با استارتاپ هابهترین ها

بهترین سایت های اجاره ویلا و رزرو سوئیت با قیمت ارزان (۹ سایت برتر + کد تخفیف)

یکی از درگیری های بزرگ افراد قبل از رفتن به سفر پیدا کردن مکان مناسبی است که شب را در آن بگذرانند، در انتخاب محل مناسب برای اسکان، نکات مهمی است که باید در نظر بگیرید. از جمله مهم ترین آن ها امنیت بالا، امکانات مناسب، نزدیک بودن به مراکز خرید یا مناظر طبیعی و در عین حال قیمت مناسب می باشد. ما در این مطلب تصمیم گرفته ایم به شما سایت های اجاره ویلا و رزرو سوئیت را معرفی کنیم که در عین دسترسی راحت و در نظر گرفتن همه ی شرایط مورد نظرتان، شما را از کلافگی و مشکلات پیدا کردن مکان مناسب در شهری که به آن آشنا نیستید نجات  دهند.

سایت های اجاره ویلا در امر فراهم کردن رفاه مسافران بسیار کمک می کنند. ممکن است شما به دنبال پیدا کردن ویلایی لاکچری برای گرفتن مراسم یا حتی استفاده شخصی خودتان باشید، یا نه شما از کسانی باشید که فقط به دنبال جایی برای خواب می گردند و دوست دارند بیشتر وقت خود را در طبیعت یا در میان هلهله ی زندگی شهری بگذرانند.

مهم این است که شما بتوانید از بین سایت های اجاره ویلا، سایتی را پیدا کنید که بتواند نیاز شما را از هر نوعی که باشد پاسخ بگوید. اگر تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید، به شما اطمینان می دهیم که برای سفر بعدی خود انتخاب محل مناسب برای اقامت برای شما درگیری ایجاد نخواهد کرد بلکه به یک تجربه لذت بخش تبدیل خواهد شد.

معرفی سایت های اجاره ویلا و سوئیت

سایت شب یکی از بهترین سایت های اجاره ویلا و سوئیت در ایران است.

این سایت آمار 10900 نظر ثبت شده را در اختیار مسافران قرار می دهد تا شما به راحتی با توجه به نظرات دیگران اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

از مزایای این سایت قابلیت درخواست تخفیف به صورت آنلاین از مالک است که به صورت خودکار از فاکتور شما کسر می شود. 

با ورود به سایت شب شما با آسایش خاطر حتما مکان مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. سایت شب اکثر شهر های ایران را تحت پوشش خود قرار می دهد و امکاناتی را در اختیار کاربران عزیز قرار داده تا خیال آن ها را راحت کند.

سایت شب دارای پشتیبان آنلاین لحظه ای از طریق تماس تلفنی و چت در تلگرام می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی نیاز شما است.

تا این تاریخ,سایت شب حدود 3100 اقامتگاه فعال دارد.

سایت شب از مراحل اولیه رزرو مکان تا لحظه ی تحویل و اتمام اقامت شما با شما همراه خواهد بود. امکان صحبت با شخص اجاره دهنده برای اطمینان خاطر بیش تر فراهم شده است. مسئولین سایت شب از تمیزی و نظافت محل اقامت شما مطمئن شده و سپس اتاق را به شما تحویل می دهند.

از مهم ترین عواملی که سایت شب را به یکی از بهترین سایت های اجاره ویلا تبدیل می کند بیمه رایگانی است که توسط بیمه سامان ارائه می شود. شما در این سایت می توانید ویلای مورد نظرتان را با قیمت مناسب پیدا کنید و اقامت آسوده ای داشته باشید.

اجاره ویلا

جاباما در زمینه رزرو هتل های خارجی و ایرانی به صورت تخصصی کار می کند و امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ولی کار خوب این سایت در زمینه ی اجاره ویلا نیز باعث شده در لیست بهترین سایت های اجاره ویلا قرار بگیرد.

سایت جاباما دارای پشتیبان آنلاین لحظه ای از طریق تماس تلفنی می باشد و خیال شما را در طول سفرتان آسوده نگه خواهد داشت.

تا این تاریخ سایت جاباما حدود 500 اقامتگاه فعال دارد.

یکی از امکانات جالبی که به تازگی به این سایت اضافه شده بخش تجربه است. در این بخش تور هایی با قیمت مناسب و کوتاه مدت، مانند تهران گردی، دوچرخه سواری در جنگل، آفرود و … وجود دارد که هم سرگرمی مناسبی برای روز های تعطیلی و بیکاری در خانه است و هم سرگرمی مناسبی برای زمانی که در سفرید و می خواهید از تمام لحظات سفرتان بیش ترین استفاده را بکنید. پشتیبانی 24 ساعته این سایت و تخفیف های ویژه رضایت خاطر شما را جلب خواهد کرد.

رزرو سوئیت

یکی از بهترین سایت های اجاره ویلا سایت اتاقک است. اتاقک با نظارت دقیق بر میزبانان خود نهایت تلاش خود را برای فراهم آوردن تجربه اقامتی خوش و جلب رضایت شما را می کند. اتاقک به صورت شبانه روزی از شما پشتیبانی می کند و با کنترل کردن دوره ای وضعیت پشتیبانان، سطح خدمات را بسیار بالا می برد. اتاقک اعتبار سنجی سخت گیرانه ای در برابر میزبانان دارد. همه افراد موظف به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه هستند و املاک از نظر سند مالکیت و مجوز های لازم بررسی می شوند تا نهایت امنیت را به ارمغان بیاورند. اتاقک به میزبانان خود برای فراهم آوردن امکانات و برخورد مناسب  آموزش می دهد. خواندن تجربه و نظرات دیگران در مورد مکان انتخابی می تواند بسیار به شما کمک کند.

بدلیل نارضایتی های فراوان کاربران از سایت اتاقک، به هیچ وجه خرید از اتاقک را پیشنهاد نمی‌کنیم.

اتاقک

پوشش خوبی که سایت جاجیگا از سراسر شهر های ایران دارد این سایت را جزء بهترین سایت های اجاره ویلا در ایران می کند. سایت جاجیگا با ارائه قیمت های مناسب، موجبات آسایش مسافران عزیز، همچنین رونق به کسب ویلا داران را فراهم می کند. تقریبا هر نوع اقامتگاهی که در نظر داشته باشید اعم از ویلا، سوئیت، کلبه، هتل، خانه جنگلی و … را در این سایت با قیمت مناسب می توانید پیدا کنید و از پشتیبانی مناسب و امکانات ارائه شده توسط این سایت بهره مند شوید. سایت جاجیگا مکان اقامتگاه را در نقشه مشخص کرده و شما با کلیک بر آن می توانید از قیمت و منظره ی خانه و مکان دقیق آن مطلع شوید. همه ی امکانات ارائه شده در ویلا مشخص شده و نظرات کاربران نیز مفید است. جاجیگا طبق نظر کاربران از بهترین سایت های اجاره ویلا شناخته شده است.

از نام این سایت بر می آید که در لیست بهترین سایت های اجاره ویلا جا داشته باشد. بوکینگ ویلا در صفحه اول خود با پرسیدن احتیاجات شما از جمله مقصد، قیمت، تعداد نفرات و … گزینه های مناسب را برای شما فراهم می کند. یکی از موارد قابل توجه در سایت بوکینگ ویلا قیمت ویلا های آن که به طرز چشم گیری مناسب و ارزان است می باشد.

یکی از دلایل این مطلب ارائه ویلا بدون واسطه است. با ویزیت سایت بوکینگ ویلا که از بهترین سایت های رزرو ویلا در ایران است شما می توانید ویلایی لاکچری با قیمتی مناسب پیدا کنید و تجربه ی فوق العاده ای را داشته باشید.

مقصد نهائی در سفر، هرگز دیدن مکانی خاص نیست بلکه سفر راهی برای دیدن همه چیزها محسوب می شود. (هنری میلر)

میزبون نیز از معروف ترین سایت های اجاره ویلا می باشد. تقریبا تمام امکاناتی که در موارد قبل گفته شد در این سایت نیز پیدا می شود و از سایت های اجاره ی ویلای معتبر است.

سرایار همان طور که از اسمش پیداست، یاریست که برای پیدا کردن سرایی مناسب شما را همراهی می کند. سرایار تخفیف های بسیار ویژه ای را برای رفاه حال مسافران ارائه می دهد. ویلا های لاکچری استخر دار، منظره رو به دریا، رو به جنگل، با امکانات فراوان و پوشش سراسری در ایران از جمله امکانات سایت های اجاره ویلا مانند سرایار است.

در ویلاجار که از سایت های اجاره ویلا است، شما امکان انتخاب امکاناتی که در اقامتگاه خود در نظر دارید را خواهید داشت. می توانید انتخاب کنید که ویلای شما منظره دریا داشته باشد یا جنگل و سایت ویلای مورد نظرتان را در اختیارتان می گذارد، مگر آن که شهر مورد نظرتان دریا یا جنگل نداشته باشد! استخر های سرپوشیده و سرباز، با اتاق بازی و بیلیارد، ویلا های رویال و همچنین ویلاهایی با قیمت کمتر برای کسانی که امکانات بیش از اندازه محل اقامتشان برای آن ها ملاک مهمی نیست. همه در سایت های اجاره ویلا پیدا می شود.

در موسم نیز شما می توانید ویلا مورد نظرتان را چه یک ویلای لاکچری باشد و چه یک اقامتگاه با امکانات کمتر و قیمت پایین تر، پیدا کنید و سفر خوشی را داشته باشید. موسم به بهترین نحو ممکن از مهمانان خود پشتیبانی و می کند و تمام تلاش خود را برای نظارت بر کار میزبانان می گذارد.

در صورت تمایل این را هم بخوانید: معرفی بهترین سایت های رزرو بلیط چارتر

امیدواریم که با معرفی این سایت ها کمک بزرگی به شما در راستای سفری راحت و دلپذیر کرده باشیم.

لطفا با نظرات خود در استفاده از این سایت ها، کاربران دیگر را نیز ار تجربه های خود آگاه سازید.

برچسب ها

مازیار احمدی

مازیارم. مازیار یه وبمستر هست که جوانیشو تو اینترنت گذاشته. عاشق وردپرسه و یه استارتاپ داره که مثل بچش دوسش داره و دوستدار محتوا هست. مازیار موقع کار خیلی جدیه ولی آدم خوش قلبیه و از ته دل میخنده. مازیار عاشق یاد دادن و اشتراک گذاری تجربیاتش هست.

نوشته های مشابه

s�ظر

 1. لطفا سایت اتاقک رو ازین لیست حذف کنید.
  این سایت بی مسئولیت ترین سایت در زمینه اجاره سوئیت هست، دلیل حرفم تو این لینک هست:
  https://virgool.io/@Maryamhoseyni641/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82%DA%A9-%D9%88-%D8%A8%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86-inhh98y6ys98

 2. مقاله مفید و ارزشمندی بود دمتون گرم
  لطفا سایتهایی که بصورت بومی فعالیت دارند و رتبه یک گوگل در شهر و استان خودشون هستن مثل اجاره سوئیت در تبریز tabrizsuites و یا اجاره سوئیت و ویلا در ارومیه urmiasuites رو هم معرفی کنید.

 3. سایت شب بهترین سایت اجاره ویلاس با اختلاف زیاد
  من زیاد سفر میرم و از این سایتا استفاده کردم واقعا پشتیبانی و خدمات سایت شب یه چیز دیگس

 4. سلام
  دوستان سایت ما رو هم بهش سر بزنید با سپنجا میتونید توی اکثر شهر های ایران سوئیت و منزل مبله رزرو کنید
  sepanja.com

 5. بله بهترین سایت شب هستش دوستان عزیز بهترین سوییت در سایت شب سوئیتی در دیزینه همه چیش عالیه اب هوا عالی تمیزیش ۱۰۰ درصد بهداشت ۱۰۰ درصد با کمترین هزینه بهترین مکان لطفا برین ببینید من که ۱ هفته رزرو کردم به شما هم پیشنهاد میکنم
  نامش اقامتی دلنشین در دیزین
  نام میزبانشم امیرعی صید

 6. اتاقک یه شوخی بیش نیست.
  توی تمام این لیست اول سایت شب دوم جاباما سوم جاجیگا بقیه هم به درد نمیخوره

 7. به نظرم اون هزینه ای که برای اجاره سوئیت داده میشه بهتر هست هتل یا هتل آپارتمان گرفته بشه چون قاعدتا این سوئیت ها و خونه ها هیچ نظارتی تو تمیزی و امنیت و کیفیت واحد حتی تو قیمتش نیست و کسانی معمولا از این واحد ها استفاده میکنند که مجبورند مثلا دختر و پسر ها

 8. ما خانوادگی تقریبا هر دو هفته یه بار میریم شمال از 2 تا از سایتایی که اسم بردین ویلا گرفتم، اول از ویلاجار میگرفتیم بعد چندبار با مالکا به مشکل خوردیم و نمیتونستیم از طریق جایی پیگیری کنیم برای همین از بوکینگ ویلا استفاده کردیم- بوکینگ ویلا خیلی خوب بود اولین باری که ازشون ویلا گرفتیم داخل ویلا به مشکل خوردیم و فیوز خراب شد پشتیبانی بوکینگ ویلا بلافاصله یه ویلای دیگه برای ما پیدا کردن و جالبش اینجا بود با اینکه ویلای دوم از لحاظ زیبایی و امکانات بهتر بود ولی قیمتش ارزونتر بود و بلافاصله ما به التفاوت پول رو به ما برگردوندن اینجوری شد که ما به مشتری دائمیشون تبدیل شدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن