بهترین هاهاستینگ

بهترین هاست و ۱۰ هاستینگ برتر ایران (به همراه جدیدترین کد تخفیف ها💙)

وقتی صحبت از بهترین شرکت های هاستینگ یا بهترین های هر کسب و کاری می کنیم، اولین سوالی که پیش میاد این هست که بر چه اساس این بهترین ها رو درآوردی، بر اساس قدمت؟ براساس تعداد مشتری؟ براساس نظر کاربران؟بله تعداد مشتری های یک شرکت هاستینگ میتونه گزینه ی خوبی باشه برای اینکه بدونیم بهترین هاستینگ کدوما هستن؟ یا بعبارتی کدوم شرکت ها مشتریان بیشتری بهشون اعتماد کردن؟در این مقاله بهترین هاست ایران و بهترین هاستینگ ایران رو بهتون معرفی می کنیم.

انتخاب بهترین هاستینگ برای میزبانی سایت یکی از دغدغه های اصلی هر کسی که برای اولین بار وارد اینترنت شده، می باشد.

همینطور افرادیکه همین الان سایت دارند هم دنبال بهترین شرکت هاستینگ هستند، چرا که بخاطر نارضایتی از سرعت سایت یا پشتیبانی هاستینگی که ازش استفاده می کنند دنبال سرویس دهنده ای هستند که تجربه کاربران از اون سرویس دهنده خیلی عالی باشه.

در این مطلب من بر اساس سایت webhosting.info که بهترین هاستینگ های هر کشور رو براساس تعداد مشتری معرفی می کنه، هاستینگ های برتر و مورد اعتماد ایران را معرفی کردم تا اگه در ابتدای مسیر وارد شدن به دنیای وب هستین خیلی سردرگم نباشین و بتونید با اطلاعات کامل در انتهای این مطلب بهترین هاستینگ رو برای میزبانی سایتتون انتخاب کنید و با خیال راحت به توسعه سایتتون فکر کنین.

 

البته من در مقاله بهترین هاست، تجربیات واقعی خودمو از هاستینگ های ایران نوشتم شاید بد نباشه نگاهی به اون مقاله هم بندازین، تو این مقاله هم به بررسی کلی هاستینگ های ایران پرداختم، پکیج هاشونو آوردیم به قدمت و هر اطلاعاتی که ازشون پیدا کردم اشاره کردم تا بتونید شرکت هاستینگ مورد نظر خودتونو که می خواین همکاری مداوم رو باهاش شروع کنید، براحتی انتخاب کنید.

بهترین هاست ایران و بهترین هاست وردپرس

با توجه به تجربیاتی که طی سال های طولانی از کارکردن با هاستینگ های مختلف داریم، با اطمینان اعلام می‌کنیم در حال حاضر بهترین هاست ایران از نظر سرعت و امنیت و آپتایم، هاست کلود یا هاست وردپرس ایران سرور هست، این سرویس ها از سرعت خیلی بالا و امنیت بالا برخوردار هستند و از امکانات حرفه ای برخوردار هستند.وبمسترفا نیز از هاست های وردپرس ایران سرور استفاده نموده است.

هاست وردپرس ایران سرور

هاست کلود ایران سرور

یه ضرب المثل میگه: تجربه را تجربه کردن خطاست، بخاطر همین ما تجربه سالیان خودمونو برای بهترین هاست منتقل کردیم ولی از طرفی در این مقاله همه هاستینگ های معتبر ایرانی رو معرفی کردیم تا در نهایت به تصمیم شما احترام بذاریم  و انتخاب رو برای انتخاب بهترین هاستینگ رو به خودتون واگذار کنم.

 

فراموش نکنید: برای ورود به کسب و کار آنلاین، انتخاب یک هاستینگ عالی یعنی یک شروع عالی

 

 

در این مقاله معیار معرفی شرکت های هاستینگ، سرویس دهنده های هاستینگ با مشتری بیشتر نسبت به بقیه شرکت ها می باشد و به منزله تایید و برتری نمی باشد و سعی کردم هرچیزی که صد درصد صحیح هست رو عنوان کنیم.

۱- ایران سرور

اطلاعات بیشتر درباره ایران سرور

۲- ایران هاست

اطلاعات بیشتر درباره ایران هاست

۳- هاست ایران

اطلاعات بیشتر درباره هاست ایران

۴- برتینا

اطلاعات بیشتر درباره برتینا

۵-پارس دیتا

اطلاعات بیشتر درباره پارس دیتا

۶-نت افراز

اطلاعات بیشتر درباره نت افراز

۷- میهن وب هاست

اطلاعات بیشتر درباره میهن وب هاست

۸- سرور پارس

اطلاعات بیشتر درباره سرورپارس

۹-آبتین وب

اطلاعات بیشتر درباره آبتین وب

۱۰-وب رمز

اطلاعات بیشتر درباره وب رمز

 

در جداول زیر سعی کردیم، بر اساس پشتیبانی، قیمت هاست، قیمت سرور مجازی و قیمت پسوند دامنه com و ir به مقایسه شرکت های هاستینگ ایرانی بپردازیم، این اطلاعات بصورت مستقیم از سایت این شرکت ها استخراج شده است، البته ممکن است با توجه به نوسانات نرخ ارز زمانیکه شما این مقاله را مطالعه می کنید، قیمت ها دستخوش تغییراتی قرار گرفته باشد.

بررسی بهترین هاستینگ های ایران از منظر پشتیبانی

من در جداول زیر از نظر پشتیبانی و قیمت ها این سرویس دهنده ها رو بررسی کردم و در نهایت بصورت کامل هم هر کدوم از شرکت ها را مورد بررسی از زوایای مختلف قرار میدیم:

ایران هاستایران سرورهاست ایرانبرتیناپارس دیتانت افراز
میهن وب هاستسرور پارسآبتین وب
پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تیکتداردداردندارددارددارددارددارددارددارد
پشتیبانی تلفنیشنبه تا چهار شنبه

۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰

پنجشنبه

۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

همه روزه ۲۴ ساعتههمه روزه

۹:۰۰ تا ۲۴:۰۰

۲۴ ساعته۲۴ ساعتهشنبه تا پنجشنبه

۹:۳۰ تا ۱۶:۳۰

۲۴ ساعتههمه روزه

۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰

شنبه تا پنجشنبه

۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰

این اطلاعات از سایت های مربوط به این شرکت های هاستینگ استخراج شده است.

بررسی بهترین هاستینگ های ایران از منظر قیمت دامنه.com

با توجه به نوسانات نرخ ارز این جدول بروز رسانی می شود:

 

com

ایران سرورایران هاستهاست ایرانبرتیناپارس دیتانت افرازمیهن وب هاستسرور پارسآبتین وب
قیمت دامنه .com

سالانه (تومان)

۱۱۴۰۰۰۱۸۰۰۰۰۱۸۰۰۰۰۱۴۰۰۰۰۱۸۰۰۰۰۱۲۹۰۰۰۱۴۲۰۰۰۱۲۹۰۰۰۱۲۸۰۰۰

آپدیت ۱۳ دی ۱۳۹۷

com

ایران هاستایران سرورهاست ایرانبرتیناپارس دیتانت افراز
میهن وب هاستسرور پارسآبتین وب
قیمت دامنه .com

سالانه (تومان)

۹۰۰۰۰۶۵۹۰۰۹۰۰۰۰۸۱۰۰۰۹۰۰۰۰۷۴۹۰۰۸۳۰۰۰۷۵۰۰۰۶۵۰۰۰

بررسی بهترین هاستینگ های ایران از منظر قیمت دامنه .ir

ایران هاستایران سرورهاست ایرانبرتیناپارس دیتانت افراز
میهن وب هاستسرور پارسآبتین وب
قیمت دامنه .ir

سالانه (تومان)

۱۶۰۰۰۶۰۰۰۱۲۰۰۰۸۹۰۰۱۶۰۰۰۵۹۰۰۶۰۰۰۶۵۰۰۴۵۰۰

بررسی بهترین هاستینگ های ایران از منظر قیمت هاست

ایران هاستایران سرورهاست ایرانبرتیناپارس دیتانت افراز
میهن وب هاستسرور پارسآبتین وب
هاست یک گیگ

سالانه (تومان)

۲۹۵۰۰۰۱۹۹۰۰۰۳۶۰۰۰۰۶۵۴۰۰۰۲۹۵۰۰۰۹۹۰۰۰۱۳۴۵۰۰۲۷۰۰۰۰۱۲۰۰۰۰

بررسی بهترین هاستینگ های ایران از منظر قیمت سرور مجازی

ایران هاستایران سرورهاست ایرانبرتیناپارس دیتانت افراز
سرور پارسآبتین وب
سرور مجازی ۴ گیگ رم

ماهیانه (تومان)

۶۸۵۰۰۰۱۷۹۰۰۰۲۵۰۰۰۰۳۲۰۰۰۰۳۶۵۰۰۰ندارد۱۵۰۰۰۰ندارد
کنترل پنل رایگاندارد

وبسایت پنل

دارد

دایرکت ادمین

دارد

پلسک

نداردنداردنداردنداردندارد
هزینه راه اندازی اولیهداردرایگانرایگانرایگانرایگاننداردداردندارد

 

اکثر افراد کم تجربه مبنای انتخاب یه شرکت هاستینگ رو قیمت قرار میدن، درحالیکه این فقط یکی از آیتم های تصمیم گیری هست و قطعا موارد زیادی در تصمیم گیری، برای انتخاب بهترین هاستینگ تاثیر داره که من در ادامه مینویسم:

۱-نوع پشتیبانی

یکی از مهمترین آیتم هایی که برای انتخاب یک شرکت هاستینگ معتبر و خیال راحت باید بش دقت کنیم نوع پشتیبانی هست.

۲-آپتایم

آپتایم (پایداری) یا همون در دسترس بودن یکی از مهمترین دلایل برای خرید هاست و یا انتخاب یه هاستینگ معتبر هست.

البته دنیای اینترنت همیشه چالش هایی داره که هیچ شرکتی نمیتونه آپتایم ۱۰۰ درصد رو ضمانت کنه ولی همیشه باید به دنبال شرکتی باشیم که کمترین قطعی رو داشته باشه و اگه هم قطعی داشت، آیا SLA  دارن برای جبران خسارت یا نه؟!

۳-بکاپ گیری

اکثر هاستینگ ها از سرویس شما بکاپ میگیرن و باید در انتخاب هاستینگ به این نکته توجه کنین ولی آیا تضمینی هست؟

خیر، هیچ هاستینگی به شما تضمین ۱۰۰ درصد صحت بکاپ گیری رو نمیده و تو شرایط استفاده همه ی هاستینگ ها هم به این مورد اشاره میشه.

در عین حال اگه هاستینگ شما امکان بکاپ گیری رو داشته باشه، یه امکان خوب هست که میشه روش حساب کرد.

۴-امنیت

همیشه میگن و شما هم حتما شنیدین که امنیت ۱۰۰ درصد نیست، ولی تو انتخاب یه شرکت هاستینگ برای میزبانی سایتتون دقت کنین و ببینین چقد برای امنیت سایت شما ارزش قائل هستن؟

آیا روی سرورهای لینوکسیشون از آنتی شل هایی مثل CXS  استفاده یکنن؟ آیا پورت های خطرناک و آسیب پذیر رو توی سرور محدود میکنن؟

۵-قدمت شرکت

سابقه و قدمت شرکتی که میخواین ازش هاست بگیرین خیلی مهمه، راجب هر شرکتی تو اینترنت تحقیق کنین به نتیجه حدودی می رسین که این شرکت برای کار کردن چقد قابل اعتماد هست، متاسفانه تاریخ هاستینگ تو ایران نشون داده، خیلی از شرکت ها بعد یه مدت که کار میکنن و یه ثروتی جمع میکنن، مشتری ها رو به امان خدا رها میکنن

۶-گارانتی بازگشت وجه

یکی دیگه از موارد مهم گارانتی بازگشت وجه هست، شرکت هایی که از خدماتی که ارائه میدن، اطمینان کامل دارن، روی سرویس هاشون گارانتی بازگشت وجه میدن تا در صورتیکه از سرویس رضایت وجود نداشت، هزینه رو کامل عودت بدن.

خب حالا که فهمیدیم چه معیارهایی جز قیمت برای انتخاب شرکت هاستینگ هست،  در ادامه بصورت کامل اطلاعاتی که از شرکت های هاستینگ ایرانی معتبر داریم را ذکر می کنیم:

۱- شرکت ایران سرور:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۱/۰۲/۱۳۱۱۴۰۰۰ تومان۶۰۰۰ تومان۴۹۰۰۰ تومانتلفن،چت، تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه بصورت کامل

تاریخ بررسی دی ۹۶

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۱/۰۲/۱۳۳۵۰۰۰ تومان۶۰۰۰ تومان۳۴۰۰۰ تومانتلفن،چت، تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه بصورت کامل

 

تاریخ بررسی مرداد ۹۷

 

توضیح کوتاه راجع به ایران سرور:

ایران سرور حدود ۱۷ سال در زمینه هاستینگ بصورت حرفه ای و تخصصی داره کار می کنه، تقریبا جز اولین هاستینگ هایی هست که بصورت جدی وارد بازار میزبانی وب ایران شد.

تمام کسایی که با ایران سرور و بقیه شرکت های هاستینگ ایران کار کردن وجه تمایز ایران سرور با بقیه رو پشتیبانی حرفه ای و ۲۴ ساعتش معرفی می کنن.

سرویس های ارائه شده در ایران سرور

در ایران سرور؛ سرویس های  هاست وردپرس؛ هاست لینوکس، هاست ابری، هاست دانلود، هاست ویندوز، هاست میزبانی ایمیل، هاست پرستاشاپ ، هاست جوملا، نمایندگی هاست لینوکس، نمایندگی هاست ویندوز، هاست فضای بکاپ، هاست اختصاصی ارسال ایمیل، گواهی دیجیتال SSL ، لایسنس دایرکت ادمین، لایسنس سی پنل، لایسنس whmcs، لایسنس solusvm، لایسنس کلودلینوکس، سرور اختصاصی، سرور مجازی، دامنه، بک اردر دامنه، دامنه عمومی، دامنه ir، سرور ربات تلگرام، فضای رک، ویزاکارت، مدیریت سرور، کانفیگ سرور، اجاره آی پی ، نمایندگی دامنه ارائه می شود.

ایران سرور از منظر ثبت دامنه:

تو حوزه ثبت دامنه، ایران سرور بدلیل اینکه بزرگترین پارتنر رسمی جوکر در ایران هست تونسته قیمت های دامنه را با اختلاف زیاد نسبت به رقبای خودش حفظ کنه و در حال حاضر ایران سرور، ارزان ترین ثبت کننده دامنه در ایران هست.

ایران سرور از منظر هاست:

سرویس های هاست وردپرس و هاست ابری ایران سرور از سرویس های پرفروش این سرویس دهنده ی هاستینگ ایرانی هست و من سایت های زیادی مثل همیاروردپرس و ژاکت رو دیدم که در فوتر سایتشون به کاربرانشون هاست وردپرس یا ابری ایران سرور رو پیشنهاد می دن و بعبارتی سرویسی هست که خیال افرادی که تازه میخوان وارد دنیای سایت داری بشن رو راحت می کنه و با خیال راحت می تونن فقط به کسب درآمد بپردازین.

در صورتیکه هاست برای وردپرس نیاز داشتین، بنظر من بهترین هاست برای  وردپرس در ایران، هاست وردپرس ایران سرور هست که در فرانسه و آلمان میزبانی میشه که بالاترین سرعت رو با هاردهای NVME داره و برای سئو سایتتون عالیه.هاست وردپرس ایران سرور بصورت هاست ماهانه هم ارائه می شه.

این پلن های زیر هم هاست های لینوکس ایران سرور هست که هزینه کمتری داره

خرید هاست از ایران سرور

برای خرید هاست از ایران سرور می توانید از کد های تخفیف ایران سرور که در لینک زیر هست استفاده کنید:

کد تخفیف ایران سرور

ایران سرور از منظر سرور مجازی:

سرورهای مجازی اکسپرس ایران سرور یا به قول خودشون VpsXpress هم از سرویس های جالب ایران سرور هست، این سرور های مجازی دارای هاردهای Nvme هست و میشه گفت در این زمینه، ایران سرور هنوز رقیب جدی نداره و این سرویس ها تونسته رضایت سایتهایی با بازدید متوسط به بالا رو جلب کنه.

ورود به صفحه سرور مجازی ایران سرور

ایران سرور از منظر سرور اختصاصی:

خب وقتی یه سایتی بازدید یا درخواست های بالایی داره یا سایت پربازدید هست؛ دیگه هاست و سرور مجازی به دردش نمیخوره و باید به سمت سرور اختصاصی بره، در زمینه سرور اختصاصی هم ایران سرور خیلی قوی عمل کرده و در حال حاضر تنها پارتنر رسمی دیتاسنتر OVH در ایران هست و همینطور سرورهای اختصاصی هتزنر نیز با قیمت مناسبی در ایران سرور ارائه می شه.

در زمینه سرور اختصاصی، ایران سرور تونسته اعتماد مشتری هایی مثل دیجی کالا، کافه بازار و خیلی از سایت های بزرگ دنیای آی تی ایران رو جلب کنه.

بررسی پشتیبانی ۲۴ ساعته ایران سرور:

برای بررسی وضعیت پشتیبانی شرکت ایران سرور، یک سوال و تیکت رو در ساعت ۲ نیمه شب به بخش پشتیبانی شرکت ارسال کردیم.

بخش پشتیبانی تلفنی همون موقع جواب دادند و بخش پشتیبانی تیکت بعد یک ساعت پاسخ دادند.

مشتریان بارز ایران سرور:

دی جی کالا، کافه بازار، اپلیکیشن دیوار،شیپور، اول مارکت، سازمان هلال احمر ایران، استانداری خراسان رضوی، دانشگاه فردوسی و …

نمونه نظرات کاربران ایران سرور:

اشکان دیبازر - متخصص زیر ساخت در دیجی کالا

مدت مدیدی است که یکی از مشتریان ایران سرور هستیم. در این مدت که با شرکت های هاستینگ زیادی کار کرده ایم، شرکت ایران سرور را به عنوان بهترین شرکت از نظر پشتیبانی و راضی نگه داشتن مشتری ارزیابی کرده ام. به امید موفقیت روزافزون هر دو طرف.

نظر علی حاجی محمدی مدیر همیاروردپرس درباره ایران سرور

طی این یک دهه‌ای که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت کردم از خدمات شرکت های مختلفی در زمینه میزبانی وب و سرور استفاده نمودم. بدون اینکه بخواهم تبلیغ کنم طی یک سال اخیر بهترین خدمات را از مجموعه منظم و دقیق ایران سرور گرفتم. بهشون تبریک میگم و امیدوارم بتوانند با حفظ کیفیت همچنان پرقدرت ادامه دهند.

صفحه اصلی ایران سرور در اولین روزهای شروع فعالیت:

صفحه اصلی ایران سرور در حال حاضر:

ایران سرور

 

شبکه های اجتماعی ایران سرور:

اینستاگرام ایران سرور  | توییتر ایران سرور | آپارات ایران سرور | کانال ایران سرور

راه های ارتباطی با ایران سرور:

email:

info@iranserver.com

tell:

۰۲۱۲۲۰۹۲۰۳۷

۰۵۱۳۱۷۷۶


 

۲- شرکت ایران هاست:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۷۸/۰۵/۱۵۹۰۰۰۰ تومان۱۶۰۰۰تومان۲۱۵۰۰۰ تومانتلفن ۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰، تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

ايران هاستی ها از سال ۱۹۹۹ میلادی کارشونو شروع کردن و از قدیمی های بازار هاستینگ ایران هستند.

ثبت دامنه، سرویس سایت، سرویس های میزبانی وب و سرویس های سرور مجازی از سرویس هایی می باشد که در ایران هاست ارائه می شود.

ایران هاست از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار ۱API  ثبت می کنه، در زمینه دامنه ایران هاستی ها هزینه بالایی دارن و این یکی از معایب هاست ایران هست.

ایران هاست از منظر هاست:

شرکت ایران هاست که اولین بار کار خودشو با ارائه  تک صفحه هایی با عنوان سایت به شرکت ها برای معرفی خودشون شروع کردن و بعدش هم اختصاصی روی هاست ویندوزی کار میکردن، البته هاست های ویندوزیشون هم از ASP و هم از PHP پشتیبانی می کرد و هاست لینوکسی در ایران هاست اخیرا اضافه شده .

ایران هاست از منظر سرور:

ایران هاستی ها در زمینه سرور هنوز به قدرت کافی نرسیدن و عدم وجود پکیج های مناسب در این زمینه حکایت از عدم تسلط ایران هاست و یا عدم نیاز برای وارد شدن جدی به مارکت سرور مجازی داره.

پشتیبانی ۲۴ ساعته ایران هاست:

طی تماسی که ساعت ۲ بامداد باهاشون داشتیم و قصد داشتیم سوالی بپرسیم، سیستم voip فعال بود. همچنین پشتیبانی تلفنی در روز جمعه ندارند.

مشتریان بارز ایران هاست های عزیز:

شرکت بین المللی آدم و هوا ، صنایع کاشی اصفهان، فدراسیون ووشو، شرکت شیما پرتو، شرکت بلیوان

صفحه اصلی ایران هاست در اوایل فعالیت

صفحه اصلی ایران هاست در این روزهای دنیای هاستینگ

شبکه های اجتماعی ایران هاستی ها:
لینکدین ایران هاست  | فیسبوک ایران هاست | آپارات ایران هاست | کانال ایران هاست

راه های ارتباطی با ایران هاست:

۰۲۱-۸۳۳۰۵ و ۵۷۹۶۴۰۰۰


۳ – شرکت هاست ایران:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۷۸/۰۵/۱۵١١۵,٠٠٠ تومان١٢٠,٠٠٠ تومان۶٠,٠٠٠ تومانتلفن ٩ تا ١٧، تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

یکی دیگر از قدیمی ترین شرکت های هاستنیگ ایرانی هاست ایران است که بیش از ۱۰ سال در زمینه ارائه سرویس های میزبانی وب در ایران فعالیت می کند. هاست ایران دارای دیتاسنتر اختصاصی در ایران است. پلن های هاست ابری ارائه شده توسط این شرکت اشتراکی و اختصاصی از کشور ایران است. البته این شرکت هاست ویندوز از کشور کانادا هم ارائه می دهد.

هاست ایران از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار ۱api  ثبت می کنه، در زمینه دامنه، هاست ایران هزینه بالایی دارن و این یکی از معایب هاست ایران هست.

هاست ایران از منظر هاست:

هاست ایران نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست قیمت های بالایی دارد

هاست ایران از منظر سرور:

مجموعه هاست ایران تلاش کرده است خدمات سرور اختصاصی را در بستر دیتا سنتر سبز خود که با هدف صرفه جویی حداکثر در منابع و انرژی مصرفی و تاثیر حداقل بر محیط زیست راه اندازی شده است را به کابران خود ارائه نمایید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته هاست ایران:

ساعت ۲ بامداد باهاشون تماس گرفتیم و بخش پشتیبانی پاسخگو بودند و بخش فروش اعلام کرد در ساعات اداری تماس بگیریم.

مشتریان بارز هاست ایران های عزیز:

طراحی سایت شرکت مسافرتی آکو تراول ، طراحی وب سایت شرکت ارتباطات الماس آسیا

 

صفحه اصلی هاست ایران در این روزهای دنیای هاستینگ

 

شبکه های اجتماعی ایران هاستی ها:

لینکدین هاست  ایران | فیسبوک هاست ایران | تویترهاست  ایران | گوگل پلاس هاست ایران

راه های ارتباطی با هاست ایران:

٢٨٣١١ و ٢٨٣١٢


 

۴– شرکت میهن وب هاست:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۰/۱۰/۰۶۸۸۰۰۰ تومان۶۰۰۰ تومان۱۴۰۰۰ تومانتلفن ٩ تا ١٧، تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

میهن وب هاست ارائه دهنده خدمات میزبانی وب، سرور مجازی، اختصاصی، طراحی، برنامه نویسی و سرویس های متنوع تحت وب است .

میهن وب هاست از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار joker ثبت می کنه، در زمینه دامنه، میهن وب هاست هزینه مناسبی دارند

میهن وب هاست از منظر هاست:

میهن وب هاست نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست قیمت بسیار پایینی دارد

میهن وب هاست از منظر سرور:

میهن وب هاست از نظر سرور امکانات خوبی عرضه میکنه: پهنای باند ۲۰ ترابایت و فضای ۲ ترابایت، که نسبت به این امکانات قیمت مناسبی داره

پشتیبانی ۲۴ ساعته میهن وب هاست:

با این شرکت هاستینگ هم ساعت ۲ بامداد تماسی داشتیم و راجع به این پرسیدیم که آیا توی هاست اشتراکیشون از لاراول پشتیبانی میکنن؟ پاسخ دادند که پشتیبانی نمیشه و لاراول مشکل داره.

مشتریان بارز میهن وب هاست های عزیز:

کارگزار رسمی ایرنیک ، سازمان نظام صنفی رایانه ایی کشور

صفحه اصلی میهن وب هاست در اوایل فعالیت

صفحه اصلی میهن وب هاست در این روزهای دنیای هاستینگ

شبکه اجتماعی میهن وب هاست :

لینکدین میهن وب هاست | فیسبوک میهن وب هاستآپارت میهن وب هاست | اینساگرام میهن وب هاست

کد تخفیف میهن وب هاست:

برای دریافت کد تخفیف میهن وب هاست لطفا اینجا کلیک کنین.

راه های ارتباطی با میهن وب هاست:

۳۴۱۳-۰۱۳۳۴۱۳-۰۱۳


 

۵ – شرکت پارس دیتا:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۰/۰۶/۰۶۱۲۰,۰۰۰ تومان۱۶۰۰۰ تومان۱۴۲.۰۰۰ تومانشنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰
پنجشنبه: ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰، تیکت ۲۴ ساعته
بازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

شرکت پارس دیتا در شهریور ۱۳۸۰ توسط مهرداد جاویدان تاسیس شد، این شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزار و بزرگترین ارائه دهنده خدمات مرکز داده (Data Center Services) در ایران می باشد، این خدمات شامل میزبانی وب (Web Hosting) ثبت دامنه (Domain Registration) و سرور اختصاصی (Dedicated Server) است. نظارت دقیق و مستقیم مدیران ارشد این شرکت در روند تولید محصولات و ارائه خدمات موجب شد تا این مهم با کیفیت بالایی انجام گیرد.

پارس دیتا از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار joker ثبت می کنه، در زمینه دامنه، پارس دیتا هزینه بالایی دارد

پارس دیتا از منظر هاست:

پارس دیتا نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست قیمت بالایی دارد

پارس دیتا از منظر سرور:

پارس دیتا از نظر سرور امکانات مناسبی عرضه می کند رم ۲ گیگابایت و فضای ۱ ترابایت، که نسبت به این امکانات قیمت مناسبی دارد

مشتریان بارز پارس دیتا های عزیز:

شرکت کیمیا گستر فخر ماهان ،شرکت آرین پارسه

صفحه اصلی پارس دیتا در اوایل فعالیت

صفحه اصلی پارس دیتا در این روزهای دنیای هاستینگ

شبکه اجتماعی پارس دیتا :

تویتر پارس دیتا | فیسبوک پارس دیتاکانال پارس دیتا | اینساگرام پارس دیتا

راه های ارتباطی با پارس دیتا:

 ۸۸۹۱۰۲۷۴ و ۸۸۹۱۰۲۸۱ و ۸۸۹۱۰۲۸۰ و ۸۴۱۰۰ – ۹۸۲۱+


 

۶ – شرکت نت افراز:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۱/۰۶/۰۶۷۹,۰۰۰ تومان۵,۹۰۰ تومان۵۸.۰۰۰ تومانپشتیبانی تلفنی از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۶:۳۰بازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

نت افراز فعالیت خود را در زمینه هاستینگ از سال ۲۰۰۲ به عنوان بخش پشتیبانی یک شرکت کانادایی شروع نمود و پس از مدتی خود اقدام به ارایه سرویس های هاستینگ به ایرانیان عزیز کرد.

پشتیبانی تیکت در نت افراز ۲۴ ساعته می باشد

نت افراز از منظر ثبت دامنه:

نت افراز در حال حاضر دامنه های بین اللملی را رجیسترر

https://www.tucows.com/

ثبت می کند که مشکلی با تحریم ها ندارد وامکان انتخاب کشور ایران در هوایز فراهم می باشد

همچنین نت افراز از ابتدای سال ۹۷ به عنوان نماینده رسمی ایرنیک با شناسه

ne346-irnic

نیز فعالیت می نماید

 

نت افراز از منظر هاست:

نت افراز نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست بسار مناسبی دارد

نت افراز از منظر سرور:

متاسفانه شرکت نت افراز در زمینه سرور فعالیت ندارد

مشتریان بارز نت افراز های عزیز:

سایت درد ۲۴

 

صفحه اصلی نت افراز در این روزهای دنیای هاستینگ

کد تخفیف نت افراز

شبکه اجتماعی نت افراز :

تویتر  نت افراز فیسبوک نت افراز کانال نت افراز | گوگل پلاس نت افراز

راه های ارتباطی با نت افراز:

۰۲۱-۶۶۹۴۷۹۴۶    (تهران)
۰۲۱-۶۶۹۴۶۷۷۳    (تهران)
۰۳۱-۳۴۴۵۹۶۱۶    (اصفهان)
۰۳۱-۳۶۶۴۰۳۸۹    (اصفهان)
۰۳۱-۳۶۶۴۰۳۹۰    (اصفهان)

کد تخفیف نت افراز

برای دریافت کد تخفیف نت افراز لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

کد تخفیف نت افراز

ورود به نت افراز


 

۷ – شرکت برتینا:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۳/۰۲/۰۶۹۷,۰۰۰ تومان۷,۱۰۰ تومان۳۷.۰۰۰ تومانشنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰
، تیکت ۲۴ ساعته
بازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

برتینا به عنوان یک شرکت بزرگ سهامی در زمینه ارائه سیستم ها , نرم افزارها , سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعال می نماید. حیطه اصلی فعالیت این شرکت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی برتینا نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمانهای دولتی ، نیمه دولتی و شرکت های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد.

برتینا از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار joker ثبت می کنه، در زمینه دامنه، بریتینا قیمت های بالایی دارد

بریتینا از منظر هاست:

برتینا نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست قیمت های بسیار بالایی دارد

برتینا از منظر سرور:

بریتینا از نظر سرور امکانات مناسبی عرضه می کند رم ۵۱۲ مگابایت و ۲۰ گیگ فضا که نسبت به این امکانات قیمت بالایی دارد

مشتریان بارز برتینا های عزیز:

بانک تجارت ، به پرداخت ملت

صفحه اصلی بریتینا در اوایل فعالیت

صفحه اصلی بریتینا در این روزهای دنیای هاستینگ

شبکه اجتماعی بریتینا :

کانال بریتینا

راه های ارتباطی با بریتینا:

۰۲۱-۶۱۰۶۴


 

۸ – شرکت وب رمز:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۱/۰۶/۰۶۸۹,۰۰۰ تومان۶۴۰۰ تومان۳۹.۰۰۰ تومانشنبه تا چهارشنبه ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ ،  تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

شرکت وب رمز در سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات میزبانی وب – طراحی سایت و سئو – با کیفیت جهانی پایه گذاری شد.

وب رمز از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار joker ثبت می کنه، در زمینه دامنه، وب رمز قیمت های مناسبی دارد

وب رمز از منظر هاست:

وب رمز نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست بسیار قیمت مناسبی دارد

وب رمز از منظر سرور:

وب رمز از نظر سرور امکانات مناسبی عرضه می کند رم ۵۱۲ مگابایت و ۲۵ گیگ فضا که نسبت به این امکانات قیمت مناسبی دارد

مشتریان بارز وب رمز های عزیز:

فروشگاه تجهیزات تهویه مطبوع ، فروشگاه شرکت باربد

صفحه اصلی وب رمز در اوایل فعالیت

صفحه اصلی وب رمز در این روزهای دنیای هاستینگ

شبکه اجتماعی وب رمز :

 کانال وب رمز   | اینستاگرام وب رمز

راه های ارتباطی با وب رمز :

 ۲۲۱۳۹۲۰۳ – ۲۲۱۳۹۲۰۴


 

۹ – شرکت آبتین وب:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۱/۰۶/۰۶۸۵,۰۰۰ تومان۵۹۰۰ تومان۲۱.۰۰۰ تومان ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر ،  تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

 

 

آبتین وب، ارائه دهنده سرویس های ثبت دامنه، میزبانی وب، تجارت الکترونیک، میزبانی ایمیل، میزبانی اختصاصی، سرورهای اختصاصی و مجازی مطابق با استانداردهای جهانی است. کلیه سرورهای آبتین وب از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرین تکنولوژی روز بهره مند است. بنابراین شما با ما آنچه را که از وب سایت خود انتظار دارید درمی یابید. آخرین تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سایت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسیار بالا در دسترس بازدیدکنندگان باشد

آبتین وب از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار joker ثبت می کنه، در زمینه دامنه، آبتین وب قیمت مناسبی دارد

آبتین وب از منظر هاست:

آبتین وب نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست بسیار قیمت مناسبی دارد

آبتین وب  از منظر سرور:

آبتین وب از نظر سرور امکانات مناسبی عرضه می کند رم ۵۱۲ مگابایت و ۲۰ گیگ فضا که نسبت به این امکانات قیمت مناسبی است

پشتیبانی ۲۴ ساعته آبتین وب:

ساعت ۲ صبح سعی کردیم باهاشون تماس بگیریم اما پاسخگو نبودند و بوق آزاد میخورد.

مشتریان بارز آبتین وب های عزیز:

وب سایت احسان خواجه امیری، سایت خبری عسلویه نیوز

صفحه اصلی وب رمز در اوایل فعالیت

صفحه اصلی وب رمز در این روزهای دنیای هاستینگ

شبکه اجتماعی آبتین وب  :

راه های ارتباطی با آبتین وب  :

۷۷۱۸۹۸۱۰ – ۷۷۱۸۹۸۱۱ – ۷۷۴۵۹۴۶۴


 

۱۰ – شرکت سرور پارس:

تاریخ تولدقیمت ثبت دامنه com قیمت ثبت دامنه ir قیمت اولین پلن هاستنوع پشتیبانی گارانتی
۱۳۸۳/۰۶/۰۶۹۰,۰۰۰ تومان۶۵۰۰ تومان۳۵.۰۰۰ تومان ۸ صبح الی ۵ بعد از ظهر ،  تیکت ۲۴ ساعتهبازگشت وجه تا یک هفته بعد از خرید

هاست

 

مجموعه فناوری سرور پارس ارقام گستر در سال ۱۳۸۳ به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .

سرور پارس از منظر ثبت دامنه:

این هاستینگ قدیمی ایرانی در حال حاضر دامنه های مشتری هاشو تو رجیسترار joker ثبت می کنه، در زمینه دامنه، سرور پارس قیمت خوبی دارد

سرور پارس از منظر هاست:

سرور پارس نسبت به دیگر رقبا در زمینه هاست بسیار قیمت مناسبی دارد

hosting

سرورپارس از منظر سرور:

سرورپارس از نظر سرور امکانات مناسبی عرضه می کند رم ۸ گیگابایت و فضای ۲ ترابایت، که نسبت به این امکانات قیمت بالایی دارد

مشتریان بارز سرورپارس  های عزیز:

شرکت سایپا ، شرکت بوتان ، دانشگاه تهران

صفحه اصلی سرورپارس در اوایل فعالیت

صفحه اصلی سرورپارس در این روزهای دنیای هاستینگ

راه های ارتباطی با سرور پارس   :

۰۲۱-۴۳۹۴۶

ضمنا هاستینگ های دیگه ای مثل هاست دی ال، مشهد هاست، آذرآنلاین، ایده پردازان، میزبان فا، مهر هاست، طلاهاست، فراسو، پرشین تولز، نگاه روشن پارس یا همون parsdev هم در ایران فعالیت دارند ولی چون در رده بندی وب هاستینگ اینفو نبودند در این مقاله شرح داده نشد.

بهترین هاست

هاستینگ

تو تمام سالهایی که در وب فعالیت داشتم؛ شاید بیشتر از ۳۰۰ سایت مختلف برای دوستان و آشنایان طراحی کردم، خودم هم سایتهای بزرگ با بازدیدهای بالا داشتم و کیفیت و نوع پشتیبانی اکثر هاستینگ های ایرانی رو هم تجربه کردم و ازشون سرویس گرفتم و بسته به نوع مشتریم یک هاستینگ رو انتخاب می کردم، مثلا گاهی هاست های ارزون رو انتخاب می کردم؛ چون مشتریم پول خوبی نمی داد.

ولی بهترین سرویس هاستی که باش تجربه خیلی خوبی داشتم؛ هاست های وردپرسی شرکت ایران سرور بود؛ از نظر پشتیبانی واقعا راضی بودم و بارها شده ساعت ۳ نصف شب هم که تیکت براشون ارسال کردم و یا درخواستی داشتم، بلافاصله جواب دادن. چون این هاست ها از هاردهای Nvme (جدیدترین نسل هارد هستن و سرعتشون ده برابر هارد SSD هست) و وب سرور لایت اسپید استفاده می کنن؛ سرعت خیلی بالایی دارند؛ بخاطر همین همه سایت هایی که براشون هاست وردپرس ایران سرور خریدم؛ تو گوگل رتبه خیلی خوبی دارند؛ چون برای گوگل، سرعت سایت خیلی اهمیت داره.

بنظرم برای سرویس های هاست ابری و وردپرس این شرکت؛ هرچقدر پول بدیم ارزشش رو داره چون خیالمون بابت همه چی راحته؛ حتی سایت هایی مثل همیاروردپرس و ژاکت که از سایتهای بزرگ ایرانی هستن هم دیدم که توی فوتر سایتهاشون  پیشنهادشون به وبمسترها، هاست وردپرس ایران سرور بوده.

اگه قصد راه اندازی یک سایت حرفه ای دارین، پیشنهاد من بعنوان کسی که ۱۲ ساله توی اینترنت کار می کنم و اکثر هاستینگ های ایران رو تجربه کردم،  استفاده از هاست های وردپرسی ایران سرور هست، چون واقعا از نظر سرعت یک سر و گردن از تمام هاستینگ ها بالاتر هست و امنیت و پشتیبانیش هم خیلی راضی بودم، شما هر سایتی که با php کد نویسی شده باشه رو می تونین روی این سرویس بالا بیارید.

خرید هاست وردپرس

ولی اگه اول مسیر هستین و می خواین با هزینه کمتری شروع کنین، می تونید با هاست های معمولی لینوکس شروع کنید، این سرویس ها سرعتشون به هاست وردپرس نمی رسهُ یه همین دلیل هم ارزونتر ازونهاست و کیفیت خوبی داره.

خرید هاست لینوکس

ممنون که در این مقاله همراه من بودین، در ادامه بهترین روزها رو براتون آرزو می کنم، برای شما که ارزش مند هستید.

 

قطعا تجربیات شما، راهنمای بقیه دوستانیکه قصد ورود به دنیای اینترنت را دارند، خواهد بود، بنابراین خواهش می کنم با بیان نظرات و تجربیات واقعی خود دوستان خود را در انتخاب یک شرکت هاستینگ معتبر همراهی کنید.

برچسب ها

مازیار احمدی

مازیارم. مازیار یه وبمستر هست که جوانیشو تو اینترنت گذاشته. عاشق وردپرسه و یه استارتاپ داره که مثل بچش دوسش داره و دوستدار محتوا هست. مازیار موقع کار خیلی جدیه ولی آدم خوش قلبیه و از ته دل میخنده. مازیار عاشق یاد دادن و اشتراک گذاری تجربیاتش هست.

نوشته های مشابه

ممنون می‌شم، درباره‌ ی این مطلب نظر بدین، منتظر شنیدنِ دیدگاه و تجربه شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 نظر

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم
  من مدتهاست با یک میزبان وب زیبا و ساده ولی با سی پنل حرفه ای و بدون درد سر با امکانات پیشرفته زیادی تو نسخه رایگانش که قابل بروز رسانی به هر نوع هاست که در آینده بعد از پیشرفت سایت رایگانتون بهش نیاز پیدا خواهید کرد کار می کنم البته مسلما هاست های رایگان محدودیت هایی هم دارند که دوست عزیزمون بهش اشاره فرمودند هر نفر بعد عضویت می تونه تا ۶ ساب دامین رایگان هم واسه خودش با یک ایمیل بسازه تو اکانت سی پنلش ولی برای شروع به نظر من عالیه خودتون می تونید چک کنید اینم آدرسش :
  http://parahost.net

 2. با سلام
  جناب ناراحت نشی یه چی بگم
  شما وقتی بهترین هاستنگ که هاست دی ال هست را ننوشتی یعنی هیچی از هاست سرت نمیشه
  نکته اینجاست وقتی دامنه ir را یه شرکت میده ۱۶ هزار تومان ببین چه کلایی سر ملت جا میکنه
  سعی کنن هاست ها را تست کرده باتشی

  1. سلام رضا جان
   ممنون که نظرتو گفتی
   من حدود ۱۲ سال هست بصورت مستمر تو اینترنت کار کردم و هاست دی ال رو هم ازش سرویس داشتم.
   ولی در این مقاله ما هاستینگ ها را بر اساس تعداد مشتری بررسی کردیم و گفتیم یکی از معیارهای سنجش بهترین هاستینگ های ایران تعداد مشتریان هست، چون تعداد مشتریان زیادی داره.
   در مورد دامنه هم که گفتی، هر شرکتی یک استراتژی داره، بنابراین نمیشه گفت کلاه بردار هست و کسی مستقیم هم بخواد دامنه ir از ایرنیک بگیره باید ۱۹۰۰۰ تومان پول پرداخت کنه.
   انشالله همیشه موفق باشی

 3. وب سایت آبتین وب که ارائه دهنده خدمات میزبانی وب است با اتمام زمان تمدید هاست از ارائه لینک نسخه پشتیبان خودداری نموده و متذکر می شود بر اساس قوانین (!) می بایست هاست تمدید شود تا لینک بک آپ سایت داده شود.
  حتی با هزینه هم بکاپ را نمی دهد، این کار مصداق بارز عدم مشتری مداری هست.

 4. هاستینگ جدید هدف نت رو امتحان کنید
  مخصوصا سرویس هاست وردپرس مخصوص با سیپنل
  هاست پایتون و نود جی اس و …
  کلی امکانات دیگه با پشتیبانی عالی دارند

 5. سلام دوستان ن دشمن این سایت ارایه دهنده هاست هستم ن مشکلی دارم باهاشون رفتم ازشون سرور گرفتم سرور مجازی بعد هی تیکت میدادم انلاینم میشدن جواب نمیدادن بعد ۳ روز قطعی جواب دادن هارد سورتون پر شده در حالی که گفتم ۴۰ گیگ ssd هارد داره سرور من حتی ۶ گیگم مصرف نداشتم خلاصه بگذریم گفتم خب باشه مشکل اینه خالی میکنم حدود ۲ گیگ خالی کردم باز تیکت دادم شب اون روز باز گفتن نه مشکل از سی پیو هستش گفتم چاره چیه؟ گفتن سرور شما مدیریت شده نیستش باید مدیریت شده بگیرین دیگه هیچی گفتم فاکتور کنین پرداخت کنم اونشب فاکتور کردن پرداخت کردم دو روز خوب بود اونم ن خیلی خوب بعضی وقتا خطا میومد خطای ۵۰۰ بعد باز بعد دو روز قطع شد پیام دادم گفتم باز چیشد گفتن بررسی میکنیم حل میکنیم ۲ روز طول کشید اصلا جواب هم ندادن دیگه هیچی با کمک یکی از دوستان سرورو منتقل کردم ی جا دیگه با هزار بدبختی اونم قطعی داشت سرور مجازیم بزور میتونستی بری دیگه هیچی سایتی هم که ین همه منو اذیت کرد اسمش پرداز ای تی بود https://pardazit.com دوستان اگه میخواین به مشکل برنخورین از این شرکت هاست سرور مجازی چیزی نگیرین چون پاسخگو نیستن ممنون متن رو خوندین موفق باشین

  1. سلام
   من هم با پرداز ای تی مشکل اساسی داشتم.
   انقدر اذیت کردن که بی خیال شدم.
   اذیتی که میکردن اصلا عمدن نبود بلکه بنده خداها بلد نبودن کار انجام بدن.

 6. با سلام خدمت شما
  بنده مدتی هست که از سپهران هاست استفاده میکنم واقعا از نظر قیمت و پشتیبانی سرویس ها فوق العاده هست
  پیشنهاد میکنم شما هم یه سری به این سایت بزنید

 7. سلام خدمت دوستای عزیز
  من برای میزبانی وب سایتم با توجه به بودجه کمی که داشتم قیمت برایم خیلی مهم بود ، و با بررسی شرکت های میزبانی وب با شرکت فاواچ آشنا شدم که دارای تخفیفات ویژه بودند و نسبت به دیگر شرکت ها هم قیمت هاشون بسیار پایین بود و از لحاظ پشتیبانی و ارائه خدمات فوق العاده قوی بودند.
  http://www.favach.net/webhostingoffer

 8. درود بر آقای مازیار احمدی عزیز … مقاله بسیار خوبی بود بنده تجربه خرید از میزبان فا ( هاست اشتراکی خارج ) و ایران سرور (دامنه ) را داشتم از ایران سرور تا الان که این دیدگاه را می‌نویسم راضی هستم . تخفیف های بی نظیری دارد ( دو تا دامنه به ثبت رسوندم با قیمت باورنکردنی دوهزار تومان :/ ) پشتیبانی خیلی خوبی دارن فرقی نمیزارن بین مشتریان و کاربر ها اما میزبانفا کمی پشتیبانی ضعیفی داشتن و فرق میزاشتن بین کاربر حرفه ای و کاربر مبتدی (البته این نظر بنده است شاید من در اشتباه بوده ام) باری . دوبار هم سرویس من در میزبانفا قطع شد که میگفتن تقصیر شرکت نیست اما در کل بد هم نبودن بکاپ تهیه میکردن ، برای انتقال همراهی میکردن و … و اما ایران سرور علیرغم میل باطنی خودم مجبور به استفاده از هاست غیر ایران سرور هستم چون بودجه مناسبی ندارم نمیتوانم از هاست های با کیفیت استفاده کنم و مجبور به خرید از شرکت های که در لیست برترین نیستن و یا ناشناخته هستن استفاده کنم در این باره قصد خرید از شرکت هایی نظیر ماندگار وب : تلاش نت : فاواچ : سون هاست : رایان وب هاست را دارم و از کسانی که این دیدگاه من را میخوانند اگر تجربه ای از این شرکت ها دارن در پاسخ به دیدگاه بنده بیان کنند سپاسگذار شما خواهم بود

  1. سلام دوست عزیز
   بنده خودم صاحب چندین کسب و کار اینترنتی هستم و سالها سابقه وبمستری دارم، چون از ماندگار وب نام برده بودید قصد داشتم تجربم رو در رابطه با همکاری با این شرکت به شما هم بگم، اگه سایت وردپرسی دارید، شک نداشته باشید که هیچ شرکتی توانایی ماندگار وب تو حوزه وردپرس رو نداره، خودشون از اولین سایتهای وردپرسی ایران بودن و به نوعی از اول رایگان وردپرس رو پشتیبانی میکردن، قطعا کانفیگ سرورهاشون برای وردپرس بهینه تر هست و پشتیبانی تخصصی تری نسبت به سایر شرکتها دارن، در مورد قیمت و رفتار خوبشون هم که حرفی برای گفتن نذاشتن، در کل با مصفانه ترین قیمت بهترین سرویس رو تحویل میگیرید، گارانتی کیفیت و بازگشت وجه هم دارن.
   موفق باشید

 9. یکی از برترین شرکت های میزبانی وب در ایران شرکت هاستینگ رپ گد هست.
  که پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین سرعت و امنیت بسیار عالی در کنار قیمت ارزان داره.
  حتما یک بار هم که شده رپ گد رو تجربه کنید.

  1. جناب شاه مرادی من خودم تاحالا از فاواچ هاست خریداری نکردم ولی برای هاست ارزان پیشنهادم میهن وب هاست هست:
   ازین لینک میتونی کد تخفیف میهن وب هاست رو برای خرید برداری
   کوپن تخفیف میهن وب هاست
   اگه هم هاست با کیفیت می خوای فقط و فقط ایران سرور

بستن
بستن