبی بررسی کنید و بر اساس همان از میان بسته های موجود مناسب ترین و بهترین را برای خود انتخاب کنید. دو اوپراتور ایرانسل و همراه اول در راستای کسب رضایت مشتری و بر اساس الگوی مصرف مشترکان اعتباری و دائمی گزینه ‌های جدید و متنوعی برای بسته ‌های اینترنت خود در نظر گرفته اند.

کاربران با توجه به شیوه مصرف خود و هزینه های خود می توانند از یکی از این بسته ها استفاده کنند.

معیار انتخاب بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول چیست؟

معیار شما هستید؛ الگوی مصرف شما مشخص می کند که برای مثال ماهانه به چه میزان نت نیاز دارید.

البته نباید بودجه را فراموش کنیم. گاهی می بینید که با پرداخت کمی بیشتر از آنچه که هر بار هزینه می کردید، می توانید برای مدت زمان بیشتری از نت استفاده کنید.

بررسی کنید که بیشتر در چه ساعاتی از شبانه روز وارد نت می شوید و از آن استفاده می کنید. هر دو اوپراتور ایرانسل و همراه اول برای ساعات مختلفی از شبانه روز، بسته های متفاوتی دارند.

البته اینکه بین اوپراتور ایرانسل یا همراه اول کدام را انتخاب کنید، باید ابتدا بررسی کنید که منطقه مورد نظر شما تا چه اندازه تحت پوشش شبکه مورد نظر شماست.

این مسئله بیش از هر چیز دیگری مهم است. اگر می توانید هر دو اوپراتور را انتخاب کنید و تحت شبکه هر دو باشید. انتخاب بین این دو می تواند به بسته های اینترنتی که هر کدام ارائه می دهند، بستگی داشته باشد. اینکه بسته اینترنتی کدام اوپراتور برای شما مناسب است، خودتان باید بررسی کنید. در هر صورت بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول را شما بر اساس الگوی مصرفتان مشخص می کنید.

ایرانسل یا همراه اول

وقتی هنوز میان انتخاب این دو اوپراتور معروف و تقریبا محبوب مردد هستید، نمی توانید برای انتخاب بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول تصمیم بگیرید.

واقعیت این است که هر دو آنها خدمات و سرویس های مشابهی را ارائه می دهند. تفاوت در جزئیات خدمات رسانی هر کدام است. هر دو به صورت ترکیبی و معمولی بسته های اینترنت را در اختیار کاربران قرار می دهند.

این بسته ها معمولا با اجرای یک کد دستوری فعال می شوند و قبل از اتمام کامل بسته به کاربر اعلام می کنند که بسته شما رو به اتمام است و باید برای خرید یک بسته جدید آماده شوید.

برای اینکه به شما کمک کرده باشیم تا بین بسته های اینترنتی که هر یک از این اوپراتور ها ارائه می دهند، یکی را انتخاب کنید، در ادامه تعدادی از به صرفه ترین و بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول را همراه با قیمت شرح می دهیم. می توانید با توجه به معیار هایی که شرح دادیم، یکی از آنها را انتخاب کنید؛

بسته های اینترنتی همراه اول

بهترین بسته اینترنت همراه اول

بسته های اینترنت همراه اول با زمان ها و حجم های متنوع، طیف وسیعی از نیاز های کاربران را می توانند رفع کنند. هر کاربر می تواند با فعال سازی هر بسته، ضمن مدیریت هزینه های خود، لذت استفاده از اینترنت پر سرعت را کسب کند.

لازم به ذکر است که این اوپراتور برای مشترکین جدید خود نیز بسته های ویژه ای را در نظر گرفته است؛ مشترکینی که حداکثر 30 روز از تاریخ فعالسازی سیم کارت آنها گذشته است، می توانند از این بسته ها استفاده کنند.

بهترین بسته‌های یک ماهه همراه اول

 • دائمی/ اعتباری – ۴گیگ ۱۸.۴۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۳۳#
 • دائمی/ اعتباری – ۵گیگ – ۲۰.۴۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۳۶۳#
 • دائمی/ اعتباری – ۷گیگ – ۲۴.۴۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۳۴#
 • دائمی/ اعتباری – ۱۰گیگ – ۲۹.۴۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۳۵#
 • دائمی/ اعتباری – ۱۵گیگ – ۳۶.۹۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۳۶۴#

بهترین بسته‌های سه ماهه همراه اول

 • دائمی/ اعتباری – ۱۶گیگ – ۴۴.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۴۳#
 • دائمی/ اعتباری – ۲۵گیگ – ۶۴.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۴۴#
 • دائمی/ اعتباری – ۳۵گیگ – ۷۹.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۴۵#

بهترین بسته‌های شش ماهه همراه اول

 • دائمی/ اعتباری – ۲۰گیگ – ۵۹.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۵۱#
 • دائمی/ اعتباری – ۳۵گیگ – ۹۹.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۵۲#
 • دائمی/ اعتباری – ۵۰گیگ – ۱۱۹.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۵۳#

بهترین بسته‌های دوازده ماهه همراه اول

 • دائمی/ اعتباری – ۳۰گیگ – ۸۹.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۶۱#
 • دائمی/ اعتباری – ۴۵گیگ – ۱۱۲.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۶۲#
 • دائمی/ اعتباری – ۷۰گیگ – ۱۵۹.۰۰۰ تومان – *۱۰۰*۲۶۳#

برای اینکه متوجه شوید سرعت اینترنت سیم کارت ایرانسل یا همراه اول شما چقدر است، پیشنهاد می‎کنیم این مقاله را بخوانید تست سرعت اینترنت مخابرات، همراه اول و ایرانسل

بسته های اینترنتی ایرانسل

 

بهترین بسته اینترنت ایرانسل

کاربر عزیز، اگر همچنان بین انتخاب بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول مردد هستید، می توانید با بررسی بسته های اینترنتی ایرانسل و مقایسه آن با بسته های اینترنتی همراه اول، تصمیم خود را بگیرید.

شما می توانید بر اساس الگوی مصرف خود و برای کاهش هزینه ‌ها، از میان گزینه‌ های متنوع بسته‌ های اینترنت TD-LTE ،3G/4G ایرانسل، یا بسته های ترکیبی، بسته های اینترنت چند کاربره و بسته های اینترنت ثابت بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اعتبار و حجم هر بسته را خودتان انتخاب کنید. این بسته ها متناسب با نیاز های کاربران مختلف طراحی شده اند. شما حتی می توانید از سرویس “بوم” نیز استفاده کنید و بسته مورد نظر خود را بسازید.

مشترکانی که قصد لغو بسته ‌های با قابلیت تمدید خودکار خود را دارند، می ‌توانند از طریق اپلیکیشن یا نسخه وب «ایرانسل من» و یا شماره گیری کد دستوری #۹*۵*۵۵۵* اقدام به لغو بسته‌ های قبلی خود کرده و برای خرید بسته‌ های جدید اقدام کنند.

این چند بسته پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بسته های ایرانسل است. بدیهی است که می توانید با مراجعه به سایت این اوپراتور بسته های بیشتری را مشاهده کنید.

 • ۷ گیگابایت یک ماهه-۲۴,۵۰۰ تومان
 • ۴ گیگابایت یک ماهه به همراه ۴۰۰ مگابایت- ۱۸,۵۰۰ تومان
 • ۳ گیگابایت یک ماهه-۱۶,۵۰۰ تومان
 • ۵ گیگابایت یک ماهه۲ تا ۷ صبح -۴,۵۰۰ تومان
 • ۴۰۰ مگابایت۱۵ روزه-۷,۰۰۰ تومان
 • ۴۸ گیگابایت سالانه-۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • ۲۴ گیگابایت سه ماهه- ۵۸,۰۰۰ تومان

 

 

برچسب ها

زهرا غریب

وی عاشق دنیای تکنولوژی و کد نویسی بود و به زبان انگلیسی علاقه وافری داشت.از مهم ترین صفات وی میتوان به این اشاره نمود که کار تیمی را بسیار دوست می‎داشت.?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن