کسب و کار آنلاین

کسب درآمد از آپارات : با فیلم ساختن و ویدیو گرفتن به سادگی پول دربیار!

کسب درآمد از آپارات چگونه انجام می­گیرد؟

کسب درآمد از آپارات در واقع یکی از روش‎های نوین محسوب می‎­شود که کاربر می­تواند از آن برای ایجاد یک شغل آنلاین استفاده نماید. با توجه به قدمت حضور فعال سایت آپارات در رابطه با انتشار فایل‎های ویدیوئی، قطعا این سایت از تعداد بازدیدکنندگان بالایی نسبت به سایت‎های مشابه برخوردار است.

توی خونه از اینترنت پول دربیار! اینجا بخونید کسب درآمد اینترنتی با 12 روش تجربی و آسان در منزل

کسب درآمد از آپارات

 

سایت آپارات به منظور افزایش بازدید از سایت، مراوده تجاری را با کاربران علاقمند انجام می‎­دهد.

بدین صورت که کاربران را تشویق می‎­نماید تا با تولید و انتشار ویدئو­های جذاب در سایت آپارات، این امکان را برای سایت ایجاد نمایند که آمار بازدید سایت افزایش یابد.

افزایش آمار بازدید از سایت در حقیقت امکانی است که احتمال افزایش بازدید از تبلیغات مندرج در سایت آپارات را افزایش می­دهد. این موضوع سبب افزایش میزان درآمد سایت آپارات می­گردد.

برای ایجاد جذابیت و تشویق کاربران برای درج ویدئوهای مهیج و حرفه ­ای در سایت، موضوع کسب درآمد از آپارات پیشنهاد شده است.

کسب درآمد از آپارات موضوعی است که کاربر را به شریک تجاری سایت آپارات مبدل می­سازد.

این مراوده تجاری دوطرفه؛ سبب شده است که سایت آپارات بخشی از درآمد حاصل از تبلیغات خود را به کاربران خود اختصاص دهد.

این اقدام سایت کسب درآمد از آپارات را به بستر مناسب و مطمئنی برای کسب و کار اینترنتی مبدل ساخته است.

 

پشتیبانی فنی مطمئن سایت آپارات امکان دانلود ویدئوها با کیفیت ­های مختلف را مهیا نموده است و از این نظر محدودیتی وجود ندارد.

کاربران می­توانند ویدئو­های خود را از کانال های دیگر به آسانی بازنشر نمایند که این موضوع نیز جذابیت کسب درآمد از آپارات را برای کاربران افزایش داده است.

نمایش آمار بازدیدکنندگان امکانی در کسب درآمد از آپارات می­‎باشد که به کاربر این امکان را می­دهد که در جریان آمار بازدید روزانه از ویدئو قرار گیرد. این موضوع در شفاف سازی موضوع تسویه حساب با کاربران نیز حائز اهمیت است.

این آمار برای تحلیل ساده ­تر بصورت نموداری نیز نمایش داده می­شود.

امکان استفاده از ویدئو های موجود در سایت آپارات از سه طریق مراجعه مستقیم به سایت، ارجاع از سایت های دیگر و نیز به واسطه جستجوی توسط کاربر از طریق موتورهای جستجوگر صورت می­گیرد.

بیشترین درصد ترافیک سایت آپارات از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر می­باشد که می­تواند در افزایش ضریب موفقیت در کسب درآمد از آپارات موثر واقع گردد.

از نظر رابط کاربری نیز به واسطه قدمت و تجربه فنی آپارات در چیدمان ویدئوها، داشبرد آپلود، رنگ­بندی و طراحی هوشمندانه سایت، یک سرو گردن از سایتهای مشابه داخلی بالاتر است. بنابراین کاربر می­تواند برای کسب درآمد از آپارات در سطح مطمئنی اقدام نماید.

آپارات

شیوه کسب درآمد از آپارات

  • برای کسب درآمد از آپارات کافی است ابتدا وارد صفحه کسب درآمد شوید.
  • در صفحه ی زیر “متوجه ام… قدم بعدی” را انتخاب نمایید.

  • در صفحه ی بعد تمامی قوانین و اصولی که در ایجاد و نشر ویدیو باید رعایت شود از طریق سایت جهت استحضار کاربر لیست می­شود. با اعلام توافق با این شرایط می­توان وارد مرحله بعدی گردید. گزینه ی “متوجه ام… قدم بعدی” را انتخاب کنید.

 

باید توجه داشت که کسب درآمد از آپارات تابع شرایطی خواهد بود که در این توافقنامه مورد تایید کاربر قرار می­گیرد. بطورمثال باید ویدئو منتشر شده توسط 30 درصد از بازدیدکنندگان مورد انتخاب قرار گیرد. همچنین زمان ویدئو منتشر شده نباید از دو دقیقه کمتر باشد.

در برخی موارد نیز برای تائید اصالت ویدئو منتشر شده توسط کاربر درخواست مدارکی می­گردد که پس تایید از طرف سایت، ویدئو منتشر می­گردد.

  • در کسب درآمد از آپارات بعد از توافق با شرایط باید یا حساب کاربری جدید ایجاد نمایید یا وارد حساب خود شوید.
  • در مرحله بعد باید یا وارد اکانت صبا ویژن خود شوید، یا حساب کاربری جدید صبا ویژن ایجاد نمایید. 

باید توجه داشت که برای دریافت دستمزد حاصل از بازدید ویدئو منتشر شده، لازم است نام کاربری مربوط به صبا­ویژن در طی مرحله ثبت­نام از طرف کاربر ایجاد گردد.

کاربرانی که عضو صبا ویژن هستند نیازی به ثبت­نام در این مرحله ندارند. این موضوع با انتخاب گزینه عضو صبا ویژن هستم مورد تایید قرار می­گیرد.

  • در این مرحله با تعیین وضعیت تبلیغاتی مورد نظر برای فعالیت، باید منتظر ماند تا حساب کاربری توسط سایت تایید گردد. اطلاع از تغییر وضعیت از انتظار تایید به تایید شده توسط کلیک بر روی قسمت پروفایل صورت می­گیرد.

با تایید حساب کاربری؛ کاربر می­تواند کسب درآمد از آپارات را آغاز نماید. کافی است کاربر محتوای ویدئوی تولید شده خود را از طریق سایت آپارات به اشتراک بگذارد. 

 

مزایای کسب درآمد از آپارات برای کاربر

در عصر دیجیتال برای معرفی یک ایده و یا کسب و کار دیگر ساخت سایت و معرفی قابلیتها اثر کمتری دارد. امروزه ساخت انواع ویدئوها با رعایت نکات فنی لازم ؛ بعلت بصری بودن می­تواند بیشترین تاثیر را در مخاطبین ایجاد نماید. راهکار کسب درآمد از آپارات می­تواند هم برای معرفی محصول وخدمات و نیز برای کسب درآمد مورد استفاده قرار گیرد.

قطعا اشتراک اثر ویدئویی در سایت آپارات که در آن تمامی تکنیک های فنی رعایت شده باشد می­تواند در معرفی کاربر به موسسات و شرکتهایی که در زمینه تولید ویدئو اشتغال دارند نیز موثر عمل می­نماید. بنابراین اقدام به کسب درآمد از آپارات می­تواند در ارتقای شخصی کاربر نیز موثر واقع گردد.

بر اساس نتایج تحقیقات علمی انجام شده ویدئو می­تواند شش­ هزار بار بیشتر از سایر اقدامات مخاطب را جذب نماید. امروزه بعلت مشغله­ های کاری بازدیدکنندگان و اهمیت موضوع مهم زمان می­توان از ویدئو برای انتقال مفهوم و موضوع مورد نظر در کوتاه­ترین زمان استفاده نمود.

در عصر فن­اوری کنونی، قطعا داشتن یک محتوای ویدئویی و اشتراک آن در سایت هایی نظیر آپارات می­تواند یکی از رموز موفقیت صاحبان کسب و کار محسوب گردد.

از این جهت برای افزایش ضریب موفقیت در اقدام به کسب درآمد از آپارات می­توان از پشتیبانی برخی شرکت های مطرح در ساخت ویدئو نیز بهره­ مند گردید.

در صورتیکه کاربر تبحری در ساخت ویدئو نداشته باشد، می­تواند از خدمات شرکت های تولید محتوای ویدئویی بهره ­مند شود. این شرکت ها به واسطه استفاده از کارشناسان زبده و حرفه ­ای تمامی مراحل ساخت از سناریو تا تولید را بصورت هدفمند و برنامه ­ریزی شده مدنظر قرار می­دهند.

برون سپاری تولید محتوای ویدئویی در زمانیکه کاربر تبحر تولید ویدئو را ندارد می­تواند میزان موفقیت در کسب درآمد از آپارات را تضمین نماید. چرا که برای موفقیت در کسب درآمد از آپارات باید بسیاری از نکات ریز فنی از مرحله سناریو تا تولید ویدئو رعایت گردد.

همچنین استفاده از برخی افکت های جذاب و نیز موضوعات بصورت هوشمندانه می­تواند به سناریوی ویدئو تولید شده کمک کند که این موضوع نیز در موفقیت در کسب درآمد از آپارات موثر واقع می­شود.

به نظر شما آپارات محل خوبی برای کسب درآمد است؟ شما تا به حال از این سرویس استفاده کرده اید؟ در بخش نظرات لطفا برای ما بگویید.

 

 

برچسب ها

زهرا غریب

وی عاشق دنیای تکنولوژی و کد نویسی بود و به زبان انگلیسی علاقه وافری داشت.از مهم ترین صفات وی میتوان به این اشاره نمود که کار تیمی را بسیار دوست می‎داشت.?

نوشته های مشابه

۱ نظر

  1. سلام دوست عزیز نیاز به راهنمایی دارم من الان درآپارات چندتا ویدیو پربازدید دارم ولی درموقع ثبت نام اشتباهاتی کردم الان چن روز هست که پیام وضعیت شما مورد قبول نیست رو صفحه ثبت نام مونده واجازه ثبت نام جدید نمیده چیکار باید کنم ممنون میشم کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن