بهترین ها

معرفی بهترین سایت های خدمات پشتیبانی و چت آنلاین سایت

گفتگوی آنلاین:

یکی از بهترین روش های جلب مشتری در دنیای تجارت الکترونیک، گفتگوی آنلاین (چت آنلاین) با مشتریان است. در دنیای پر رمز و راز و رقابت تجارت، شرکت ها باید بتوانند برای بقا و پیشرفت خود مشتریان بیشتری را جذب خود کنند. علاوه بر جذب مشتریان باید کارهایی را برای جلب رضایت آنها انجام داد که می توان به پشتیبانی مشتری اشاره کرد.در این مقاله به معرفی سایت های چت

چت آنلاین با مشتری

در راستای توسعه تجارت الکترونیک برای شرکت ها و سایتهای تجاری، سایت هایی در زمینه ی چت آنلاین و یا پشتیبانی آنلاین خدماتی را ارائه دادند که بسیار کاربردی می باشد. خدماتی که این سایت ها ارائه می دهند باعث رضایت بیشتر مشتریان از شرکت ها  شده است.. این سایتها موفق شدند افزونه هایی را به شرکت ها ارائه دهند. با اضافه کردن این افزونه به سایت شرکت می توان با مشتریان به صورت آنلاین گفتگو کرد که این به نوبه ی خود در جلب رضایت مشتریان و توسعه ی کار تاثیرگذار می باشد.

می توانید عملکرد مشتریان و یا بازدیدکنندگان سایتتان را مشاهده کنید و شناخت بیشتری نسبت به علایق آنها و آنچه در جستجوی آن هستند پیدا کنید. این مورد در برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با آنها می تواند مثمر ثمر باشد. امر مسلم است که با شناخت بهتر می توان به نتیجه ی مطلوب تری رسید و راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریان و یا بازدیدکنندگان قرار داد. همچنین گفتگوی آنلاین می تواند بصورت تیمی و یا تک نفره انجام شود.

گفتگوی آنلاین

کار با افزونه ها نیاز به کار با کامپیوتر دارد که همیشه امکان پذیر نمی باشد اما کار اینجا متوقف نمی شود و بیشتر از این نیز پیشروی می کند. در کنار افزونه ها پلتفرم هایی طراحی شدند که بدون نیاز به دسترسی به کامپیوتر میتوان با مشتریان گفتگوی آنلاین داشت. بنابراین می توان با گوشی، تبلت و یا کامپیوتر شخصی خودتان و بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی از مشتریانتان پشتیبانی لازم را به عمل آورید.

معرفی سایت های ارائه دهنده ی گفتگوی آنلاین

در این قسمت می خواهیم سایت هایی که موفق شدند افزونه های گفتگوی آنلاین (چت آنلاین) و همچنین پلتفرم آن را ارائه دهند و برای خود جایگاهی در میان شرکت ها و سایت ها کسب کنند می پردازیم. از میان سایت های محبوب  در این زمینه می توان به سایتهای زیر اشاره کرد:

  • رایچت
  • ریتین چت
  • دیالوگ چت
  • دینگ چت
  • چتیاتو

در ادامه می خواهیم به مزایای پلتفرم هایی که این سایتها در اختیار شرکت ها و سایتهای تجاری قرار می دهند، اشاره ای داشته باشیم:

  1. برای تهیه ی هر کدام از این پلتفرم ها می توان نسخه ی اولیه و رایگان آن را تهیه کرد. نسخه ی اولیه کاملا رایگان است و به مدت 14 روز (مدت زمان مشخص شده میان اکثر سایتهای ارائه دهنده ) می توان از آنها استفاده کرد و در صورت رضایت شرکت می توان نسخه ی حرفه ای آن را خریداری نمود.
  2. در صورتی که به کامپیوتر شخصی دسترسی نداشته باشید می توانید پلتفرم را به تلگرام و دیگر نرم افزار ها متصل کنید و بصورت 24ساعته با مشتریان گفتگوی آنلاین داشته باشید.
  3. با استفاده از پلتفرم می توانید پیام های هوشمندی را در صفحات مختلف سایت شرکت قرار دهید که این کار باعث می شود که مشتریان زودتر سر صحبت را با شما باز کنند که منجر به فروش بیشتر و رونق شرکت می شود.
  4. ارائه یک پایگاه دانش در راستای ارائه ی مقالات آموزشی برای مشتریان که این کار توسط تیم پشتیبانی انجام می شود و این امر به رضایت بیشتر مشتریان کمک می کند.
  5. برای جلوگیری از تایپ پیام های تکراری می توانید پیام هایی را از قبل تایپ کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

 

برچسب ها

مازیار احمدی

مازیارم. مازیار یه وبمستر هست که جوانیشو تو اینترنت گذاشته. عاشق وردپرسه و یه استارتاپ داره که مثل بچش دوسش داره و دوستدار محتوا هست. مازیار موقع کار خیلی جدیه ولی آدم خوش قلبیه و از ته دل میخنده. مازیار عاشق یاد دادن و اشتراک گذاری تجربیاتش هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن